Cvičite o Vánocích? 🤭
Za mě rozhodně ano, ale tak aby to bavilo. 😅
Iva Ježíšková - fitness
Stránka s fit nebo zdravějšími verzemi jídel, videa se cvičením a pilates. ☺️❤️
Jsem i na instagramu @ivajeziskova 🙋♀️
Přišel čas se přestat vymlouvat a začít na sobě pracovat. ☺️
10. ledna začíná 8týdenní kurz pilates. Od pevných základů po pokročilé pozice v uceleném balíčku pravidelného cvičení. Pro lepší držení těla, pro tvarování postavy, pro bez bolesti zad. 🫶
⏰Kdy? SOBOTY 10:00
📍Kde? ZENERGY (budova Gemini, takže parkování bez problému😮💨)
❤️START 10.1.2026
👇
https://zenergyjoga.cz/2025/12/02/pilates-kazda-sobota/
Moc se těším, že ten nový rok krásně nastartujeme ve spoko těle. 🤗
PS: Umíme i poukázky, takže ideální dárek třeba pro maminku? Dceru? Kamarádku? ☺️
24/10/2021
Přátelé, kamarádi. Po velmi dlouhé pauze se Vám ozývám i zde na fb. :) Na instagramu už nějakou dobu jsem aktivní a najdete tam opět mimo jiné inspirace na kvalitní, zdravé jídlo. :)
Je mi jasné, že ne každému se tato platforma zamlouvá, proto se Vám vždy také něco hodím.
Přeji Vám krásný zbytek neděle a ať máte bříška hned v pondělí ráno spokojená třeba s touto inspirací na zapečenou dobrotu. 😊😘
https://www.instagram.com/p/CUVQMrssPnE/
05/11/2017
Klasika do skleničky. :)
Bílý jogurt + rozlámaná domácí müsli tyčinka + zrníčka granátového jablka. Jednoduchá, ale super dobrota. :)
Mějte se krásně a ať se vám příští týden daří. :)
22/10/2017
RECEPT NA VEGAN ČOKOLÁDOVÉ MUFFINKY :)
Tak a je to tady. Slepičky nám přestaly snášet vajíčka. Pro tyto případy jsem před rokem vykoumala recept na moje oblíbené čoko muffiny s verzí bez vajíček. Vajíčka moc nekupuju, prostě se nesnáší, tak se vymýšlí alternativy. Pokud byste chtěli taky alternativu bez vajíček, tak tady přikládám recept. :)
Mimochodem do instastories jsem vám hodila, jak ten recept vypadá na tom mém /nikdy ho asi nedodělám, protože milion důvodů/ webu. :D https://www.instagram.com/jezisekisfit/
Tak se mějte krásně a ať to pondělí hezky odstartujete. :)
Potřebujeme:
150 g celozrnné špaldové mouky
70 g třtinového cukru
2 lžičky jedlé sody plus 1 lžička prášku do pečiva
100 g tofu (obyčejné)
50 g karobu
150 ml mléka
150 ml oleje
100 ml kafe (1 lžička kávy, 100 ml vody)
50 g hořké čokolády
1 lžička aroma vanilky (nemusí být)
Jak na to:
První si nachystáme kávu, nejlepší by bylo, kdyby byla max vlažná. V míse si smícháme mouku, karob, sodu, prášek do pečiva. V druhé si rozmixujeme tofu dohladka. K tofu přidáme cukr a střídavě přidáváme suché suroviny spolu s kávou, mlékem a olejem. Na konec přidáme lžičku aroma vanilky a větší půlku čokolády, kterou jsme si nakrájeli na malinké kostičky. Zbytek čokolády si necháme na posypání, tak 10 minut před koncem pečení. Dáme do trouby na 170 stupnů a 40- 45 minut je tam necháme (ta doba je kvůli tofu). Muffinky budou krásně vláčné božsky čokoládové a tofu tam opravdu nepujde cítit. :) Množství na 12 menších muffinků. Jo a muffinky jsem nedávala do košíčků, ale do pečícího papíru.
12/10/2017
Jedno takové jáhlovo-hruškové kamarádění. :D
Nebudu to nijak obkecávat. Moje kecy v kleci stejně najdete na instagramu . :)
Mějte se krásně a tady jeden recept pro inspiraci. :)
Potřebujeme:
2 vejce
100 g nastrouhané hrušky
40 - 50 g třtinového cukru
100 g špaldové celozrnné mouky
50 g jáhel (váženo za sucha, ale je potřeba uvařit)
120 g jogurtu
1/2 jedlé sody
Jak na to:
Nejprve si uvaříme jáhly. Většinou udělám dvojtou dávku a půlku uvařených jáhel si pak dám na snídani. Jako kaši, s ovocem, oříšky a tak. :) Jáhly nezapomeňte před vařením spařit horkou vodou.
Po mísy dáme cukr, vejce a vyšleháme. Zvlášť si ve dvou miskách nachystáme mokré (jogurt, uvařené jáhly, nastrouhanou hrušku) a suché suroviny (mouka, jedlá soda). Postupně přišleháme k základu (cukru s vajíčky).
Nachystanou směs si nalijeme do formy na muffiny, kterou jsme vymazali (sádlo nebo kokosový tuk) a vysypali moukou. Nahoru na muffiny ještě můžeme dát nakrájenou hrušku na ozdobu. Pečeme v předehřáté troubě na 170 °C takových 25 minutek.
Jinak teda vajíčka jsem dávala velikosti M. Máme domácí, takže to tak vždycky odhaduji. Kdybyste doma měli jenom větší, tak bych přidala trošku mouky. Muffiny tak jako tak budou "mokré", měkké, právě díky jáhlám a hrušce. :)
Dobrou chuť a ať se podaří. :)
01/10/2017
OBRÁCENÝ HRUŠKOVÝ MUFFIN
Dnes mám pro vás inspiraci nejen co s hruškami, ale taky jak se dá použít klasická forma na muffinky. Ne vždy se mi povede hezky ozdobit muffin, je moc vypouklý a krém prostě steče nebo to nevypadá dobře (to teď zní jak z nějaké reklamy na bezva vychytávku :D) a taky je tu možnost, že jsem občas levá. Každopádně toto řeší můj problém. :D
Muffinky jsem plnila těstem jen do půlky formy a případnou čepičku jsem skrojila a šla na sváču do jogurtu. :)
Potřebujeme:
125 g mouky celozrnné špaldové
40 g třtinového cukru
120 g hruškového pyré (dělala jsem doma)
1 vejce
1/2 lžičky jedlé sody
100 g na jemno nakrájené hrušky
70 ml oleje (4 lžíce)
plus 2 lžíce vody podle potřeby
20 minut na 160-170 stupňů
krém:
gervais (nízkotuk)
tvaroh odtučněný
cukr podle chuti - na toto množství by mohlo stačit i polovina gervas a tvarohu, záleží, kolik dáte na ozdobení
Jak na to:
Vejce si vyšleháme s cukrem co nejvíc do pěny. Pak přidáme pyré a pak na střídačku olej a moukou smíchanou se sodou.
Podle toho, jak jsme měli husté pyré případně přidáme vodu a přimícháme nakrájenou hrušku. "Nalijeme" do formy na muffiny, kterou jsme si vymazali a vysypali. Já jsem do každého muffinového "důlku" dala dvě lžíce těsta, tedy jen do poloviny.
Upečeným 12 muffinkům jsem seřízla kopečky, otočila a ozdobila krémem a posypala rozmixovanými oříšky. :)
Tak dobrou chuť a pokud se mnou budete inspirovat, moc ráda se podívám na vaše výtvory, jak na fb, tak i na instagramu.
Mějte se parádně, Ivi J.
https://www.instagram.com/jezisekisfit/
28/09/2017
Poslední dva obědy z instagramu. :)
Krůtí masko plněné hříbkama s bramborovou kaší. Jasmínová rýže, omáčka ve stylu zdravá svíčková, kuřecí nudličky a hříbci na cibulce. :)
Dvě varianty s čerstvými hříbky, tak aby to šlo zdravě, ale přitom chutně. :) Tak takové to radosti sdílím na instagram.com/jezisekisfit. :)
Recepty asi není potřeba. Rýži vařím normálně, kaši tu sem šlehala s nízkotučnou smetanou a většina věcí je jen pepř, sůl, česnek a pár bylinek ze zahrádky. :)
Jen u krůtího maska se trochu zastavím. :)
Burgříky jsem si dělala v troubě (200°C) na umývatelném pečícím papíře. Udělala jsem si z masa kuličku, z ní placičku, na placičku trochu osmažených klouzků a na to další placičku. Přiklopit a "doplácat", aby to vypadalo jako burgřík. Takto dělám i maso plněné špenátem. :) Recept jak z dětské knížky, co? Burgřík, placička....ale aspoň mi rozumíte. :D
Tak se mějte krásně a moc hezký podzim vám všem přeji. :)
Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.
Poloha
Kategorie
Kontaktujte společnost
Internetová stránka
Adresa
Zlín
760 01