18/08/2026
Enkele sfeerbeelden van de training GU12 en GU14 vorige week aan zee onder deskundige leiding van trainer JP.
Voetbalclub in 2de Afdeling VV A
18/08/2026
Enkele sfeerbeelden van de training GU12 en GU14 vorige week aan zee onder deskundige leiding van trainer JP.
18/08/2026
Laatste rechte lijn richting seizoen 2026-2027!
De voorbereiding zit erop bijna op. Onze teams werken nog drie interessante oefenwedstrijden af vooraleer de competitie van start gaat.
Kom onze spelers aanmoedigen en samen bouwen we verder aan een sterk nieuw seizoen! πͺβ½
ππ€π€
16/08/2026
ππ€π€ West-Vlaamse derby in de Croky Cup! π
De beker brengt passie, strijd en verrassingen.
Samen achter KM Torhout op weg naar de volgende ronde.
π De Velodroom Torhout
β° 16:00
π β¬10
"Samen dromen. Samen strijden. Samen voor de volgende ronde."
13/08/2026
Laatste dagen om je online abonnement aan te schaffen! π΄ββοΈπ
Mis deze kans niet! Nog maar enkele dagen om je online abonnement te bestellen Γ©n te genieten van leuke extra voordelen:
β
Clubkaart met β¬5 cashback Gebruik je cashback eenvoudig in de kantine of aan de velodroom.
β
Bonnenboekje vol voordeel Ontvang een handig bonnenboekje met tal van bruikbare kortingsbonnen.
π‘ Zo haal je niet alleen meer uit je abonnement, maar profiteer je het hele seizoen van extra voordelen.
β³ Wacht niet te lang, de actie loopt bijna af!
π΄ββοΈποΈβ¨
https://app.clubcollect.com/forms/nl-BE/kmt/abonnementen-km-torhout-2026-2027
13/08/2026
β½ De eerste wedstrijd voor onze U6! π’β«
Ook onze allerjongste voetballertjes van de U6 beleefden dit weekend een bijzonder moment: hun allereerste onderlinge wedstrijd!
De ideale gelegenheid om stap voor stap de eerste spelregels en afspraken te leren kennen. Maar het allerbelangrijkste? Veel met de bal aan de voet, doelpunten proberen te maken en vooral heel veel plezier beleven! β½
En dat lukte duidelijk! We zagen heel wat enthousiaste gezichtjes, mooie acties en natuurlijkβ¦ heel veel doelpunten! ππ€
Een prachtige eerste wedstrijd voor onze jongste KMβers. Op naar nog heel veel leuke voetbalmomenten!
Samen spelen, samen groeien!
12/08/2026
De voorbereiding draait op volle toeren!
Deze week staan opnieuw enkele interessante wedstrijden op het programma voor onze KMT-ploegen. Van bekerduels tegen Racing Club Gent, Geluwe en Knokke FC tot stevige oefenwedstrijden tegen KSV Veurne en Club Roeselare: ideale momenten om ritme op te doen, automatismen te verfijnen en verder te bouwen aan een sterk seizoen.
Kom onze spelers steunen en beleef de voorbereiding van dichtbij. Samen groeien we naar de competitiestart! πͺ
10/08/2026
π° Het eerste KM-Krantje van seizoen 2026-2027 is er!
Een nieuw seizoen, dus ook een nieuwe reeks KM-Krantjes. In elke editie verzamelen we nieuws, informatie, activiteiten en andere weetjes uit onze club. Zo blijven onze KM-vrienden helemaal mee met wat er leeft binnen KM.
π Lees hier het eerste KM-Krantje van seizoen 2026-2027:
π https://sway.cloud.microsoft/L9gfF6Z9UJ7SKrBj?ref=Link
KMT β One Team, One Family.
Keep Moving Together. ππ€π€
09/08/2026
π KM TORHOUT STOOT DOOR IN DE CROKY CUP! π
KM Torhout heeft zich geplaatst voor de volgende ronde van de Croky Cup! Op bezoek bij RRC Mormont trok KM met 1-3 aan het langste eind. π
β½ Thibaux Van de Gehuchte 2x
β½ Mathieu Vervaecke
In de volgende ronde wacht opnieuw een mooie affiche: R Knokke FC komt naar de Velodroom. Aftrap om 16.00 uur! π₯
ποΈ Meer info over de ticketverkoop volgt later.
KMT, One Team, One Family! π’βͺβ«
07/08/2026
Eerste supportersmaaltijd van het seizoen! β½
Op zondag 6 september trappen we het seizoen af met onze eerste supportersmaaltijd, voorafgaand aan KM Torhout B β E. De Haan.
π½οΈ Steak met frietjes en groenten
πΆ β¬30 (tribunekaart inbegrepen)
π§ Kinderen -12 jaar: frikandellen met frietjes voor β¬15
π§ Maaltijd vanaf 12.30 uur
β½ Aftrap om 16.00 uur
Beleef een gezellige voetbalnamiddag met lekker eten, een fijne sfeer en de steun voor onze groen-witten. Schrijf u tijdig in via onze website!
ππ€π€
04/08/2026
π½οΈβ½ Eerste Footlunch van het seizoen!
Op zondag 30 augustus zetten we het nieuwe seizoen feestelijk in met een heerlijke Footlunch in de Velodroom, gevolgd door de competitiewedstrijd KMT A - KV Diksmuide Oostende.
Geniet samen met supporters, sponsors, partners en vrienden van:
π₯ Aperitief
π₯ Hapjes van de Ofyr
π½οΈ Luxe koud buffet met vlees en vis
π° Dessert en koffie
π· Frisdranken, bieren en wijnen inbegrepen tot de start van de wedstrijd
π§ Aanvang: 12.30 uur
β½ Aftrap: 16.00 uur
π° β¬ 75 per persoon
π’ Inschrijven via www.kmtorhout.be/footlunches of scan de QR-code.
Het aantal plaatsen is beperkt, dus houd onze kanalen goed in de gaten!
ππ€π€