14/06/2026
Dá se vyhrát titul mistra světa takříkajíc "bez ztráty kytičky"?
Kdyby mi to někdo řekl na startu sezóny, asi bych si poklepal na čelo. Ale teď už si tím tak jistý nejsem...
🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
🏆🏆🏆🏆🏆
Dokážete si představit, jak nas...á musí být Nicolova přítelkyně, že jí přibyl už 25 lapač prachu v řadě, který může čistit?🤔
13/06/2026
Honzíkovi červená sedí!
Po skvělém výkonu v Manchesteru se Jan Kvěch 201 ukázal i v italském Lonigu.
Závod samotný byl sice předčasně ukončen, ale to už měl Honza dostatečný náskok pro postup do finále.
Tak chlape pojď!
12/06/2026
Že by režisér přenosu F1 z Barcelony věděl něco víc?🤔
12/06/2026
Ne vždy jsem se věnoval jen motorkám, jako novinář jsem začínal s úplně jiným sportem. Dovolte mi dnes proto prosím jednu velmi osobní vzpomínku.
Kdysi dávno jsem byl jedním z těch, kdo provozovali legendární (a dnes již neexistující) server fotbálek.cz. Jedním z úkolů, které mi z toho vyplývaly, bylo pokrýt domácí zápasy Drnovic a Brna. Díky tomu jsem měl možnost potkat mnoho zajímavých lidí, Karlem Jarŭškem počínaje a třeba Ladislavem Škorpilem konče. Záměrně jmenuji tyhle dva, protože byli profesně i lidsky výjimeční a mám s nimi spousty zážitků. Ale i nad nimi vždy čněl J***y. Legendární mistr bonmotŭ Petr Uličný. S ním se člověk doslova těšil na pozápasové tiskovky, protože co řekl, to sedělo jak pověstná p***l na hrnec. A salvy jeho vtípkŭ, kterými si dobíral nejen své okolí, ale hlavně sebe, to byl kulomet lidství v tom nejlepším slova smyslu. Byl i prvním trenérem, který mi nabídl tykání. Mně, novinářskému elévovi s foťáčkem na krku.
Zároveň jsem s "Johnem" zažil neuvěřitelnou věc. To když přijel coby trenér Hradce Králové do Brna. Hradec vyhrál, a tak by se dala čekat velká nevŭle ze strany fandů Zbrojovky. A víte co se stalo?
Celý stadion na konci zápasu povstal a tleskal. A provolával "Pééétr Uličný!". Tak moc ho po předchozím působení milovali fans Brna, i přesto, že moravskou metropoli vyloupil s Hradcem.
Petr byl prostě svůj, legenda už za svého života, zemitý chlap, který dnes a denně dokazoval, že být člověkem jde i v dnešní době.
Dnes Petr odešel trénovat tam nahoru. A já na jeho počest vstávám, tleskám a jako tehdy v tom Brně skanduji - Pééétr Uličný! Díky za čest se s tebou znát, J***y.
11/06/2026
Cal Crutchlow si na brněnský okruh rozhodně stěžovat nemůže, vždyť na něm získal své první pódium i první výhru v .
Při té jeho výhře před 10 lety jsem byl, celou neděli Masarykŭv okruh zkrápěl vytrvalý déšť, nejeden z fandů to dokonce vzdal, protože přírodní tribuny se změnily v jednu velkou bahení lázeň.
Před samotným závodem královské třídy začal déšť ustávat a začala loterie s volbou pneumatik. A právě na ní Brit vydělal. Jako jeden z hodně mála šel do tvrdé směsi a i když měl ke konci závodu pneumatiky orvaný jak fenu, s náskokem 7 vteřin zvítězil před VR46, třetí dojel lídr MotoGP MM93. Pro Cala to byla první ze tří vyhraných GP v kariéře, pro Spojené království to byla chvíle úplně speciální - Cal Crutchlow se stal prvním Britem s výhrou v královské třídě po 35 letech od výhry Barryho Sheena ve Švédsku 1981.
Přesto tehdy CC říkal, že ta výhra v Brně není to nej v jeho životě. A není se co divit, jen týden před Brnem se mu narodila dcera Lucy.
A proč o tom píšu? Cal Crutchlow nahradí zraněného Johanna Zarca i v Brně a poté v Holandsku.
07/06/2026
Víkend plný druhých (a třetích) míst!
Filip Salač , Karel Hanika a taky... Roman Durdis v Moto4 Northern Cup , na to se nesmí zapomínat .
Máme tento víkend ve stříbře.
A Adam Vyskočil to bronzem vytunil.
07/06/2026
Myslím, že účetní na Creditas Autodrom Brno si začíná mnout ruce. 😉 Lepší pozvánku na nemohl Filip Salač dnešním druhým místem vymyslet.
Velká gratulace a my fandové holt potěšíme tu účetní nákupem lístků!
06/06/2026
Český triumf na 8hr of Spa!
No dobrá, tak ne tak úplně, ale Steven Odendaal je už stejně adoptovaný Brňák. A člen vítězného týmu BMW Motorad EWC.
Druhé místo bere tým Yart s Karlem Hanikou.
06/06/2026
Bylo by hezké napsat, že takhle vypadá spokojený člověk. Tak přátelé, kulové, takhle vypadá tydýt, co vstával v půl 4 ráno, aby ve 4:26 mohl usednout do vlaku a jet ze Zlína na druhý konec republiky do Mariánek komentovat dnešní závod Czech Flat Track ...
Ale jo, už se začínám z toho šoku z ranního vstávání vzpamatovávat. A vy nezapomeňte, že na nejdelší dráze u nás Dlouhá plochá dráha Mariánské Lázně dnes startujeme už ve 13:30 a bude to svistot, nikde jinde se nedosáhne takových rychlostí.