T beuke jagerken

T beuke jagerken 'T beuke jagerken is een kleine hobbykennel van ruwharige fox terriers en welsh terriers. We hebben reeds 25 jaar ervaring met de ruwharige foxen.

De welsh terriers hebben we bijgenomen om onze meute te versterken. 't beuke jagerken is afkomstig van de groep de beuken jagers. Al onze begin honden zijn overgenomen van de kennel "of sarala" van louis lamens. In onze honden zit nog echte jachtbloedlijn en proberen hier op verder te fokken. Natuurlijk zijn ze ook geschikt als huishond en sommige als showhond.

Het baby zijn is er af
18/09/2026

Het baby zijn is er af

Xellon haar eerste nestje, 5 pups 5 teefjes.
25/08/2026

Xellon haar eerste nestje, 5 pups 5 teefjes.

16/08/2026

Ik denk dat ik met ratten zit

16/07/2026

Waarom verandert de kleur van een ruwharige foxterriërpup?

Regelmatig krijgen we de vraag waarom sommige pups met een zwart hoofdje worden geboren, terwijl dat later bruin wordt. Dat is heel normaal bij de ruwharige foxterriër.

Bij veel pups verandert het zwarte haar op het hoofd tijdens het opgroeien geleidelijk naar een mooie bruine kleur. Pas na enkele maanden wordt duidelijk hoe de uiteindelijke tekening en kleur eruit zullen zien.

Ook krijgen we soms de vraag of je de plekjes op een pup kunt kiezen. Het antwoord is simpel: nee. De aftekeningen worden volledig door de natuur en de genetica bepaald. Elke pup is uniek, en juist dat maakt ieder nest zo bijzonder. Je kunt de plekjes nu eenmaal niet “erop schilderen”.

Wij fokken met veel zorg en aandacht voor gezondheid, karakter en het ras. Hoe de aftekeningen uiteindelijk uitvallen, blijft altijd een verrassing. Dat is een van de mooiste aspecten van een nieuw nestje: elke pup heeft zijn eigen unieke uitstraling.

Fotoshoot, nestje Cibelle
14/07/2026

Fotoshoot, nestje Cibelle

22/06/2026

Heeeeeel belangrijk🐾🐾🐾🐾🐾🐾🤗
IVM DE AANKOMENDE HITTE VAN DE KOMENDE DAGEN GEVEN WIJ EVEN EEN REMINDER
Dierenvrienden, maak nooit de fout om koud water over een overhitte hond te gooien of een natte handdoek op zijn rug te leggen. Dat werkt averechts.
Door kou vernauwen de aderen en door hoge temperatuur (boven de 42 graden) stollen de eiwitten in het bloed waardoor het bloed dik en stroperig wordt.
Door de combinatie van beiden kan het hart het bloed niet meer rond krijgen en vallen stuk voor stuk de organen uit door zuurstof gebrek.
Een heel trage maar zeer pijnlijke dood is het gevolg.
Probeer je op deze manier een overhitte hond te helpen, sterft hij als nog.
Geef eerst z.s.m. lauw water te drinken, koel dan de voetzooltjes en borstkast/onderbuik met een natte handdoek.
Leg daarna de hond in de schaduw op de natte (hand)doek !!
Kopiëren is zeer wenselijk 🌏

Cibelle haar eerste nestje
15/06/2026

Cibelle haar eerste nestje

10/05/2026

Zondagswandeling

Ook onze hondjes hebben recht op een zonnige vrije dag
01/05/2026

Ook onze hondjes hebben recht op een zonnige vrije dag

19/04/2026

Jaarlijkse hondentraining op everzwijn. Dit jaar eens in een ander park geweest in de vogezen. De jonge foxen deden het goed maar dat wist ik al. Het was vooral te doen om de jonge Welsh terriërs. De 2 teefjes waren fantastisch. De reu heeft nog oefening nodig.

Adres

Zele
9240

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer T beuke jagerken nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen