20/08/2023
🚴♂️ Parijs-Brest-Parijs:🇫🇷 Een legendarisch avontuur wacht! 🌟
1200 kilometer van Parijs naar Brest en terug. Sinds 1891 gaat het niet alleen om fietsen, maar om veerkracht vieren, kameraadschap en de liefde voor langeafstand fietsen.
🏅 De 'Super Randonneur Brevet' behalen is de sleutel tot dit geweldige fietsavontuur. Dit betekent de officiële Audax-ritten voltooien – de Brevet Randonneur Mondial (BRM) – afstanden van 200, 300, 400 en 600 km. De reis draait niet alleen om afstand, maar om vastberadenheid.
🇧🇪 Onder de 7000 deelnemers gaan een honderdtal Belgische randonneurs de uitdaging aan in de editie van 2023, inclusief onze eigen Ultra Academy-leden – Kevin Aelbrecht en Sven Cappuyns.
⏱️ Sven en Kevin starten hun avontuur op zondag in de groep van binnen de 80 uur aankomen.
🕒 80 uur | Start: Zondag, 16:00 - 17:30 uur Dit is de snelle baan. Omring jezelf met snelheidsduivels en streef naar Brest. Controlepunten zijn nog rustig als je voorbij raast. Maar let op, de tijd tikt. Als je het tempo niet kunt bijhouden, rijd je mogelijk alleen. De controlepunten sluiten vroeger voor deze groep. Ervaren rijders, dit is hun terrein.
🌄 Door betoverende Franse landschappen, pittoreske dorpjes en uitdagende heuvels zullen ze hun kracht en vastberadenheid testen.
📍 Er is geen live tracking maar je kan real-time updates volgen bij de controlepunten: [Link in Bio] 👆