19/05/2026
Tenhle kluk měl jeden velkej sen, kterej se dneska stal realitou.. 🏆
Ten titul je pro nás všechny, Arsenal fans, co jsme roky jen trpěli a byli pro smích všem fanouškovským táborům. Užijte si ho nejvíc na světě!!!!!!! ❤️🩹❤️🩹
18/05/2026
Ty kráso, tak jsem to fakt zvládl – poprvý se mi povedlo navštívit VŠECHNY domácí ligové zápasy v sezoně přímo na Emirates. 🏟️✅ 19/19, je to tam. 🤯🥺
Teď už je to jen na vás, kluci, abyste to i vy dotáhli… 🤞
COME ON YOU GUNNERS!!!!!!! ❤️🤍
06/05/2026
Co se to za poslední dny stalo? 🤯
SOBOTA: Arsenal – Fulham 3-0 a vytvoření si zpátky nějakého náskoku na čele Premier League 🤏🔝
NEDĚLE: Pauzu mezi dvěma zápasy Arsenalu jsem využil k přesunu do Manchesteru, kde jsem navštívil strhující Northwest derby mezi Man Utd a Liverpoolem (3-2) ⚔️
PONDĚLÍ: Obhlídka , odkud jsem si chtěl rovnou odvézt trofej pro vítěze PL s sebou, kdyby to náhodou nevyšlo po dobrým 😅 + můj hlavní důvod návštěvy severozápadu Anglie – koncert Alexe Warrena 😍 A vůbec si nedokážete představit tu euforii po tak top koncertě, když jsem ještě zjistil výsledek Man City 🥹😮💨
ÚTERÝ: Nejlepší atmosféra na Emirates ever a jeden z mých (zatím) nejemotivnějších zážitků spojených s Arsenalem – vidět naživo postup do finále Ligy mistrů po dlouhých 2️⃣0️⃣ letech ✨
Doteď nechápu, jak to všechno krásně vyšlo ❤️🩹 Tohle byl naprosto 10/10 výlet bez jediné chyby, na kterej v životě nezapomenu 💯🙏
A na konci měsíce může být ještě líp 👀 Pojďme prosím ty poslední 4 souboje sezony úspěšně doklepnout, ať už se konečně dočkáme… 🤞🤞
COME ON YOU GUNNERS!!!!!!! ❤️🤍
01/03/2026
Bývala to docela rivalita ⚔️, teď to jsou naši ochočení psi. 🦮 Londýn vždycky byl, je a bude červenej. 🔴 Ať si ta modrá umělotina říká, co chce.
COME ON YOU GUNNERS!! ❤️❤️❤️❤️
07/02/2026
🎶…𝐓𝐡𝐞𝐬𝐞 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐞𝐭𝐬 𝐚𝐫𝐞 𝐨𝐮𝐫 𝐨𝐰𝐧…🎶
Někdy sportovně, jindy zas víc elegantně. 👔 Na ty první tři ligové body doma v roce 2026 jsem se musel nějak vyfiknout, že jo. 💅
➕3️⃣ a ➕9️⃣, to na jednu sobotu není špatný, co myslíte, Gooners? 🙂↔️
Můj letošní Wi$h Li$t je jasnej – po 2️⃣2️⃣ letech to konečně znovu dotáhnout k titulu a nepamatovat už si ten poslední jen jako dítě, ale pořádně si ho užít. 🏆
Cesta je ještě dlouhá, ale každým zápasem je to blíž a blíž… 👣 Tak si držme palce, ať už to fakt klapne. 🥹🙏 Prosím… 🧎♂️🧎♂️
COYG!! ❤️🤍
01/01/2026
📆 Máme tu nový rok, a tak jsem se podíval do archivu, co jsem (teď už loni) prožil. 🔙 A bilance teda není vůbec špatná – 19x jsem se vydal na zápas osobně a zažil jsem jen jednu prohru a jednou to, že jsem se na Emirates nedostal a musel jsem koukat v hospodě u stadionu. 🍻 U obou statistik posun oproti předchozím rokům. 📈
Ale samozřejmě to, že jsem nebyl v hledišti zrovna při historické výhře s Realem, kor, když jsem se do Londýna táhl s nadvakrát zlomenou nohou, tak tahle rána se asi nikdy nezahojí. 😀💔
Každopádně můj 2025:
Tottenham ✅
Aston Villa 🤝
Manchester City ✅
Chelsea ✅
Fulham ✅
Real Madrid ✅🍺
PSG ❌
Newcastle ✅
Southampton ✅
Leeds ✅
Nottingham ✅
Manchester City 🤝
West Ham ✅
Crystal Palace ✅
Tottenham ✅
Brentford ✅
Wolves ✅
Brighton ✅
Aston Villa ✅
Tak krásný nový rok všem! 🥳 Ať je 2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣ tou nejlepší možnou verzí pro nás všechny. 🔝 A snad už letos něco cinkne… 🤞🥇🏆
COME ON YOU GUNNERS!! ❤️🤍
23/11/2025
𝐍𝐋𝐃 = North London Derby. ⚔️ Pro mě tentokrát také 𝐍arozeninový 𝐋ondýnský 𝐃árek. 🏴🎁
Poslední zápas in my twenties (🥲) nemohl být lepší. 🥹 Londýn je tak moc červenej. ❤️ A Arsenal je tak moc na čele Premier League. 🔝
Miluju, děkuju! ❤️🩹
A příště už se vidíme ve třiceti. ☠️
26/10/2025
Dneska jsem poprvý vytáhnul novej třetí dres, kterej je prostě neskutečně classy. 👔😮💨 A tak jsem se k němu i patřičně ohákl. 🤓 Nevím, je tak nádhernej a elegantní, že bych ho nejradši nosil někam do divadla a džíny mi k němu přijdou až urážlivý. 🤣 Takže tak. ✌️
Co se týče zápasu s Palace, nebylo to bůhvíjaké představení, ze kterého bychom si sedli na 🍑, ale tři body jsou tři body a vzhledem k výsledkům rivalů mohou být o to cennější. 👀 Co když už fakt… 🏆
COME ON YOU GUNNERS!! ❤️🤍
13/09/2025
𝐀𝐋𝐋 𝐑𝐎𝐀𝐃𝐒 𝐋𝐄𝐀𝐃 𝐇𝐎𝐌𝐄 🛣️🏠
Je to tak. Čím víc cestuju, tím víc si uvědomuju, jak se stejně vždycky nejvíc těším domů.
Ale nemyslím tím vyloženě jen do Česka. Protože domov je tam, kde máš svoje srdce. A já ho mám kus právě tady. V Londýně. Na Emirates. Na Arsenalu. Stejně jako Ebere Eze, který se při svém návratu domů mohl radovat z pohodové výhry i asistence. A my, fanoušci Arsenalu, s ním.
Sotva byl před pár hodinami full time a už teď se nemůžu dočkat dalšího zápasu přímo na stadionu. Tak moc to miluju.
COME ON YOU GUNNERS!! ❤️🤍
PS: Inspirace volby outfitu je asi očividná 😁