VMG DSE

VMG DSE

Megosztás

Az érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület facebook oldala

Photos from VMG DSE's post 05/06/2026

Győzelemmel zárta a 2025/26-os szezont a VMG, melynek NB2-es csapata 55-39-es arányban legyőzte idegenben a Józsefvárost. Illetve mint ahogy már írtuk az előző posztunkban, az U11-esek is győzelmekkel fejezték be ezt az idényt, a Mini Talent SE(Vecsés) ellen 81-35, a Váciak ellen pedig 74-40 ált az eredményjelzőn Miháczi Ádám csapata javára. Ez a két utolsó fordulós siker azt jelenti hogy 14-10-es mérleggel végeztek. Így az utolsó forduló után egy hónappal Miháczi Ádám edző is leírta gondolatait a szezonról:

" Kedves Játékosok, Szülők!

Elérkeztünk a szezon végéhez, és edzőként nagyon büszke vagyok rátok! Az U11-es kenguru bajnokságban idén egy olyan csapat szerepelt, amelynek a legtöbb játékosa alig egy éve kezdett el kosárlabdázni. Ehhez képest fantasztikus fejlődést mutattatok egész évben.

Heti három edzésen dolgoztatok keményen, lelkesedéssel és kitartással. Látszott rajtatok, hogy szeretitek ezt a sportot, és minden alkalommal egyre bátrabban, ügyesebben léptetek pályára. Nemcsak technikában fejlődtetek sokat, hanem csapatként is egyre jobban összekovácsolódtatok.

A szezon során szép eredményeket értünk el, de ami ennél is fontosabb: megtanultatok küzdeni egymásért, hinni magatokban és soha nem feladni. Ezek azok az értékek, amelyek igazán számítanak, és amelyekre a jövőben is építhetünk.

Köszönöm a játékosok munkáját, a szülők támogatását és biztatását egész évben. Nélkületek ez nem sikerülhetett volna.

Most egy kis pihenés következik, de jövőre innen folytatjuk! Ugyanilyen lelkesedéssel, még több tapasztalattal és új célokkal vágunk majd neki a következő szezonnak.

Nagyon büszke vagyok rátok! Hajrá VMG! 🏀"

Photos from VMG DSE's post 12/05/2026

ÖTBŐL NÉGY! A VMG DSE kosárcsapatai a múlt heti öt mérkőzésből négyszer győztesen hagyták el a pályát! Az NB2-es felnőtt csapat kedden hazai környezetben csere nélkül 74-71-re nyert a Józsefvárosi KC ellen, majd vasárnap 73-59-re legyőzte a Kandót idegenben! Az U16-os csapat a felsőházi rájátszás utolsó mérkőzésén Monoron 66-49-es vereseéget szenvedett, az U11-es Kenguru bajnokság záró fordulójában Miháczi Ádám tanítványai mindkét mérkőzésüket magabiztosan nyerték meg. Első összecsapáson 81-35 lett a végeredmény a Mini Talent SE ellen, a másodikon 74-40 a Vác ellen. Gratulálunk mindenkinek! A szülőknek pedig köszönet az egész éves remek szurkolásért! Hajrá VMG!

06/05/2026

HÁROM GYŐZELEM ZSINÓRBAN! A VMG DSE NB2-es felnőtt csapata harmadszor is győztesen hagyta el a pályát az alsóházi rájátszásban. A Kandó Óbudai Egyetem ellen 85-73-ra, az Újpest MT ellen 81-68-ra, valamint a Józsefvárosi KC ellen 74-71-re sikerült nyerni tartalékos felállásban! Szép volt fiúk! Hajrá VMG!

Photos from VMG DSE's post 20/04/2026

KÉT GYŐZELEM A HÉTEN! A VMG DSE kosarasai közül a legidősebbek és a legkisebbek hagyták el győztesen a pályát az elmúlt héten. Kedden az NB2-es felnőttek a Kandó Főiskola csapatát győzték le az alsóházi rájátszás első mérkőzésén 85-73 arányban. Az U16 és U18 csapatok vereségei után vasárnap az U11-es alakulat a DMTK-tól 58-56-ra alul maradt az első meccsen majd 64-39-re magabiztosan nyertek a másodikon Miháczi Ádám edző fiataljai. Gratulálunk a győzteseknek, és a lelkes szülőknek is a remek buzdításért! Harjá VMG!

Photos from VMG DSE's post 30/03/2026

ARANYÉRMES PALÁNTÁK! A VMG DSE Sóskút-Zámor alsó tagozatos Kosárpalánta csapata első helyezett lett a hétvégi fordulóban! Hatalmas gratuláció a gyerekeknek és Szarka Beatrix edzőnek! Jövőre egy korosztállyal feljebb U11-ben folytatja ez a kiváló társaság! Hajrá, így tovább!

Photos from VMG DSE's post 16/03/2026

ISMÉT GYŐZTES U11! A VMG DSE U11-es csapata az országos Kenguru kupa hétvégi fordulójában Budaörsön mindkét mérkőzését megnyerte. Miháczi Ádám edző csapata először a Radobasket ellen nyert 40-33-ra, majd a második meccsen a Vác csapatát sikerült legyőzni 58-43-ra. Gratulálunk a csapatnak, és a lelkesen szurkoló szülőknek is!

24/02/2026

ÚJABB GYŐZELEM U11-BEN! A VMG DSE U11-es csapata vasárnap Budakeszin lépett pályára az orszagos Kenguru bajnokság februári fordulójában. Az első mérkőzésen magabiztos győzelmet aratott Miháczi Ádám edző csapata, a KLKS Szomód együttesét sikerült legyőzni szép játékkal 63-23-ra! A legjobb pontszerző ezen a meccsen a VMG 5.osztályos tanulója Kecskés András lett aki 20 pontot szerzett! A második mérkőzésen a monoriak ellen nagy csatában 45-39-es veresegét szenvedett a csapat, de remekül helytállt ezúttal is. Gratulálunk mindenkinek, a szülőknek köszönjük a szurkolást! Hajrá VMG!

01/02/2026

A VMG DSE Sóskút-Zámori Kosárpalánta csapata a hétvégi bicskei fordulóban második helyen végzett! Gratulálunk a gyerekeknek és Szarka Beatrix edzőnek az ismételten remek teljesítményhez!

29/01/2026

GYŐZELEM NB2-ben! A VMG DSE felnőtt NB2-es csapata az idei év első hazai mérkőzésén 68-67-re legyőzte a Dombóvári Kosársuli esélyesebbnek tartott csapatát, ezzel megszerezte második győzelmét. A siker kulcsa a remek kezdés volt, hiszen az első negyedet 26-8-ra nyerték az érdiek. A végjátékban fordítani tudtak a dombóváriak, de végül a hazai csapat maga javára fordította a találkozót. Szép volt fiúk! Hasonló folytatást! Hajrá VMG!

25/01/2026

GYŐZELMEK AZ U11 CSAPATNÁL! Sikeresen szerepelt a VMG DSE U11-es csapata szombaton Budaörsön a Kenguru kupa januári fordulójában. A BSC ellen mindkét mérkőzésüket magabiztosan nyerték. Az első összecsapást 75-17-re, a másodikat 86-38 arányban,ebben a korosztályban ritkán látható pontmennyiséggel. Gratulálunk a gyerekeknek és Miháczi Ádám edzőnek! Így tovább! Hajrá VMG!

Szeretnéd, hogy a(z) vállalkozásod elsőként szerepeljen az Tornaterem és Sportlétesítmény tematikájú vállalkozások között Érd városában?

Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Helyszín

Kategória

Cím


Széchenyi Tér 1
Érd
2030