Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Odbojkaški klub "Valpovka" Valpovo, dr. Franje Tuđmana 4, Valpovo.

Prvenstvo Slavonije za kadetkinje - 2. turnir

OK Slavonski Brod
OK Kolonija Brod
OK Posavina Brod

Prve utakmice igraju se od 11 sati

Na prvom turniru naša ekipa ostvarila je 2 pobjede i 1 poraz. Dođite i podržite nas 🍀

12/04/2022

Poslušajte intervju na @hrv89 u kojem smo kratko proanalizirali gostujuće utakmice protiv OK Kolonija i OK Belišće te najavili 22. kolo i utakmicu protiv OK Linga Osijek koju igramo u srijedu u 20 sati u našoj dvorani... Zahvaljujemo @hrv89 na pozivu🎤🤝

11/04/2022

Posljednja utakmica sezone 2021/22

Sezonu završavamo domaćom utakmicom protiv ekipe OK Linga iz Osijeka. Dođite i podržite nas 🙂

09/04/2022

OK Belišće - OK Valpovka 0:3

1.B HOL Istok - 21. kolo
22:25, 18:25, 22:25

Odlična utakmica i na kraju pobjeda protiv velikog sportskog rivala iz susjednog grada. Ovakve pobjede uvijek vrijede više od bodova koje nose.

Čestitamo odličnoj ekipi Belišća na prikazanoj igri

Našim curama čestitamo na pobjedi! Bravo!!!
👏👏👏🔝💚

Odbojkaški klub Valpovka – Dobro došli na web stranicu odbojkaškog kluba Valpovka iz Valpova 08/04/2022

Igramo za Valpovo! 🍀🤜🏐🤛

Odbojkaški klub Valpovka – Dobro došli na web stranicu odbojkaškog kluba Valpovka iz Valpova 1. kolo: OK Valpovka – OK Đakovo0:3 (19:25, 22:25, 18:25)2. kolo: ŽOK Ferivi Višnjevac – OK Valpovka3:1 (25:13, 19:25, 25:20, 25:21)3. kolo: OK Valpovka – ŽOK Vallis Aurea Požega3:0 (25:15, 25:11, 25:11)4. kolo: ŽOK Osijek III – OK Valpovka1:3 (26:24, 17:25, 17:25, 17:25)5. kolo: OK Va...

02/04/2022

1.B HOL Istok - 20. kolo
OK Kolonija - OK Valpovka 2:3
17:25, 25:22, 25:16, 22:25, 13:15

Iza nas je teško gostovanje kod odlične ekipe Kolonije iz Slavonskog Broda. Nakon prvog dobivenog seta padamo u igri i gubimo sljedeća dva seta. U četvrtom setu nastavljamo u istom ritmu, gubimo 22:15 i onda se događa preokret. Uspijevamo dostići protivnice i na kraju dobiti set. Tijekom petog seta ostavljamo srce na terenu (a kako drugačije) i na kraju pobjeđujemo 👏👏👏

Utakmica za pamćenje, bravo cure! 🔝

Sljedeću utakmicu igramo u gostima kod OK Belišće

Photos from Odbojkaški klub "Valpovka" Valpovo's post 27/03/2022

Kadetsko prvenstvo SiB - Grupa H / 9.-16. mjesto

OK Kolinija Brod - OK Valpovka 2:0
25:20, 25:16

Unatoč porazu u posljednjoj utakmici možemo biti zadovoljni s rezultatima i prikazanom igrom. Osim natjecateljskog dijela iskoristili smo priliku da smo u Slavonskom Brodu za šetnju i uživanje u lijepom vremenu.

Drugi turnir ovih ekipa igra se u Valpovu.

Sljedeći vikend naša prva ekipa gostuje u Slavonskom Brodu i igra protiv OK Kolonija

27/03/2022

OK Slavonski Brod - OK Valpovka 0:2
10:25, 16:25

Bravo cure! 💪🏻🔥

Sljedeću utakmicu igramo protiv još jedne slavonskobrodske ekipe - OK Kolonija Brod

[NAJAVA UTAKMICE] 1.B HOL Istok - 19. kolo
U ovom kolu u goste nam dolazi petoplasirana ekipa ŽOK Našice koju vodi valpovčanima dobro poznati trener Josip Bungić. Našičanke u ovom trenutku za nama zaostaju 4 boda i iz tog razloga očekujemo kvalitetnu utakmicu.

25:19, 25:16, 25:22
Čestitamo ekipi Vinkovaca na prikazanoj igri i pobjedi.

Naša druga ekipa sutra u istoj dvorani igra utakmicu protiv ŽOK Vinkovci II. Curama želimo puno sreće i da se u Valpovo vrate s pobjedom.

Sljedeću utakmicu naša prva ekipa igra u Valpovu protiv ŽOK Našice

18/03/2022

[NAJAVA UTAKMICE]
Sutra u Vinkovcima u sklopu 18. kola igramo utakmicu protiv vodeće ekipe lige @zok.vinkovci koja u ovom trenutku vodi tijesnu bitku za prvo mjesto s OK Đakovo i ŽOK Ferivi Višnjevac. Sve tri ekipe su u poretku unutar 4 boda

🔥 Let the fight begin 🤜🏐🤛

Photos from Odbojkaški klub "Valpovka" Valpovo's post 13/03/2022

3. Hrvatska odbojkaška liga - Slavonska liga 2. kolo
OK Valpovka II - ŽOK Vallis Aurea II 0:3
18:25, 19:25, 13:25

13/03/2022

U nastavku prvenstva Slavonske lige naše cure danas igraju domaću utakmicu protiv požeške druge ekipe. Ove dvije ekipe već su se susrele u 7. kolu jesenskog dijela prvenstva kada smo pobijedili rezultatom 3:2

Četvrta pobjeda u nizu!
Iza nas je utakmica koja po mnogo čemu podsjeća na gostovanje u Slavonskom Brodu. Na momente konfuzna i vrtložna, u nekim dijelovima s jasnom fluidnošću u građenju poena i blještavim poentiranjima.
Upisujemo tri boda i okrećemo se novoj utakmici i gostovanju u Vinkovcima protiv vodeće ekipe lige.

Hvala navijačima na glasnom i motivirajućem navijanju 💚👏

12/03/2022
11/03/2022

Dođite, podržite nas, budite glasni 📣
Očekuje nas još jedna odlična utakmica i kvalitetan protivnik 🤜🏐🤛

10/03/2022

Ususret vikendu i domaćoj utakmici protiv AOK Osijek posjetili smo Hrvatski radio Valpovština. Teme su dosadašnji dio prvenstva 1B HOL, Kadetsko prvenstvo SiB i najava utakmice protiv AOK Osijek

08/03/2022

Našim dragim igračicama, trenericama, navijačicama i svim ženama želimo sretan Dan žena🌹

07/03/2022
Photos from Odbojkaški klub "Valpovka" Valpovo's post 06/03/2022

Najmlađi članovi našeg kluba danas su sudjelovali na trećem okupljanju Minivolley OK Iovalium 👏💚🐣

1.B HOL - 15. kolo
Pridružite nam se na utakmici koju igramo u našoj dvorani u četvrtak u 19 sati protiv osječkog tima i podržite naše igračice

01/03/2022
Photos from Odbojkaški klub "Valpovka" Valpovo's post 28/02/2022

Prvenstvo Slavonije i Baranje za kadetkinje 🏐🟢
photo by Damir Bečeheli 📸

21/02/2022

[Analiza utakmice]

Večeras smo u prostorijama @nk_valpovka_valpovo odradili analizu jedne od ranije odigranih utakmica. U ugodnoj, opuštenoj atmosferi pričali smo najviše o sebi i situacijama tijekom igre koje moramo popraviti. Sudeći po reakciji morat ćemo češće organizirati ovakve aktivnosti...💪💪💪💪