Tijdelijke patiëntenstop
Diëtist Kristof Lannoo
Voor professioneel en wetenschappelijk onderbouwd voedings- en beweegadvies op maat. Voedingsdeskundige
26/07/2021
06/11/2020
Na een weekje herfstvakantie gaan maandag 9/11 de deuren van de praktijk terug open…
Zij het met inachtneming van de nodige veiligheidsmaatregelen
Zij het met de mogelijkheid om een online afspraak te maken
Zij het met de mogelijkheid om reeds gemaakte afspraken te verplaatsen
Groetjes
Kristof
Diëtist - Sportdiëtist
14/05/2020
Maatregelen Corona-virus
De nationale veiligheidsraad heeft het licht op groen gezet – Ik kan terug aan de slag, maar ik wil dit natuurlijk niet doen zonder een paar extra voorzorgsmaatregelen.
Gesprekken in de praktijk zijn opnieuw mogelijk VANAF 25/5.
- Er is ook de mogelijkheid tot online consultatie – contacteer mij gerust als u hierover meer info wenst.
Er zijn een aantal maatregelen waardoor een afspraak voor iedereen op een veilige manier kan verlopen:
- Tussen 2 afspraken worden alle contactpunten gereinigd.
- Ik zal een mondmasker dragen.
- Ben je iets te vroeg: wacht dan nog even buiten (in de wagen) – ik kom jullie halen. Je mag altijd mijn gsm eens laten rinkelen, zodat ik weet dat je er bent.
- Ook tijdens de afspraak respecteren we de onderlinge afstand.
- Betalen: liefst via een bank-app of overschrijving.
Het is misschien niet helemaal zoals er voor, maar als we allemaal ons steentje bijdragen, kunnen we langzaam richting het nieuwe nu 😊
Tot binnenkort.
Groetjes
Kristof
Diëtist – Sportdiëtist
Maatregelen COVID-19 :: Dietist-kristoflannoo De nationale veiligheidsraad heeft het licht op groen gezet - Ik kan terug aan de slag, maar ik wil dit natuurlijk niet doen zonder een paar extra voorzorgsmaatregelen.
24/04/2020
Voor wie op zoek is naar inspiratie - lekkere en gezonde receptjes:
Zeker Gezond | Ontdek ons receptenplatform Laat je inspireren door meer dan 1000 gezonde recepten!
18/03/2020
Vlaamse wetenschappers waarschuwen voor corona-indigestie In deze wereldwijde gezondheidscrisis waarbij er geen gerichte behandeling is voor infectie met het COVID19-virus, is het niet verwonderlijk dat er talrijke adviezen circuleren. Vlaamse voedings- en andere wetenschappers vragen aandacht voor de talrijke voedingsadviezen die circuleren op sociale med...
Om de verdere verspreiding van het coronavirus in te dijken, heeft de nationale veiligheidsraad tal van maatregelen uitgevaardigd, hierdoor zal Fitness De Weerdt gesloten zijn.
De consultaties in de diëtistenpraktijk worden ook tijdelijk opgeschort.
Indien u graag een gemaakte afspraak wil verplaatsen, geef dan zeker een seintje.
🍀 Zorg goed voor jezelf en voor elkaar 🍀!
Groetjes
Kristof
30/11/2019
Kennisupdate ;-) Brussel
18/03/2019
Diëtisten trekken ten strijde tegen metabool syndroom Van 18 tot en met 24 maart organiseert de Vlaamse beroepsvereniging van diëtisten naar jaarlijkse traditie de Week van de Diëtist. Dit jaar werd als thema gekozen voor 'de preventie van het metabool syndroom'.
Klik hier om uitgelicht te worden.
Plaats
Type
Telefoon
Adres
Kortrijkstraat 56
Tielt
8700
Openingstijden
| Maandag | 09:00 - 12:00 |
| Dinsdag | 13:00 - 15:30 |
| Woensdag | 13:00 - 15:30 |
| Donderdag | 16:30 - 20:00 |
| Vrijdag | 16:30 - 20:00 |