Priključite se Feniks akcijama ovog leta!
Javite se putem poruke ako hoćete da vam stižu najave za ove i druge akcije. 📥
edit by
Sportsko udruženje Feniks
Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Sportsko udruženje Feniks, Sport & recreation, Горњи Милановац, Централна Србија, Gornji Milanovac.
05/06/2026
Jedna akcija gde će vam se učiniti da smo na drugoj planeti! Pišite nam poruku za više informacija i priključite se Feniksu na ovoj akciji u Crnoj Gori.
Trodnevna avantura na Bjelasici:
Pešačenje počinje i završava kod Biogradskog jezera, a u tri dana, sa dva noćenja u usputnim katunima, ćemo napraviti krug od 35km sa 1.200m visinske razlike.
Obilazimo jezera Biogradsko, Pešića, Ursulovačko, Ševarinsko i Šiško, sa nekoliko predivnih vidikovaca. Kretaćemo se makadamom, planinarskom stazom i u jednom trenutku van staze kroz šumu. Nose se stvari za tri dana planinarenja, nema logističke podrške, te se očekuje određen nivo spremnosti. 💪🏼
Snimci su iz aprila, pa se u junu očekuje da sve bude zeleno i da ima manje ili nimalo snega.
Za prijave i više informacija, pišite nam u DM 📥
11/05/2026
Pogled na tvrđavu Maglič 🏰
📸
06/04/2026
Jedna magična slika sa Dolomita ⛰️
📸 by one and only
26/01/2026
⬇️ Anapurna bazni kamp trek ⬇️
👉🏻 Kad se ide?
🛫 Poletanje je u petak 20.11. u 22:40, a povratak je u subotu 5.11. u 12:15 🛬 Ovo zahteva ukupno deset radnih dana da se uzme odmor i pruža dan i po odmora nakon putovanja. 😴
👉🏻 Ko sve može da ide?
Svako ko voli planinarenje, putovanje i avanturu i fizički je spreman za ovaj izazov. 💪🏻
👉🏻 Koliko dana se hoda? 9 🥾
👉🏻 Koja je maksimalna nadmorska visina? 4.130mnv ⛰️
👉🏻 Koliko ima mesta?
Broj mesta je ograničen na 11 učesnika. ⏳
👉🏻 Od kada do kada su prijave?
Prijave su zvanično otvorene. Do 1.6. je jedna cena, a nakon toga skače 📈
👉🏻 Koja je cena?
Pišite nam u DM 📥
📸 Manaslu trek 2025.
19/01/2026
Bilo jednom na Dolomitima.
📸
20/12/2025
U novembru je Feniks imao planinarsku akciju na dalekom Nepalu. Naime, grupa od 10 planinara se namerila da prođe Manaslu krug, treking staza oko čuvene planine Manaslu (8.163mnv), koja sa sporednim stazama ima oko 150km koji se prelaze u dve nedelje.
Ovo su fotografije prvih dana na stazi ☝🏻
📸
17/12/2025
Šta nas očekuje tokom leta 2026. ⛰️
Javite se ukoliko želite da pratite objave za ove akcije. 📩
#2026
25/11/2025
Durmitor, jun 2025.
📸
Click here to claim your Sponsored Listing.
Location
Category
Contact the business
Website
Address
Горњи Милановац, Централна Србија
Gornji Milanovac
32300