TJ Sokol Chvalšiny

Oficální profil sportovního klubu TJ Sokol Chvalšiny

Otevřeno jako obvykle

02/04/2022

POZOR! Dnešní utkání (plánované na 2.4. od 16:30) v Sedleci je z důvodu nezpůsobilého terénu ZRUŠENO. Náhradní termín bude stanoven po dohodě obou týmů.

02/04/2022

⚽ FOTBAL | MUŽI
Za nevlídného počasí dnes o první jarní body zabojujeme na půdě Sedlece, s nímž jsme se na podzim rozešli smírně po remíze 2:2 a budeme k tomu potřebovat i vaši podporu.

Zápas startuje o půl páté

01/04/2022

⚽ FOTBAL | PROGRAM
Pěkný pátek, Sokolíci. Přinášíme program na nadcházející víkend.

Do hry opět vstoupí pouze #Muži v rámci 15. kola 1. B třídy sk. A. O první jarní body zabojuji na půdě Sedlece.

#Žáci stále čekají na vstup do soutěžního programu po zimní přestávce.

Zuby si už brousila naše #Přípravka pro utkání ve Větřní, jenomže domácí požádali o odložení klání pro velkou marodnost.

Sokol stěhovavý: Atrakce pro děti nebo živý maskot – TJ SOKOL CHVALŠINY 01/04/2022

Sokol stěhovavý: Atrakce pro děti nebo živý maskot – TJ SOKOL CHVALŠINY

Dobré sněživé ráno, Sokolíci :)

Sokol stěhovavý: Atrakce pro děti nebo živý maskot – TJ SOKOL CHVALŠINY Během zimní přestávky nelenili hráči ani realizační tým. „Chtěli jsme, aby se nejen kolem našeho fotbalu stále něco dělo,“ zní z kanceláře vedení spolku. V posledních měsících proto v Sokolu proběhlo několik změn. „Přivedli jsme fotbalistům nového trenéra, přivít...

FOTBAL ⚽ | NÁBOR
Přijímáme Sokolíky. Stále a průběžně rozšiřujeme naše řady, kdy pod křídly Sokola nacházíme jednak zkušené matadory, ovšem také nejmenší děti v předškolním věku. A právě oni jsou naše budoucnost.

Šanci mohou využít všichni. Malí i velcí.

📷 @imrwere

#fotbal #kopana #sokol #chvalsiny #sokolchvalsiny #nabor #recruitment #recruit #mladez #young #junior #pripravka #zaci #deti #kid #kids #kidsport #soccer #kidsoccer #shool 31/03/2022

📷 @imrwere

Sledujete nás i na Instagramu? :)

FOTBAL ⚽ | NÁBOR Přijímáme Sokolíky. Stále a průběžně rozšiřujeme naše řady, kdy pod křídly Sokola nacházíme jednak zkušené matadory, ovšem také nejmenší děti v předškolním věku. A právě oni jsou naše budoucnost. Šanci mohou využít všichni. Malí i velcí. 📷 @imrwere #fotbal #kopana #sokol #chvalsiny #sokolchvalsiny #nabor #recruitment #recruit #mladez #young #junior #pripravka #zaci #deti #kid #kids #kidsport #soccer #kidsoccer #shool

Na úvod jara muži podlehli Boršovu hubeným výsledkem – TJ SOKOL CHVALŠINY 28/03/2022

Na úvod jara muži podlehli Boršovu hubeným výsledkem – TJ SOKOL CHVALŠINY

FOTBAL | MUŽI | REPORTÁŽ

Přinášíme ohlédnutí za sobotním kláním mužů včetně hodnocení trenéra :)

Na úvod jara muži podlehli Boršovu hubeným výsledkem – TJ SOKOL CHVALŠINY Domácí Chvalšiny během zimní přestávky ve svém týmu udělaly řadu změn. Ty se týkají nejen hráčského kádru, ale zejména střídačky, kdy se jich coby nový lodivod ujal tamní rodák Peter Fábián. Ten při převzetí svých nových svěřenců přílišně nevěřil, že za měs...

27/03/2022

FOTBAL ⚽

Navrátilec 👉 Pepa Motz 👈 byl ve včerejším utkání nejstarším hráčem na hřišti, který nastoupil od první minuty, navíc odehrál celý zápas. Po zápasu se mohl těšit na pochvaly a uznání trenéra.

Jak se vám líbil jeho výkon?

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 26/03/2022

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post

26/03/2022

FOTBAL - MUŽI | 14. KOLO

Máme dohráno. V utkání proti Boršovu jsme se nedokázali gólově prosadit a protože soupeř z minima dokázal vykřesat maximum, odvezl si všechny body.

26/03/2022

FOTBAL - MUŽI | ZÁKLADNÍ SESTAVA

To prvního jarního utkání nastoupíme v této základní jedenáctce.
Držte nám palce nebo nás přijďte podpořit.

Utkání startuje v 11:30

26/03/2022

⚽ | Muži

Soutěžní kolotoč se nám roztáčí a dnes mužstvo našich fotbalistů odstartuje jarní část ročníku 2021/2022.

O půl dvanácté vyzveme tým Boršova nad Vltavou, jemuž z podzimního klání máme rozhodně co vracet. Posuňte si sobotní oběd a přijďte na fotbal. Zveme vás na klobásu a pivo.

💛 SOKOL DO TOHO ❤️

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 21/03/2022

20/03/2022

⚽ Hráči a hráčky naší fotbalové přípravky přátelské utkání v Nové Vsi doslova opanovali. A to jak výsledkově, tak i herně.

V duelu, který nabídl až dvojciferný počet branek, hráli ❤️ SOKOLÍCI 💛 prim a udělali si tak příjemné nedělní odpoledne.

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 20/03/2022

20/03/2022

⚽ Malí fotbalisté dnes vběhnou na trávu a v přátelském duchu poměří své síly s týmem Nové Vsi na tamní půdě.

Chcete je vyrazit povzbudit a podpořit? Děti míč vykopnou o druhé hodině odpolední.

❤️ Sokolíci do toho 💛

19/03/2022

S generálkou se naše muzstvo popralo obstojně a přestože výsledek 7:0 ve prospěch Kaplice může hovořit jednostranně, herní projev poukázal na jisté týmové progresy. Pakliže dnešní výkon přeneseme příští týden do soutěžních utkání, můžeme se těšit na oproti podzimu diametrálně lepší výsledky.

Takhle by to šlo ⚽

19/03/2022

⚽ Dnes hrajeme fotbal 👌

Ještě nemáte program na sobotní odpoledne? Přijeďte podpořit naše mužstvo, které se v generálce před startem do mistrovských utkání představí v Kaplici. Kluky čeká těžké utkání proti tamnímu A týmu, výkop je plánován na 15:00.

07/03/2022

V sobotu nás naši nejmenší fotbalisté reprezentovali na turnaji ve Větřní, kde obsadili konečné páté místo.

Mezi střelce se nejčetněji zapsala Kačenka Kamenská, která se radovala hned třikrát, po jedné trefě shodně navíc přidali Pepík Čarek, Honzík Kozák a Peťa Mařík.

Slovem trenéra Romana Duspivy:
"Byl to pro takto malé naše hráče vůbec první turnaj a děti bojovaly statečně. Byly moc šikovné a musím je pochválit."

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 07/03/2022

26/02/2022

Mužský fotbalový tým se v rámci zimní přípravy před jarní části ročníku 2021/2022 utkal v prvním přátelském zápase.

Na českokrumlovské umělce vyzval Loučovice a po výsledkově vyrovnaném prvním poločase opakoval klání, načež zvítězil 3:1.

Nový trenér Peter Fábián tak do nového angažmá vstoupil úspěšně. "Myslím, že to bude fungovat," nechal se slyšet.

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 26/02/2022

💛❤️ Fotbalisté naší přípravky na halovém turnaji ve Větřní vybojovali krásné druhé místo 💛❤️

Bravo, Sokolíci 👌

31/01/2022

Naše webové stránky jsou momentálně veřejnosti nepřístupné. Před koncem kalendářního roku 2021 jsme je zamkli a aktuálně je převlékáme do nového dresu.

Nový web stihneme spustit ještě před startem jarní části sezóny a jako oficiální datum spuštění jsme si stanovili konec února 2022.

Budeme návštěvníkům přívětivější, přehlednější a s pravidelným servisem zpráv a aktualizaci ☺️

31/01/2022

NOVÝ OFICIÁLNÍ INSTAGRAM :)

Chceme být na očích!!! Proto jsme na jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí založili vlastní účet, který bude sloužit jako oficiální prezentace celého spolku včetně všech oddílů a služeb.

Stávající a již zaběhlý účet "tjsokolchvalsiny", který si spravují a řídí žáci, bude nadále fungovat a žít vlastním životem, jako tomu bylo doposud, navíc však tamní prostředí obohatí účet nový pod jménem "tj_sokol_chvalsiny".

Obsah bude s určitou pravidelností přibývat, proto nás sledujte i zde a tvořte jej s námi :)

30/01/2022

PŘEDSTAVUJEME NOVÉHO TRENÉRA MŮŽŮ

Tým převzal ve Chvalšinách známý P. Fabián, který se svým mužstvem již zahájil zimní přípravu. „Chceme, aby o nás soupeři věděli. Aby s námi počítali a aby počítali s tím, že není chytré nás podcenit." nechal se slyšet nový kouč. „Trénujeme ve dvaceti lidech, na sezónu budeme připraveni" věří.

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 30/01/2022

24/12/2021

❤️💛 Všem našim členům, jejich rodinám a přátelům, dále všem fanouškům dobrého sportu a nejen naším příznivcům přejeme krásné Vánoce, bezstarostné prožití svátků a bohatého Ježíška 💛❤️

11/12/2021

❤️ Předčasný Ježíšek 💛

Do rukou se nám dostala skvělá vychytávka, kterou jistě plně využijeme. Tento přenosný držák tréninkových tyčí v našich klubových barvách nám na míru vyrobil 3D TISK CB. Moc děkujeme ☺️

Za zprostředkování si poděkování zaslouží také Jihočeský sport v zastoupení pánů Mgr. Michala Heřmana a Imricha Hrabovského 👍

29/11/2021

⚽ VYHLAŠUJEME NÁBOR 🔴

Do našeho týmu mužů hledáme ke stávajícím členům do party nové spoluhráče, kteří by s námi nadále brázdili trávníky krajské 1.B třídy. Otevřený máme všechny pozice včetně lodivoda střídačky.

Poptávku proto nadále rozšiřujeme na pozici trenéra mužstva. V obojím případě rádi nové tváře přivítáme ideálně už během zimní přípravy.

Možná hledáme právě Tebe. Neváhej nás kontaktovat 👍

Petr Blažek | Předseda klubu
tel: +420 775 937 368
mail: [email protected]

07/11/2021

PŘÍPRAVKA - 2.KOLO | DOHRÁNO

V dohrávce druhého kola jsme k poslednímu utkání kalendářního roku 2021 vyzvali Větřní. Hosté vedli už od první minuty, kdy se trefili hned z první útočné akce a ačkoliv jsme dvakrát dokázali odpovědět brankami našich tradičních střelců SAMUELA PARÁČKA a TADEÁŠE ČARKA, do kabin k poločasové přestávce odcházeli o něco spokojenější Větřínští.

Po změně stran byl k vidění spíše bojovný fotbal doprovázený emocemi a skóre se měnilo již jen jedinkrát a konečný výsledek v poměru 2:4 rozhodl o vítězství hostujícího družstva.

Děkujeme za podporu (y)

07/11/2021

ZIMA UŽ NÁM POMALU KLEPE NA DVEŘE

Přijďte podpořit naše nejmenší ku příležitosti vůbec posledního představení Sokola v kalendářním roce 2021 ⚽

07/11/2021

PŘÍPRAVKA - 13. KOLO | DOHRÁNO

Proti českokrumlovskému Slavoji jsme do zápasu vstoupili dobře a během první půle jsme si dvakrát vydobyli jednogólové vedení, když se v obou případech prosadil SAMUEL PARÁČEK.

Jenomže potom hosté začali přebírat otěže utkání a postupně zvyšovat svůj náskok. Po změně stran už jen TADEÁŠ ČAREK dvěma trefami korigoval výsledek a po shodných výsledcích obou poločasů 2:4 jsme si ve třináctém kole připsali prohru 4:8.

Photos from TJ Sokol Chvalšiny's post 07/11/2021

06/11/2021

MUŽI - 13. KOLO | DOHRÁNO

Po bezbrankovém prvním poločase, kdy jsme mohli těžit z územní převahy, jsme si nevytvořili žádnou příležitost, která by měla gólové parametry a stejný průběh hry začala opisovat i druhá půle. Ve snaze dopředu nám chyběla vyšší aktivita a přesnost, čehož v závěrečné půlhodině využili hosté a odskočili nám do těsného vedení. Vyrovnání jsme se dočkali po uplynutí sedmdesáté minuty. Centr z pravé strany si ve finálním momentu našel zakončení DANA LAMAČE, jenž se nemýlil a rozradostnil domácí tým. Ze závěrečného tlaku jsme mohli obrátit skóre, jenomže Cábovi chybělo o trochu více štěstí a další vážnější příležitost se nedostavila.

Děkujeme za podporu

06/11/2021

MUŽI - 13. KOLO | SESTAVA

Proti Vltavanu v posledním utkání kalendářního roku 2021 nastupujeme v této sestavě