02/05/2024

Představujeme sportovní naděje z nominací na Sportovce Plzně 2023: Martin Panzer (kanoistika na divoké vodě) LOKO Plzeň Kanoistika

Kamenice 2024 29/04/2024

Ohlédnutí za Kamenicí, tentokrát ve videu od Šindyho.

Kamenice 2024 O víkendu jsme se vypravili na český pohár ve sjezdu na divoké vodě na řece Kamenici. Pojďte si s námi užít jednu z nejkrásnějších řek Evropy!

Photos from LOKO Plzeň Kanoistika's post 22/04/2024

Další závodní víkendový program byl 1. a 2. Český pohár Skupiny Čez - Veltrusy, nejvyšší soutěž slalomářů a v ní 2 zástupci našeho oddílu. Martin Panzer na K1 posunul své loňské výsledkové maximum a obsadil 17. a 20. místo, Jáchym Hanzel ve své premiéře obsadil 22. a 28. místo.
Neděle byla i prvním nominačním závodem do RDJ a Martin Panzer má za 4. místo mezi juniory první body.

Nadace sportující mládeže

20. a 21. dubna se čtyři naši závodníci za téměř lyžařského počasí ❄️zúčastnili 3. a 4. Českého poháru a MČR v klasickém sjezdu na jedné z našich nejtěžších a nejhezčích řek Kamenici. Jan Šindelář oba dva dny zvítězil 🥇🥇a odváží si titul Mistra ČR.🏆 GRATULUJEME!!! Jakub Franz v obou dnech skončil mezi juniory na druhém místě🥈🥈, ale v celkovém pořadí na trenéra Pavla Šindeláře ještě nemá. Michal Sládek, který na tuto nelehkou vodu vyrazil poprvé, se s ní popasoval statečně a řeku sjížděl bez větších obtíži a jak sám říká toto je moje výhra👍.

všechny fotky zde :
Výsledky :

díky za podporu partnerům :
Rock Point

Photos from LOKO Plzeň Kanoistika's post 14/04/2024

První víkend Českých pohárů ve sjezdu je úspěšně za námi a to jak po závodní, tak i pořadatelské stránce.
Honza Šindelář vyhrál na K1 oba závody a získal i titul Mistra republiky do 23 let.
Martin Panzer byl na K1 dvakrát na 2. místě v juniorech, Jakub Franz byl v sobotu 3., Jáchym Hanzel s Pavlem Šafaříkem na C2 v neděli obsadili 2. místo.
V sobotu získala hlídka ve složení Honza Šindelář, Martin Panzer, Jakub Franz 3. místo na MČR družstev.
Za podporu děkujeme Plzeňskému kraji a rovněž Plzeňské teplárenské.

Akademie Individuálních Sportů Plzeňského kraje
Rock Point

13/04/2024

Český pohár přesouváme na náhradní trať Sušice - Čepice, nedostatek vody je extrémní a toto je jediná sjízdná alternativa.

Sjezdy na Sázavě - Loko Kanoistika Plzeň 09/04/2024

Sjezdy na Sázavě - Loko Kanoistika Plzeň 30-31.3. 2024 jsme se zúčastnili prvních sjezdových závodů na Sázavě. Byli jsme opět úspěšní, Jan Šindelář v sobotu obsadil celkové první místo, Michal Sládek 2.místo DM , Tadeáš Franz – […]

Interview z 09.04.2024 09/04/2024

Martin Panzer a Kuba Franz v ZAK TV - rozhovor na téma sjezd na Čeňkově pile atd.

Interview z 09.04.2024 Sdílet Interview z 09.04.2024 Jakub Franz, Martin Panzer - TJ Lokomotiva Plzeň Přehrát Diskuse Další díly pořadu Emil Končel, Matyáš Malík - MX Kids Academy 08.04.2024 Vít Martin Matějka, vedoucí lékař onkologie Přeštice-EUC Klinika Plzeň 04.04.2024 Jarda Hudec, Michal Malátný...

Sportovec Plzně 2023 (26.3.2024) 27/03/2024

Michal Sládek na vyhlášení sportovce města Plzně v žákovské kategorii.

Photos from kanalbrandys.cz's post 08/03/2024
Photos from LOKO Plzeň Kanoistika's post 04/03/2024

Pozdrav ze Španělského soustředění. Sjezdaři se také vydali ze teplem, na tradiční jarní soustředění do Empuriabrava. Mají za sebou týden tréninku a další před sebou, nálada je výborná a chuť do tréninku je také maximální.

28/02/2024

Letošní tradiční soustředění juniorského slalomového teamu v Al Ain se díky výsledkům v loňské sezoně zúčastnil i Martin Panzer. Mnoho napádlovaných hodin na kanále bylo zpestřeno i trochou bláznivého počasí 😉🌧💦a pak musela následovat brigáda na opětovné zprovoznění kanálu .😀

díky za podporu :

Photos from LOKO Plzeň Kanoistika's post 12/09/2023

Sprintový týden v Českém vrbném se vydařil, absolvovali jsme závody v rámci světového poháru, Českého poháru žáků a dospělých.

výsledky : K1 Michal Sládek 2. a 3. místo ČPŽ
K1 Honza Komiš 1. a 2 místo ČPŽ ŽM
K1 Honza Šindelář 2 x finále "A" zde 6. a 7. místo
K1 Martin Panzer v neděli finále "A" - první v kariéře, 10. a 12.místo celkově a 2 x 1. DM
C1 Jáchym Hanzel 12. a 26. celkově a 2. a 5. DM

Akademie Individuálních Sportů Plzeňského

05/08/2023

Program letošního Lipna je na světě! Sdílejte, přijeďte, pádlujte, fanděte, ale hlavně buďte ohleduplní k ostatním vodákům a místní přírodě!

SK Vltava Český Krumlov Svaz vodáků České republiky - Rafting Devils Extreme Race Český vodní slalom a sjezd Pádler

28/07/2023

O postup do semifinále se popere i zastupce LOKO Plzeň Kanoistika Martin Panzer.

Už zítra se znovu rozezní trojské tribuny 🔥🙌🏻
Na start se postaví několik mistrů světa, olympijských medailistů a dalších elitních sportovců z celého světa 🤩
Jedinečná šance vidět světovou špičku vodního slalomu živě na vlastní 👀 a to ZDARMA!

Sobota se ponese v duchu kvalifikací a neděle už naostro o medaile.
Děkujeme partnerům Skupia ČEZ, Big Shock! Auto Podbabská, Hlavní město Praha!
👉🏼Sledovat stream lze zde:

👉🏼 výsledky zde:

🇨🇿

Photos from LOKO Plzeň Kanoistika's post 26/07/2023

O víkendu skončil posledními dvěma závody v Roudnici n. L. seriál ECA junior CUP, v jednotlivých závodech tohoto seriálu se představili naši dva zástupci, Martin Panzer a Jáchym Hanzel.
Martin Panzer obsadil celkově 2. místo🥈🏆, 1 bod za vítězem, kdy v jednotlivých závodech dokázal 3 x vyhrát 🏆🥇, 2 x byl třetí🥉.
Jáchym Hanzel obsadil celkově 8. místo a i on byl jednou na 3🥉. místě.