Otevřeno jako obvykle

15/04/2024

Víkend za šest 💪

14/04/2024

Chvalšinské mužstvo doma body lacino neodevzdá. O tom se nyní přesvědčil Frymburk, když si proti červenožlutým zapsal druhou porážku v sezóně. A zápas to byl třaskavý, hned dva muži jej nedohráli.

Domácí tým se dostal do vedení už v deváté minutě a to zásluhou KUBY CIFREUNDA, jehož tvrdá střela zaplavala do sítě za bezmocným Vítkem. Od této chvíle byly Chvalšiny na koni, načež gólovou pojistku přidal vlivem proměněné penalty KUBA DECARLI na konci úvodní půle. Krátce po změně stran zvýšil DOMINIK FUCIMAN na rozdíl tří branek, klidného dohrání se ale přítomní diváci nedočkali. Emoce na hřišti eskalovaly a přestože se hosté vystavili do oslabení, dokázali nejen snížit, ale nadále drželi svého soupeře v tlaku. Kredit si v pokračování zasloužil Vosejpka, když svým zákrokem zabránil jistému gólu a v plném počtu utkání nedohrál ani Sokol. K další korekci skóre již ovšem nedošlo a tak důležité tři body zůstaly doma.

14/04/2024

Bylo to drama až do poslední minuty. A to doslova. Chvalšinští reprezentanti byli herně lepší, ale gólový účet zápasu otevřel TÁDA ČAREK až v šesté minutě druhého poločasu. Množství neproměněných šanci navíc vedlo k brzkému vyrovnání Vyššího Brodu a o osudí utkání rozhodla až sedmdesátá minuta. Pouze několik málo vteřin před závěrečným hvizdem vstřelil vítěznou branku VOJTA ŠTĚPÁN a zajistil Sokolu tříbodový zisk.

13/04/2024

DNES HRAJEME DOMA

Sobotní fotbalové odpoledne odstartují ŽÁCI zápasem proti FK Dynamo Vyšší Brod ( žáci ). Prostřední věková kategorie Sokola hodlá dát zapomenout na neúspěch z minulého týdne a zároveň by si hráči dozajista rádi připomněli první podzimní úspěch, který si zapsali právě na půdě Dynama. Dokáže žactvo Chvalšin zvítězit? Na tuto otázku si budeme moci odpovídat představením od 14. hodiny.

V těsném závěsu, tedy od půl páté, se dostane na tým MUŽŮ. Také oni nezaznamenali o předchozím víkendu úspěšný výjezd a rádi by se zahojili ve vlastní domovině. Chvalšinská tvrz v předešlé polovině ročníku padla až v posledním utkání a Sokol by rád znovu těžil d domácího prostředí. Frymburk je ovšem nevyzpytatelný soupeř. Dojde ale na jarní nepsané pravidlo, kdy v duelech, v nichž figurovaly Chvalšiny, zvítězil domácí tým výsledkem 2:0?

08/04/2024

V uplynulém víkendu se Sokolíkům nedařilo 🥺

No nic, jedeme dál ♥️💛

05/04/2024

Ahoj, Sokolíci ♥️💛

Je před námi víkend, při kterém do hry zapojíme všechny naše kategorie a program máme rozložený od pátku až do neděle. Všechna utkání ale hrajeme ne hřištích soupeřů.

Harmonogram zápasů dnes zahájí PŘÍPRAVKA. Ta cestuje do Loučovic, kde se bude prát o další nadějný výsledek. Poslední vzájemně klání nejtěsnějším rozdílem zvládl Vltavan Loučovice vyhrát a tak mu rozhodně máme co vracet. Výkop je plánován na 17. hodinu.

Sobota patří ŽÁKŮM. Jejich první jarní soutěžní představení je zavede do Velešína. Jednu ze dvou proher, které Sokolíci na podzim utrpěli, byla právě s tímto soupeřem. Do odvety začátkem v 10:00 proto Sokol vstoupí s vědomím, že chce tento nezdar odčinit.

A MUŽI si zahrají v neděli. V 16:00 odpoledne bude zahájen třaskavý střet, v němž Chvalšiny zavítají na půdu SK Lhenice. Z předešlého souboje vzešli vítězně Chvalšinští, zápas to ale nebyl snadný. A nebude ani nyní. Lhenice jsou lídrem tabulky a papírovým favoritem. Proto tým zve všechny své fanoušky na výjezd, pro ty, co dorazit nemohou, domácí zajistí živý přenos. Více informací ještě přineseme.

Držte nám palce na všech frontách.

02/04/2024

Máme za sebou prodloužený víkend a takto vypadá jeho souhrn ⚽

02/04/2024

Mužstvo Chvalšin se po startu jarní poloviny sezóny poprvé představilo doma a získání tří bodů pro něj bylo prioritou.

Sokol se oproti minulému týdnu prezentoval zlepšeným výkonem a trestal chyby svého soupeře, kdy jej nejprve donutil k vlastní brance, později na jednu z minel pohlednou trefou odpověděl RÁĎA KAPRAL.

A protože po změně stran k žádné další korekci na výsledku nedošlo, sebrali Sokolíci důležité vítězství.

02/04/2024

Po podzimním nevydařeném utkání na půdě Spartaku vstoupili Sokolíci k odvetě s přílišným respektem. Přesto neodehráli špatný zápas. V úvodním poločase byli lepším týmem a po přestávce dokonce držiteli dvoubrankové vedení.

Poté ale iniciativu přebrali hosté. Ačkoliv domácí po srovnání svému šoku znovu odskočili, Produktivita Kaplice byla téměř neomylná a ta určila konečný výsledek 6:9 z pohledu místního celku.

O dvě branky Chvalšin se zasloužil VÍTEK ŠVARC a rovněž tak PÁŤA KAMENSKÝ, když z pozice jednoho z nejmenších hráčů zakončoval hlavičkou. Po jedné trefě si navíc zapsali KAČKA KAMENSKÁ a PÉŤA MAŘÍK.

30/03/2024

Sokolíci, ukažte, kam patříte a komu fandíte 💪

Klubové šály a kšiltovky budou k dispozici během každého domácího zápasu na baru v klubovně.

Neváhejte, nabídka je omezená.

29/03/2024

Mezi velikonočními svátky vstupujeme do boje na dvou frontách. K mužům se totiž v rámci soutěžního seriálu připojí také naše nejmladší kategorie. A hrajeme doma...

Přípravka svou jarní polovinu sezóny odstartuje duelem, v němž vyzve TJ Spartak Kaplice fotbal a pokusí se o napravení nepříznivého výsledku z podzimního představení. Zápas startuje v sobotu půlhodinu po poledni.

Ihned v závěsu se poprvé na jaře ve vlastní domovině ukáží také muži, jímž se úvod do jara v minulém týdnu přílišně nevydařil. Novou šanci tak Sokol dostane proti TJ Spartak Trhové Sviny. Tohoto soupeře Chvalšinští na podzim dokázali přehrát. Podaří se jim výkon zopakovat? Na to si budeme moci odpovědět výkopem v 15:00.

25/03/2024

Na úvod jarní poloviny sezóny se Chvalšinští s úspěchem nepotkali 🥺

23/03/2024

Seriál soutěžních utkání se znovu rozbíhá a v úvodním dile jarní sezóny svou roli sehrají pouze muži.

Ti v neděli zavítají do Kaplice, kde se proti tamnímu druhému mužstvu pokusí obhájit podzimní vítězství. Nad samotným duelem však visí spousta otázek.

Všechny nám rozuzlí až onen zápas, jehož výkop je naplánován na 15:00.

15/03/2024

‼️ZMĚNA V GENERÁLCE‼️

Informujeme o změně v posledním přípravném klání letní přípravy mužů, která byla definitivně potvrzena před malou chvílí.

S Velešínem se utkáme v sobotu ve 13:00 na hřišti našeho soupeře.

28/02/2024

V neděli 3.3.2024 od 11:00 sehrají muži přátelské utkání v Prachaticích proti tamnímu rezervnímu mužstvu.

31/12/2023

Z tradičního silvetrovského fotbálku přejeme členům a příznivcům Sokola vše nejlepší v novém roce 2024.

29/12/2023

🟡 UŽ DNES 🔴

Srdečně všechny své členy, příznivce, jejich rodiny a známé i širokou veřejnost zveme na blížící se Sokolskou zábavu, která se bude konat v poslední pátek letošního roku a celým večerem nás provede hudební skupina CHLAPI V SOBĚ.

Budeme se těšit 🎉

24/12/2023

Sokolíci, mějte krásné Vánoce a užijte si svátky bez jakýchkoliv starostí 🌲

11/12/2023

30/10/2023

Repríza střetnutí mezi domácími Chvalšinami a rezervou roudenské Malše přinesla na chlup stejný výsledek.

Sobotní sváteční odpoledne se proměnilo v další tuhý boj na území Sokola, kde tým kapitána Michala Postla ještě nepoznal hořkou pachuť porážky a s trochou štěstí v zakončení mohl po půli slavit klidné vedení.

Jenomže skóre nedoznalo jedinou změnu ani po pětačtyřiceti minutách hry, až se krátce zkraje druhého poločasu do míče opřel Kapr a ideálně našel MILANA BABINSKÉHO, jenž jediným gólem v zápasu rozhodl o vítězství Chvalšin.

Domácí tým se znovu mohl opřít o jistý výkon Romana Vosejpky. Ten si připsal již třetí čisté konto.v sezóně 👍

28/10/2023

Zápas mezi rezervou českokrumlovského Slavoje a Sokolem z Chvalšin začal nervózně a skóre otevřel až v sedmé minutě PEPČA ČAREK. Domácí poté nevyužili možnosti své vedení navýšit a tak hosté otočili průběh zápasu na svou stranu, než se vyjádřil HONZÍK KOZÁK a zajistil poločasovou remízu 2:2.

Po krátké přestávce už započala spanilá jízda Sokolíků a výsledkem tenisového kanára jejich iniciativa podtrhla drtivý výsledek 8:2. Ve druhém dějství jsme navíc viděli hned dva hattricky a to PÁTI KAMENSKÉHO a HONZÍKA KOZÁKA. Posledně jmenovaný hráč tedy vstřelil čtyři branky.

28/10/2023

Sváteční fotbalová sobota ⚽

23/10/2023

Hezký večer, Sokolíci ⚽

Zítra nás čeká jedno mistrovské utkání, když PŘÍPRAVKA bude předehrávat zápas své podzimní derniéry.

Zápas začíná v 16:45, přijďte fandit ⚽