Město Touškov : SK Starý Plzenec (0:5) 2/2 22/09/2021

Město Touškov : SK Starý Plzenec (0:5) 2/2

Záznam z utkání mladších žáků v Touškově 2/2

Město Touškov : SK Starý Plzenec (0:5) 1/2 22/09/2021

Město Touškov : SK Starý Plzenec (0:5) 1/2

Záznam z utkání mladších žáků v Touškově 1/2

Starší přípravka SK Starý Plzenec z.s  -  2021/2022 20/09/2021

Dnes proběhlo opět hrací kolo starších přípravek. Soupeři SSC Bolevec, Košutka B a Dýšiná(nedorazila).
SK STARÝ PLZENEC x SSC Bolevec 10:2
SK STARÝ PLZENEC x Košutka B 3:2
FOTO ILUSTRAČNÍ😁😁😁

Muži A SK Starý Plzenec z.s - sezóna 2021/2022 20/09/2021

V nedělním utkání mužů na hřišti Rapidu Plzeň B rozhodly v náš prospěch až penalty. Po remíze v základní hrací době 1:1. Další body do sbírky 👍⚽️. Velkým mínusem je zranění kapitána. 😵

Další výsledky z dvou po sobě hraných utkání. I přes marodku 👍👍👍

3.soutěžní utkání staré gardy na půdě soupeře v Chlumčanech se vyvýjelo jasně v náš prospěch již od prvních minut. I přes vyloučení 🟥našeho hráče hned na začátku 2.půle hladce vyhráváme 4:1
Góly 2x Menšík a 2x Parlásek. PS: vypadalo to, že hrajeme v Dobřanech 🤪

Photos from SK Starý Plzenec's post 08/09/2021

2.kolo městské soutěže starších přípravek, hráno ve Lhotě.

Stará garda SK Starý Plzenec z.s - sezóna 2021/2022 05/09/2021

I v druhém domácím zápase poráží stará garda do poločasu houževnatého soupeře ze Spáleného Poříčí 8:2😎💣💪⚽️

Photos from SK Starý Plzenec's post 05/09/2021

Gratulace k 1.letošní výhře a na oslavy 100 let věříme, že potvrdíme opět vítězstvím 👍💪⚽️. Navíc hattrick, radost pro pokladníka 😂

Photos from SK Starý Plzenec's post 02/09/2021

3.9.2021 společný trénink přípravek na UMT

Mladší žáci SK Starý Plzenec z.s  -  2021/2022 02/09/2021

Ve středu proběhlo druhé utkání mladších žáků. Díky prakticky 100% využití šancí vezeme 3 body z venku.😉

1.soutěžní kolo turnajovým způsobem 1.9.2021 hřiště Senco Doubravka - velmi těžčí soupeři na rozjezd

Soustředění 2021 – Přípravka FK Starý Plzenec – album na Rajčeti

Soustředění 2021 – Přípravka FK Starý Plzenec – album na Rajčeti Buďte součástí největší české sociální sítě zaměřené na sdílení fotografií.

Photos from SK Starý Plzenec's post 30/08/2021

Po třech přeložených srpnových zápasech zahajujeme sezónu na hřišti Košutky. Bohužel ve slepené sestavě po bojovném výkonu prohráváme 4:1

Mladší žáci SK Starý Plzenec z.s  -  2021/2022 29/08/2021

1.soutěžní zápas mladších žáků proběhl na domácím hřišti v rámci soustředění a tím měli kluci zajištěnou slušnou diváckou podporu. Po výborném výkonu šlo vítězství na naší stranu.💣👍⚽️

Photos from SK Starý Plzenec's post 01/08/2021

Po 3.místě z minulého týdne potvrzuje SG SK STARÝ PLZENEC svojí skvělou formu a vyhrává turnaj v Letkově ⚽️👍💪

Photos from SK Starý Plzenec's post 21/07/2021

Opět posun 👍

Photos from SK Starý Plzenec's post 16/07/2021

Práce na úpravě areálu k oslavám 100let pokračují👍⚽️

Photos from SK Starý Plzenec's post 19/06/2021

Dnes, v horkém počasí, proběhly na hřišti dvě akce najednou. Miniturnaj přípravek za účasti TJ KSNP Sedlec z Karlových Varů a Běhatlon. Palec nahoru všem 👍, že v tomto počasí věnovali čas sportu. ⚽️⚪⚪⚪⚪⚪🔫🏃‍♂️

[05/16/21]   Zdravím, 24.5.2021 budu zadávat výrobu triček. Kdo by měl ještě zájem tak pište. ⚽️🔴100let⚫
Prodej vlaječek, dresíků a šál zahájen.

29/04/2021

Zdravíme všechny příznivce Krmelce!!

Jsme nový provozovatel, ale žádní nováčci. Jsme Hey Mama Bar&Gril, připravujeme obvykle občerstvení na festivalech a streetfoodových trzích. Vzhledem k situaci (že se takové akce už druhý rok téměř nekonají), jsme se dohodli s Krmelcem na vzájemné pomoci, a tak se na celé letošní léto usadíme u vás v lese.🌲🦌

Informací od nás budete dostávat víc než dost, teď ale to co vás určitě nejvíc zajímá: kdy otevřeme?

První zkušební pivo narazíme již zítra v PÁTEK 30. 4. někdy odpoledne, tak pokud půjdete kolem, můžete neoficiálně ochutnat.
První otevřený den 🥳 bude následovat v SOBOTU 1.5., s ohledem na počasí zatím pouze 13 - 18h a s omezeným sortimentem.
V neděli bude pravděpodobně zavřeno, má hodně pršet.

Od středy 5.5. už budeme držet pokud možno pevnou otevírací dobu, tj. každé odpoledne a podvečer středa až neděle.