16/06/2026
𝐓𝐞𝐡𝐞𝐭𝐬𝐞́𝐠 𝐊𝐨̈𝐳𝐩𝐨𝐧𝐭 𝐞́𝐯𝐳𝐚́𝐫𝐨́ 𝐝𝐢́𝐣𝐚́𝐭𝐚𝐝𝐨́
📸 Lukács József
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
BSC 1924 A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön.
A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2015-től a felnőtt csapata az NBII Markentil Bank Liga bajnokságában szerepel napjainkig. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.
16/06/2026
𝐓𝐞𝐡𝐞𝐭𝐬𝐞́𝐠 𝐊𝐨̈𝐳𝐩𝐨𝐧𝐭 𝐞́𝐯𝐳𝐚́𝐫𝐨́ 𝐝𝐢́𝐣𝐚́𝐭𝐚𝐝𝐨́
📸 Lukács József
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
16/06/2026
𝐉𝐮́𝐧𝐢𝐮𝐬 𝟏𝟎-𝐞́𝐧 𝐡𝐚𝐫𝐦𝐚𝐝𝐢𝐤 𝐚𝐥𝐤𝐚𝐥𝐨𝐦𝐦𝐚𝐥 𝐭𝐚𝐫𝐭𝐨𝐭𝐭𝐮𝐤 𝐦𝐞𝐠 𝐚 𝐓𝐞𝐡𝐞𝐭𝐬𝐞́𝐠 𝐊𝐨̈𝐳𝐩𝐨𝐧𝐭 𝐞́𝐯𝐳𝐚́𝐫𝐨́ 𝐝𝐢́𝐣𝐚́𝐭𝐚𝐝𝐨́𝐣𝐚́𝐭 𝐞́𝐬 𝐦𝐢𝐧𝐢 𝐭𝐨𝐫𝐧𝐚́𝐣𝐚́𝐭.
Június 10-én harmadik alkalommal tartottuk meg díjátadóval egybekötött játékos évzárónkat a Tehetség Központ korosztályai számára. A program során rövid köszöntő után, először a korosztályos edzők díjazták játékosaikat. A formális részt követően játékosaink, vegyes csapatokat alkotva mini bajnokságon vehettek részt, majd a stadion bisztróban zárták a délutánt.
𝐄𝐳𝐮́𝐭𝐨𝐧 𝐢𝐬 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐞𝐭𝐧𝐞́𝐧𝐤 𝐦𝐞𝐠𝐤𝐨̈𝐬𝐳𝐨̈𝐧𝐧𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐝𝐞𝐧 𝐣𝐚́𝐭𝐞́𝐤𝐨𝐬𝐮𝐧𝐤𝐧𝐚𝐤 𝐚𝐳 𝐞𝐠𝐞́𝐬𝐳 𝐞́𝐯𝐞𝐬 𝐬𝐳𝐨𝐫𝐠𝐚𝐥𝐦𝐚́𝐭, 𝐢𝐳𝐠𝐚𝐥𝐦𝐚𝐬 𝐬𝐳𝐞𝐳𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐧 𝐦𝐨̈𝐠𝐨̈𝐭𝐭𝐮̈𝐧𝐤 𝐭𝐨̈𝐛𝐛 𝐬𝐳𝐚́𝐳 𝐞𝐝𝐳𝐞́𝐬𝐬𝐞𝐥 𝐞́𝐬 𝐦𝐞́𝐫𝐤𝐨̋𝐳𝐞́𝐬𝐬𝐞𝐥.
Különdíjak 2026-ban, melyek nem születhettek volna meg csapatmunka nélkül:
Legszorgalmasabb játékos - Budaörs U9
VÉKONY KRISTÓF
2025/26
Az év játékosa - Budaörs U9
ARANYOS MARCELL
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U9
KÁPLÁR MÁRTON LÁSZLÓ
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U9
THURÁNSZKY ZALÁN
2025/26
Legszorgalmasabb játékos - Budaörs U10
SZABÓ-KAPOSI SOMA
2025/26
Az év játékosa - Budaörs U10
AMBRUS REGŐ
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U10
DARWIN ALEXANDER SCHRÖDER
2025/26
Legszorgalmasabb játékos - Budaörs U11
STEINDL BARNA BENDEGÚZ
2025/26
Az év játékosa - Budaörs U11
BAK BOLDIZSÁR
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U11
TONOMÁR JURE TAMÁS
2025/26
Gólkirály - Budaörs U12
NAGY-HADAR BENEDEK
2025/26
Legszorgalmasabb játékos - Budaörs U12
NÉMETH ZÉTÉNY ANTAL
2025/26
Az év játékosa - Budaörs U12
BENKŐ MARTIN
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U12
AJTAY KÁLMÁN JÁNOS
2025/26
Gólkirály - Budaörs U13
HEGE-TÓTH KOPPÁNY
2025/26
Legszorgalmasabb játékos - Budaörs U13
BENEDEK ÁLMOS
2025/26
Az év játékosa - Budaörs U13
BENE SZABOLCS
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U13
VÉGH ÁDÁM
2025/26
Gólkirály - Budaörs U14
BUDAY BÁLINT
2025/26
Legszorgalmasabb játékos - Budaörs U14
BOCZ DOMONKOS
2025/26
Az év játékosa - Budaörs U14
SPIESZ TAMÁS
2025/26
Edzői különdíj – Budaörs U14
KELEMEN ÁRON
2025/26
📲 https://shorturl.at/xUdpr
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
Június 10-én harmadik alkalommal tartottuk meg a Tehetség Központ évzáró díjátadóját és mini tornáját. Június 10-én harmadik alkalommal tartottuk meg díjátadóval egybekötött játékos évzárónkat a Tehetség Központ korosztályai számára. A program során rövid köszöntő után, először a korosztályos edzők díjazták játékosaikat. A formális részt követően játékosaink, vegy...
15/06/2026
🎉 A mai napon ünnepli 30. születésnapját klubunk Utánpótlás edzője, 𝐏𝐢𝐧𝐭𝐞́𝐫 𝐁𝐞𝐧𝐞𝐝𝐞𝐤!
👏 𝐍𝐚𝐠𝐲𝐨𝐧 𝐒𝐨𝐤 𝐁𝐨𝐥𝐝𝐨𝐠 𝐒𝐳𝐮̈𝐥𝐞𝐭𝐞́𝐬𝐧𝐚𝐩𝐨𝐭 𝐊𝐢́𝐯𝐚́𝐧𝐮𝐧𝐤 𝐁𝐞𝐧𝐢! 🍰
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
09/06/2026
𝐔́𝐣𝐚𝐛𝐛 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐬𝐳𝐭𝐚́𝐥𝐲𝐨𝐤 𝐬𝐳𝐚́𝐦𝐚́𝐫𝐚 𝐞́𝐫𝐭 𝐯𝐞́𝐠𝐞𝐭 𝐚 𝐛𝐚𝐣𝐧𝐨𝐤𝐬𝐚́𝐠
A legtöbb korosztályban már véget ért a bajnokság, ahogy arról beszámoltunk honlapunkon, ám van néhány együttes, ahol még pattogott a labda a mögöttünk hagyott hétvégén.
𝐔𝟏𝟒
Országos bajnokságban szereplő U14-es csapatunk Kaposváron zárta a 2025–2026-os szezont, mégpedig eredményesen. Fiataljaink az első és a második félidő elején is betaláltak, így magabiztos győzelmet arattak. Suth Balázs együttese 22 ponttal a 14 csapatos bajnokság 12. helyén fejezte be az idényt.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐎𝐫𝐬𝐳𝐚́𝐠𝐨𝐬 𝐔𝟏𝟒 𝐀𝐥𝐚𝐩 𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟔. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐊𝐚𝐩𝐨𝐬𝐯𝐚́𝐫 – 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 𝟎–𝟐
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬: Kelemen – Bocz, Balázs-Hegedűs (Buday, 79.), Somfai, Király (Harka, 58.), Spiesz (Tóth M., 58.), Csiki, Kiss B. (Fideler, 58.), Zöldi, Kolozsi (Sipos, 41.), Szabó M.
𝐕𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋: Suth Balázs
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Kolozsi (6.), Somfai (50.)
𝐔𝟏𝟑–𝐔𝟏𝟐
13, illetve 12 éveseink egyaránt a Felcsútot fogadták az utolsó játéknapon. Az U13 meccsén a felcsútiak szereztek vezetést, és bár büntetőből egalizáltunk, az ellenfél ezt követő három góljára már nem volt válaszunk.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐎𝐫𝐬𝐳𝐚́𝐠𝐨𝐬 𝐔𝟏𝟑 𝐃𝐞́𝐥-𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟖. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 – 𝐅𝐞𝐥𝐜𝐬𝐮́𝐭 𝟏–𝟒
𝐊𝐞𝐳𝐝𝐨̋𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭: Végh Á. – Czuczor, Loós, Orosz D., Bene, Hege-Tóth, Benedek, Kabarcz, Farkas
𝐂𝐬𝐞𝐫𝐞́𝐤: Tóth D., Kovács-Baranyi, Madarassy, Lindner, Fehér O.
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Kabarcz (46. – büntetőből), illetve Róth (10., 61.), Mándity (74., 76.)
𝐌𝐚́𝐫𝐭𝐨𝐧 𝐃𝐚́𝐯𝐢𝐝 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
Az eredmény ellenére méltó lezárása volt ez az idei bajnoki szezonnak, mert az utolsó negyed kivételével szervezetten, magas koncentrációval és fegyelmezetten játszottak a srácok. A különbség a mérkőzés végére jött ki a csapatok között, az egyéni hibák és képességek miatt. Gratulálok a gyerekeknek az idei szezonhoz, mert végig fejlődő tendenciát mutattak a játék minden elemében és fázisában, sok szép pillanatot okoztak a mérkőzéseken, annak ellenére, hogy voltak nehézségek a szezon közben, ám azokat is méltóképpen viselték.
Az U12 gólzáporos mérkőzésen maradt alul. A felcsútiak kétgólos előnyre t***ek szert, és bár szépítettünk, ezt követően további négy alkalommal köszönt be az ellenfél. Két újabb találattal azonban kozmetikáztunk az eredményen.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐎𝐫𝐬𝐳𝐚́𝐠𝐨𝐬 𝐔𝟏𝟐 𝐃𝐞́𝐥-𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟖. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 – 𝐅𝐞𝐥𝐜𝐬𝐮́𝐭 𝟑–𝟔
𝐊𝐞𝐳𝐝𝐨̋𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭: Schekk – Greskovics, Steindl, Vadkerti, Benkő, Nagy-Hadar, Cseh, Koncsik, Németi
𝐂𝐬𝐞𝐫𝐞́𝐤: Lázár, Dissoubray, Molnár D., Mézner, Ajtay
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Koncsik (25. – büntetőből), Benkő (62.), Nagy-Hadar (70.), illetve Nagy K. (17. – büntetőből, 29.), Sipos (21.), Marton H. (27.), Bonifert (41., 42.)
𝐋𝐚𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐑𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
Egy nálunk erősebb ellenfél ellen léptünk pályára, ami komoly kihívást jelentett számunkra. Ennek ellenére a csapat jól helytállt, szervezetten és fegyelmezetten játszottunk. Sikerült megnehezíteni a vendégek dolgát és voltak biztató elemek a játékunkban. A mérkőzés közepén kissé visszaestünk és több hibánkat is kihasználta az ellenfél, amiket nagyobb odafigyeléssel és koncentrációval elkerülhettünk volna. Az utolsó negyedben játszottunk a legjobban, ahol a helyzetek kialakítása mellett két szép gólt sikerült szereznünk. Hasznos és jó iramú mérkőzést játszottunk egy jól felkészített felcsúti csapat ellen.
𝐔𝟏𝟏
11 éveseink az idei utolsó körzeti tornán vették részt Érden, amely ezúttal világbajnoki hangulatban zajlott. A szervezők célja az volt, hogy a gyerekek egy kis ízelítőt kapjanak abból az élményből, milyen érzés egy országot képviselve pályára lépni. Csapatunk ezúttal a Zöld-foki Köztársaság színeiben szerepelt, ami különleges motivációt és plusz izgalmat adott a tornának.
𝐌𝐢𝐬𝐤𝐞𝐢 𝐌𝐢𝐥𝐚́𝐧 𝐯𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋ 𝐛𝐞𝐬𝐳𝐚́𝐦𝐨𝐥𝐨́𝐣𝐚:
Az első mérkőzésen Uruguay (Tárnok) várt ránk. Játékosaink már a kezdő sípszótól magabiztosan futballoztak, a csapatjáték gördülékenyen működött, és több szép támadást is sikerült góllal befejezni. Az ügyes összjáték, a jó helyzetfelismerések és a hatékony befejezések eredményeként magabiztos győzelemmel vettük az első akadályt, ami remek alapot adott a torna további részére. A második találkozón Franciaország (Törökbálint) ellen léptünk pályára. Ez a mérkőzés jóval nagyobb kihívást jelentett, hiszen ellenfelünk szervezetten és harcosan futballozott. A játékunk ezúttal kevésbé volt folyamatos és gördülékeny, mint az első mérkőzésen, emellett több egyéni hiba is becsúszott, amelyek megnehezítették a dolgunkat. Ennek ellenére a csapat végig küzdött, és több biztató megoldást is láthattunk a pályán. A lefújás után pozitív érzésekkel hagytuk el a játékteret, hiszen tudtuk, hogy van még bennünk tartalék, és izgatottan készültünk a következő összecsapásra. A torna zárómérkőzésén Portugália (Diósd) ellen szerepeltünk. A gyerekek ismét megmutatták, mire képesek, amikor felszabadultan és önbizalommal telve futballoznak. Kreatív támadások, bátor egyéni megoldások és jó csapatmunka jellemezte a játékunkat. A mérkőzés során végig érezhető volt a csapat magabiztossága, amely szép megoldásokkal párosult. Ezzel méltó módon zártuk a tornát és vittük tovább szép sikereinket a „tengerentúlra”. Élményekben gazdag, jó hangulatú torna volt, ahol a gyerekek nemcsak értékes mérkőzéstapasztalatokkal gazdagodtak, de azt is megtapasztalhatták, milyen érzés egy ország képviseletében pályára lépni. Büszke vagyok a hozzáállásukra, a küzdeni akarásukra és arra a fejlődésre, amelyet a torna során is megmutattak. Gratulálunk minden játékosnak a teljesítményéhez és köszönjük a szülőknek, hogy támogatták a csapatot!
📲 https://shorturl.at/jim7M
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
05/06/2026
𝐔𝐭𝐚́𝐧𝐩𝐨́𝐭𝐥𝐚́𝐬 𝐡𝐞́𝐭𝐯𝐞́𝐠𝐢 𝐦𝐞𝐧𝐞𝐭𝐫𝐞𝐧𝐝.
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
03/06/2026
🎉A mai napon ünnepli születésnapját klubunk Utánpótlás Szakmai Vezetője 𝐑𝐚𝐣𝐧𝐚𝐲 𝐀𝐭𝐭𝐢𝐥𝐚 !
🎊𝐍𝐚𝐠𝐲𝐨𝐧 𝐒𝐨𝐤 𝐁𝐨𝐥𝐝𝐨𝐠 𝐒𝐳𝐮̈𝐥𝐞𝐭𝐞́𝐬𝐧𝐚𝐩𝐨𝐭 𝐊𝐢́𝐯𝐚́𝐧𝐮𝐧𝐤!🍰
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬!🟩⬜️⬛
02/06/2026
𝐔𝐭𝐚́𝐧𝐩𝐨́𝐭𝐥𝐚́𝐬: 𝐚 𝐥𝐞𝐠𝐭𝐨̈𝐛𝐛 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐬𝐳𝐭𝐚́𝐥𝐲𝐛𝐚𝐧 𝐯𝐞́𝐠𝐞𝐭 𝐞́𝐫𝐭 𝐚 𝐛𝐚𝐣𝐧𝐨𝐤𝐬𝐚́𝐠
𝐔𝟏𝟗
19 éveseink a már bajnok BVSC-hez utaztak a zárófordulóban. A hazaiak ugyan vezetést szereztek, ám még az első félidőben egyenlítettünk, a másodikban pedig előbb előnybe kerültünk, majd egy hajrában szerzett góllal eldöntöttük a meccs sorsát. Kaszás Attila együttese végül 55 ponttal (18 győzelem, 1 döntetlen, 7 vereség) a 14 csapatos bajnokság 3. helyén végzett. Gratulálunk a bronzéremhez!
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐑𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚́𝐥𝐢𝐬 𝐔𝟏𝟗 𝐊𝐢𝐞𝐦𝐞𝐥𝐭 𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟔. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐁𝐕𝐒𝐂 – 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 𝟏–𝟑
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬: Kóródi – Mészáros M. (Pekker, 46.), Kovács Á., Oláh G. (Pintér A., 70.), Szilvási, Kiss D. (Marton M., 60.), Hornyák, Hajdu B. (Eberhardt, 81.), Németh K., Stupek (Nagy K., 70.), Horváth K.
𝐍𝐞𝐦 𝐥𝐞́𝐩𝐞𝐭𝐭 𝐩𝐚́𝐥𝐲𝐚́𝐫𝐚: Antalics, Dénes B.
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Hajba (26.), illetve Hornyák (28.), Szilvási (59.), Németh K. (90. – büntetőből)
𝐊𝐚𝐬𝐳𝐚́𝐬 𝐀𝐭𝐭𝐢𝐥𝐚 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
Az utolsó mérkőzésünk igazán szépre sikerült, hiszen magabiztos játékkal győztük le a bajnokot, és ezzel mi lettünk az egyetlen olyan együttes, aki ebben a bajnokságban hat pontot szerzett ellenük. Gratulálok a csapat minden tagjának a győzelemhez! Sajbán Miklós kollégámmal együtt szeretnénk megköszönni játékosaink, edzőkollégáink, a klubban dolgozó többi munkatársunk és a vezetőség egész éves munkáját! Hálánkat szeretnénk kifejezni játékosaink szüleinek is, hogy támogatták/támogatják a csapatot, a gyerekeket! Az utánpótlásból kiöregedő játékosainknak sok sikert kívánunk felnőtt életükhöz a pályán és a pályán kívül egyaránt!
𝐔𝟏𝟕
17 éveseink gyakorlatilag lemásolták az U19 teljesítményét. A hazai pályán játszó Haladás szerzett vezetést, amire azonban három budaörsi válasz is érkezett, így a győzelem is meglett. Markos Marcell együttese végül 40 ponttal (12 győzelem, 4 döntetlen, 8 vereség) a 13 csapatos bajnokság 6. helyén zárt.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐑𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚́𝐥𝐢𝐬 𝐔𝟏𝟕 𝐊𝐢𝐞𝐦𝐞𝐥𝐭 𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟔. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐇𝐚𝐥𝐚𝐝𝐚́𝐬 – 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 𝟏–𝟑
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬: Svendor – Ablaka (Bartha, 46.), Miljanovic (Hervai-D’ Elhoungne, 46.), Rostás, Czupper, Fejes (László B., 76.), Kiss B. (Zábrák, 41.), Klimes, Gyimesi, Happe, Béky
𝐕𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋: Markos Marcell
𝐌𝐚𝐫𝐤𝐨𝐬 𝐌𝐚𝐫𝐜𝐞𝐥𝐥 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
Az egész mérkőzésen magas intenzitással játszottunk, ellenfelünk zárt védekezését próbáltuk feltörni, de a támadóharmadban rendre rossz döntéseket hoztunk. A Haladás kontrajátéka nagyon veszélyes volt, végig benne volt a játékukba a gól. 1–0 után sikerült motiváltnak, és türelmesnek maradni, egy bombagóllal egalizáltunk, majd az utolsó 15 percben fizikálisan ellenfelünk fölé kerekedtünk, és megnyertük a találkozót. Összességében úgy érzem, hogy megérdemelten nyertünk, végig uraltuk a játékot, és a szezont egy nyolcmeccses veretlenségi szériával (5 győzelem, 3 döntetlen) sikerült lezárni. Minden elismerésem a játékosoké, nagyon sokat fejlődtek, és bizonyították, hogy bárki ellen képesek domináns, intenzív játékot játszani.
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Puporka (15.), illetve Béky (53.), Zábrák (79., 90.)
𝐔𝟏𝟔
Országos bajnokságban szereplő U16-os csapatunk utolsó bajnokijára most szombaton (06.06.) kerül sor 9 órától a III. Kerület otthonában.
𝐔𝟏𝟓
15 éveseink gólfesztivállal búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. Fiataljaink nem kevesebb mint 18 góllal kínálták meg az áporkai Junior FC-t. Lehotka Botond együttese 33 ponttal (10 győzelem, 3 döntetlen, 13 vereség) a 14 csapatos bajnokság 7. helyén végzett.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐑𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚́𝐥𝐢𝐬 𝐔𝟏𝟓 𝐊𝐢𝐞𝐦𝐞𝐥𝐭 𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟔. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 – 𝐉𝐮𝐧𝐢𝐨𝐫 𝐅𝐂 𝟏𝟖–𝟎
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬: Paszternák (Tóth M., 55.) – Antal, Szántó (Mátyás, 41.), Kocsis, Galyas, Somogyi, Varga Á., Szukob, Azary, Csányi (Kőrösi, 55.), Solymosi (Somogyi B., 55.)
𝐕𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋: Lehotka Botond
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Szukob (4., 39., 46.), Antal (27., 66., 68.), Solymosi (35.), Csányi (41.), Somogyi D. (51., 78.), Kőrösi (64., 67., 75.), Kocsis (65., 80.), Galyas (71., 73.), Kocsis (72.)
𝐔𝟏𝟒
Országos bajnokságban szereplő 14 éveseink utolsó előtti bajnokijukat játszották a mögöttünk hagyott hétvégén. Fiataljaink a Zalaegerszeget fogadták, amely az első félidőben egy, a másodikban két gólt szerzett, ezzel mindhárom pontot elvitte.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐎𝐫𝐬𝐳𝐚́𝐠𝐨𝐬 𝐔𝟏𝟒 𝐀𝐥𝐚𝐩 𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟓. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 – 𝐙𝐚𝐥𝐚𝐞𝐠𝐞𝐫𝐬𝐳𝐞𝐠 𝟎–𝟑
𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬: Kelemen (Réti, 60.) – Buday, Bocz, Szabó M., Zöldi, Somfai, Hell (Balázs- Hegedűs, 51.), Spiesz (Tóth M., 51.), Kolozsi (Juszku, 60.), Kiss B. (Sipos, 41.), Csiki (Harka, 60.)
𝐕𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋: Suth Balázs
Az U14 25 meccs után 19 ponttal a 14 csapatos bajnokság 12. helyén áll.
Az utolsó fordulóban Kaposvárra látogatnak a fiúk. A mérkőzést szombaton (06.06.) 11 órától játsszák.
𝐔𝟏𝟑–𝐔𝟏𝟐
13, illetve 12 éveseink egyaránt a III. Kerületnél vendégszerepeltek. Az U13 meccse izgalmas összecsapást hozott. A hazaiak szereztek vezetést, ami után egyenlíteni tudtunk. Ezt követően azonban a óbudaiak kétszer is betaláltak, és bár egy gólra felzárkóztunk, az utolsó szó, és így a három pont az ellenfélé lett.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐎𝐫𝐬𝐳𝐚́𝐠𝐨𝐬 𝐔𝟏𝟑 𝐃𝐞́𝐥-𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟕. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐈𝐈𝐈. 𝐊𝐞𝐫𝐮̈𝐥𝐞𝐭 – 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 𝟒–𝟐
𝐊𝐞𝐳𝐝𝐨̋𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭: Végh Á. – Tóth D., Czuczor, Loós, Orosz D., Bene, Hege-Tóth, Benedek, Farkas
𝐂𝐬𝐞𝐫𝐞́𝐤: Németh B., Kovács-Baranyi, Kabarcz, Madarassy, Lindner
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Arany (37., 66.), Somos (72.), Pirisi (80.), illetve Farkas (49.), Hege-Tóth (77.)
𝐌𝐚́𝐫𝐭𝐨𝐧 𝐃𝐚́𝐯𝐢𝐝 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
Az első két negyedben kiegyenlített játék folyt a pályán. A labdabirtoklás és a párharcok is 50–50 százalékban alakultak, de egy egyéni hibát követően a hazaiak szerezték meg a vezetést. A harmadik negyedben sikerült egyenlítenünk egy korszerű támadás végén. Az utolsó negyedben csökkent a koncentráció és a fegyelem, így elkerülhető gólokat kapva ezúttal nem jártunk sikerrel. Mindenkinél voltak pozitív momentumok a játék minden elemében, teljes mértékben nem lehetünk csalódottak.
Az U12 sima vereséget szenvedett. Az III. Kerület öt gólt szerzett, nekünk pedig csak a szépítésre futotta.
𝐌𝐋𝐒𝐙 𝐎𝐫𝐬𝐳𝐚́𝐠𝐨𝐬 𝐔𝟏𝟐 𝐃𝐞́𝐥-𝐍𝐲𝐮𝐠𝐚𝐭 𝟐𝟕. 𝐟𝐨𝐫𝐝𝐮𝐥𝐨́:
𝐈𝐈𝐈. 𝐊𝐞𝐫𝐮̈𝐥𝐞𝐭 – 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 𝟓–𝟏
𝐊𝐞𝐳𝐝𝐨̋𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭: Lázár – Németh Z., Bak, Benkő, Nagy-Hadar, Cseh, Koncsik, Németi, Ajtay
𝐂𝐬𝐞𝐫𝐞́𝐤: Schekk, Greskovics, Molnár D., Mézner, Novák
𝐆𝐨́𝐥𝐬𝐳𝐞𝐫𝐳𝐨̋: Szilágyi (2.), Váradi (7., 39.), Doroszlay (17.), Cseh (57. – öngól), illetve Németi (61.)
𝐋𝐚𝐤𝐚𝐭𝐨𝐬 𝐑𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
A mérkőzés elején egy bombagóllal megszerezte a vezetést a hazai csapat. Ezt követően megvoltak a lehetőségeink, de sajnos nem hoztunk megfelelő döntéseket a befejezéseknél. Védekezésben sok esetben bátortalanok voltak, amiket könyörtelenül kihasznált az ellenfél. Sokat volt nálunk a labda, de nagy helyzetet keveset tudtunk kialakítani. Jó iramú és hasznos mérkőzést játszottunk, ahol nagyobb figyelemmel jobb eredményt is elérhettünk volna.
Az utolsó előtt fordulóban mindkét együttes a Felcsútot fogadja, szombaton (06.06.) Az U13 meccse 12, az U12-é 15 órakor kezdődik.
𝐔𝟏𝟏
11 éveseink egy Vasas által rendezett tornán vettek részt a mögöttünk hagyott hétvégén, ahol a házigazda mellett az UTE és a Pécs csapata ellen is pályára léptek.
𝐌𝐢𝐬𝐤𝐞𝐢 𝐌𝐢𝐥𝐚́𝐧 𝐯𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋ 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞:
Mindhárom mérkőzés rendkívül szoros és küzdelmes volt. Nagyon büszke vagyok a csapat teljesítményére, hiszen a játékosok az első sípszótól az utolsó percig végig koncentráltan és nagy elszántsággal futballoztak. Rengeteget dolgoztak a pályán, sokat mozogtak labdával és labda nélkül egyaránt, valamint türelmesen és ötletesen építették fel a támadásokat. Ennek eredményeként több szép akciót vezettünk, amelyekből látványos gólokat szereztünk. Külön öröm volt látni a védekezésben mutatott fejlődést. A játékosok végig egymást segítve, igazi csapatként dolgoztak a pályán. Többször is önfeláldozó módon ment***ek a gólvonalról, bátran vetődtek és csúsztak be a lövésekbe, hogy megakadályozzák az ellenfél gólszerzési lehetőségeit. Ez a hozzáállás, a küzdeni akarás és az egymásért való harc példaértékű volt, és valódi élményt jelentett kívülről nézni. A torna során minden játékos arra törekedett, hogy a lehető legtöbbet hozza ki magából, és ez a teljesítményen is egyértelműen meglátszott. A befektetett munka, a fegyelmezettség és a csapatszellem végig érezhető volt, ami nagy dicséretet érdemel. Gratulálok az egész csapatnak a kiváló szerepléshez, és köszönjük a szülőknek a folyamatos támogatást, biztatást és segítséget, amely nagyban hozzájárul a gyerekek fejlődéséhez és sikereihez!
📲 https://shorturl.at/iGiqk
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
01/06/2026
𝐇𝐨𝐫𝐯𝐚́𝐭𝐡 𝐅𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜: 𝐅𝐚́𝐣𝐝𝐚𝐥𝐦𝐚𝐬 𝐥𝐞𝐭𝐭 𝐯𝐞́𝐠𝐞, 𝐝𝐞 𝐛𝐢𝐳𝐨𝐧𝐲𝐢́𝐭𝐨𝐭𝐭𝐮𝐤, 𝐡𝐨𝐠𝐲 𝐡𝐞𝐥𝐲𝐮̈𝐧𝐤 𝐯𝐚𝐧 𝐚 𝐥𝐞𝐠𝐣𝐨𝐛𝐛𝐚𝐤 𝐤𝐨̈𝐳𝐨̈𝐭𝐭
𝐄𝐠𝐞́𝐬𝐳 𝐬𝐳𝐞𝐳𝐨𝐧𝐛𝐚𝐧 𝐤𝐚𝐫𝐧𝐲𝐮́𝐣𝐭𝐚́𝐬𝐧𝐲𝐢𝐫𝐚 𝐯𝐨𝐥𝐭𝐮𝐧𝐤 𝐚 𝐛𝐞𝐧𝐧𝐦𝐚𝐫𝐚𝐝𝐚́𝐬𝐭𝐨́𝐥, 𝐦𝐞́𝐠𝐢𝐬 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐫𝐞 𝐚 𝐥𝐞𝐠𝐟𝐚́𝐣𝐨́𝐛𝐛 𝐩𝐢𝐥𝐥𝐚𝐧𝐚𝐭𝐨𝐤𝐛𝐚𝐧 𝐜𝐬𝐮́𝐬𝐳𝐭𝐚𝐤 𝐤𝐢 𝐚 𝐤𝐞𝐳𝐮̈𝐧𝐤𝐛𝐨̋𝐥 𝐚 𝐩𝐨𝐧𝐭𝐨𝐤 – 𝐦𝐨𝐧𝐝𝐭𝐚 𝐥𝐚𝐩𝐮𝐧𝐤𝐧𝐚𝐤 𝐇𝐨𝐫𝐯𝐚́𝐭𝐡 𝐅𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜. 𝐍𝐨̋𝐢 𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭𝐮𝐧𝐤 𝐯𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋𝐣𝐞 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭 𝐚 𝐤𝐢𝐞𝐬𝐞́𝐬 𝐚𝐳𝐞́𝐫𝐭 𝐢𝐬 𝐟𝐚́𝐣𝐝𝐚𝐥𝐦𝐚𝐬, 𝐦𝐞𝐫𝐭 𝐚 𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭 𝐭𝐨̈𝐛𝐛 𝐦𝐞𝐜𝐜𝐬𝐞𝐧 𝐢𝐬 𝐛𝐢𝐳𝐨𝐧𝐲𝐢́𝐭𝐨𝐭𝐭𝐚: 𝐡𝐞𝐥𝐲𝐞 𝐥𝐞𝐭𝐭 𝐯𝐨𝐥𝐧𝐚 𝐚𝐳 𝐍𝐁 𝐈.-𝐛𝐞𝐧. 𝐔𝐠𝐲𝐚𝐧𝐚𝐤𝐤𝐨𝐫 „𝐚 𝐬𝐞𝐛𝐞𝐤 𝐧𝐲𝐚𝐥𝐨𝐠𝐚𝐭𝐚́𝐬𝐚” 𝐮𝐭𝐚́𝐧 𝐦𝐚́𝐫 𝐚 𝐣𝐨̈𝐯𝐨̋𝐭 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐞𝐳𝐢𝐤 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬𝐨̈𝐧.
📲 https://shorturl.at/O3mOn
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 💚🤍🖤
𝐇𝐨𝐫𝐯𝐚́𝐭𝐡 𝐅𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜: 𝐅𝐚́𝐣𝐝𝐚𝐥𝐦𝐚𝐬 𝐥𝐞𝐭𝐭 𝐯𝐞́𝐠𝐞, 𝐝𝐞 𝐛𝐢𝐳𝐨𝐧𝐲𝐢́𝐭𝐨𝐭𝐭𝐮𝐤, 𝐡𝐨𝐠𝐲 𝐡𝐞𝐥𝐲𝐮̈𝐧𝐤 𝐯𝐚𝐧 𝐚 𝐥𝐞𝐠𝐣𝐨𝐛𝐛𝐚𝐤 𝐤𝐨̈𝐳𝐨̈𝐭𝐭
𝐄𝐠𝐞́𝐬𝐳 𝐬𝐳𝐞𝐳𝐨𝐧𝐛𝐚𝐧 𝐤𝐚𝐫𝐧𝐲𝐮́𝐣𝐭𝐚́𝐬𝐧𝐲𝐢𝐫𝐚 𝐯𝐨𝐥𝐭𝐮𝐧𝐤 𝐚 𝐛𝐞𝐧𝐧𝐦𝐚𝐫𝐚𝐝𝐚́𝐬𝐭𝐨́𝐥, 𝐦𝐞́𝐠𝐢𝐬 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐫𝐞 𝐚 𝐥𝐞𝐠𝐟𝐚́𝐣𝐨́𝐛𝐛 𝐩𝐢𝐥𝐥𝐚𝐧𝐚𝐭𝐨𝐤𝐛𝐚𝐧 𝐜𝐬𝐮́𝐬𝐳𝐭𝐚𝐤 𝐤𝐢 𝐚 𝐤𝐞𝐳𝐮̈𝐧𝐤𝐛𝐨̋𝐥 𝐚 𝐩𝐨𝐧𝐭𝐨𝐤 – 𝐦𝐨𝐧𝐝𝐭𝐚 𝐥𝐚𝐩𝐮𝐧𝐤𝐧𝐚𝐤 𝐇𝐨𝐫𝐯𝐚́𝐭𝐡 𝐅𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜. 𝐍𝐨̋𝐢 𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭𝐮𝐧𝐤 𝐯𝐞𝐳𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐝𝐳𝐨̋𝐣𝐞 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭 𝐚 𝐤𝐢𝐞𝐬𝐞́𝐬 𝐚𝐳𝐞́𝐫𝐭 𝐢𝐬 𝐟𝐚́𝐣𝐝𝐚𝐥𝐦𝐚𝐬, 𝐦𝐞𝐫𝐭 𝐚 𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭 𝐭𝐨̈𝐛𝐛 𝐦𝐞𝐜𝐜𝐬𝐞𝐧 𝐢𝐬 𝐛𝐢𝐳𝐨𝐧𝐲𝐢́𝐭𝐨𝐭𝐭𝐚: 𝐡𝐞𝐥𝐲𝐞 𝐥𝐞𝐭𝐭 𝐯𝐨𝐥𝐧𝐚 𝐚𝐳 𝐍𝐁 𝐈.-𝐛𝐞𝐧. 𝐔𝐠𝐲𝐚𝐧𝐚𝐤𝐤𝐨𝐫 „𝐚 𝐬𝐞𝐛𝐞𝐤 𝐧𝐲𝐚𝐥𝐨𝐠𝐚𝐭𝐚́𝐬𝐚” 𝐮𝐭𝐚́𝐧 𝐦𝐚́𝐫 𝐚 𝐣𝐨̈𝐯𝐨̋𝐭 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐞𝐳𝐢𝐤 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬𝐨̈𝐧.
Fájdalmasan zárult, de tanulságokat is bőven tartalmazott felnőtt női csapatunk számára a 2025–2026-os bajnoki szezon. Horváth Ferenc együttese a tabella végén zárt, így a következő idényben az NB II.-ben szerepel. Cél természetesen az első osztályú szereplés ismételt kihívása.
Vezetőedzőnk honlapunknak adott szezonértékelésében kifejt***e: a kiesés nem egy széteső, reménytelen szezon következménye volt, hanem sokkal inkább egy olyan évé, amelyben újra és újra karnyújtásnyira volt a bennmaradás, mégis rendre kicsúszott a kezükből a fordulópont lehetősége. „𝑲𝒖̈𝒍𝒐̈𝒏𝒐̈𝒔𝒆𝒏 𝒏𝒆𝒉𝒆́𝒛 𝒇𝒆𝒍𝒅𝒐𝒍𝒈𝒐𝒛𝒏𝒊 𝒂𝒛 𝒊𝒅𝒆́𝒏𝒚𝒕, 𝒎𝒆𝒓𝒕 𝒂 𝒄𝒔𝒂𝒑𝒂𝒕 𝒔𝒛𝒂́𝒎𝒐𝒔 𝒎𝒆́𝒓𝒌𝒐̋𝒛𝒆́𝒔𝒆𝒏 𝒃𝒊𝒛𝒐𝒏𝒚𝒊́𝒕𝒐𝒕𝒕𝒂: 𝒗𝒆𝒓𝒔𝒆𝒏𝒚𝒌𝒆́𝒑𝒆𝒔 𝒍𝒆𝒉𝒆𝒕𝒆𝒕𝒕 𝒗𝒐𝒍𝒏𝒂 𝒂𝒛 𝒆́𝒍𝒗𝒐𝒏𝒂𝒍𝒃𝒂𝒏” – t***e hozzá Horváth Ferenc.
A szakember szerint már a nyári felkészülés sem alakult ideálisan, a szezonkezdet pedig rögtön olyan helyzetbe sodorta a csapatot, amelyből egyre nehezebb volt kikecmeregni. „𝑨𝒛 𝒆𝒍𝒔𝒐̋ 𝒊𝒅𝒐̋𝒔𝒛𝒂𝒌𝒃𝒂𝒏 𝒆𝒍𝒗𝒆𝒔𝒛𝒊́𝒕𝒆𝒕𝒕 𝒕𝒂𝒍𝒂́𝒍𝒌𝒐𝒛𝒐́𝒌 𝒌𝒐̈𝒛𝒖̈𝒍 𝒕𝒐̈𝒃𝒃𝒆𝒏 𝒊𝒔 𝒃𝒆𝒏𝒏𝒆 𝒎𝒂𝒓𝒂𝒅𝒕 𝒂 𝒑𝒐𝒏𝒕𝒔𝒛𝒆𝒓𝒛𝒆́𝒔 𝒗𝒂𝒈𝒚 𝒂𝒌𝒂́𝒓 𝒂 𝒈𝒚𝒐̋𝒛𝒆𝒍𝒆𝒎 𝒍𝒆𝒉𝒆𝒕𝒐̋𝒔𝒆́𝒈𝒆, 𝒂 𝒌𝒖𝒅𝒂𝒓𝒄𝒐𝒌 𝒂𝒛𝒐𝒏𝒃𝒂𝒏 𝒐̈𝒏𝒃𝒊𝒛𝒂𝒍𝒐𝒎𝒗𝒆𝒔𝒛𝒕𝒆́𝒔𝒕 𝒆́𝒔 𝒆𝒈𝒚𝒓𝒆 𝒏𝒂𝒈𝒚𝒐𝒃𝒃 𝒏𝒚𝒐𝒎𝒂́𝒔𝒕 𝒉𝒐𝒛𝒕𝒂𝒌 𝒎𝒂𝒈𝒖𝒌𝒌𝒂𝒍. 𝑭𝒐𝒍𝒚𝒂𝒎𝒂𝒕𝒐𝒔𝒂𝒏 𝒌𝒆𝒓𝒆𝒔𝒕𝒖̈𝒌 𝒂𝒛𝒕 𝒂 𝒃𝒊𝒛𝒐𝒏𝒚𝒐𝒔 𝒇𝒐𝒓𝒅𝒖𝒍𝒐́𝒑𝒐𝒏𝒕𝒐𝒕, 𝒂𝒎𝒆𝒍𝒚 𝒍𝒆𝒏𝒅𝒖̈𝒍𝒆𝒕𝒆𝒕 𝒂𝒅𝒉𝒂𝒕𝒐𝒕𝒕 𝒗𝒐𝒍𝒏𝒂 𝒂 𝒃𝒆𝒏𝒏𝒎𝒂𝒓𝒂𝒅𝒂́𝒔𝒊 𝒉𝒂𝒓𝒄𝒃𝒂𝒏, 𝒂́𝒎 𝒆𝒛 𝒗𝒆́𝒈𝒖̈𝒍 𝒏𝒆𝒎 𝒆́𝒓𝒌𝒆𝒛𝒆𝒕𝒕 𝒎𝒆𝒈” – mondta.
Különösen fájó, hogy tavasszal, több alkalommal is nagyon közel álltunk a sikerhez. Horváth Ferenc kiemelte: nem arról volt szó, hogy a csapat súlyos különbséggel maradt volna el riválisaitól, sőt több olyan mérkőzésük is akadt, amelyet a hajrában buktak el. „𝑨 𝒔𝒛𝒂𝒌𝒎𝒂𝒊 𝒔𝒕𝒂́𝒃 𝒆́𝒔 𝒂 𝒋𝒂́𝒕𝒆́𝒌𝒐𝒔𝒐𝒌 𝒔𝒛𝒂́𝒎𝒂́𝒓𝒂 𝒆́𝒑𝒑𝒆𝒏 𝒆𝒛 𝒕𝒆𝒔𝒛𝒊 𝒌𝒖̈𝒍𝒐̈𝒏𝒐̈𝒔𝒆𝒏 𝒏𝒆𝒉𝒆́𝒛𝒛𝒆́ 𝒂 𝒌𝒊𝒆𝒔𝒆́𝒔 𝒇𝒆𝒍𝒅𝒐𝒍𝒈𝒐𝒛𝒂́𝒔𝒂́𝒕, 𝒉𝒐𝒈𝒚 𝒂 𝒍𝒆𝒉𝒆𝒕𝒐̋𝒔𝒆́𝒈 𝒔𝒛𝒊𝒏𝒕𝒆 𝒗𝒆́𝒈𝒊𝒈 𝒐𝒕𝒕 𝒗𝒐𝒍𝒕 𝒆𝒍𝒐̋𝒕𝒕𝒖̈𝒌” – idézte fel.
Ugyanakkor hangsúlyozta, hogy a klub hosszabb távú fejlődési folyamatban gondolkodik. A női szakág mindössze öt éve működik Budaörsön, ennek ellenére a csapat már két szezont töltött az élvonalban, amit a vezetőedző önmagában is komoly eredménynek tart. „𝑭𝒐𝒍𝒚𝒂𝒎𝒂𝒕𝒐𝒔𝒂𝒏 𝒕𝒂𝒏𝒖𝒍𝒖𝒏𝒌, 𝒕𝒂𝒑𝒂𝒔𝒛𝒕𝒂𝒍𝒂𝒕𝒐𝒕 𝒈𝒚𝒖̋𝒋𝒕𝒖̈𝒏𝒌, 𝒆́𝒔 𝒂 𝒎𝒐𝒔𝒕𝒂𝒏𝒊 𝒌𝒖𝒅𝒂𝒓𝒄 𝒆𝒍𝒍𝒆𝒏𝒆́𝒓𝒆 𝒔𝒆𝒎 𝒌𝒊́𝒗𝒂́𝒏𝒖𝒏𝒌 𝒍𝒆𝒕𝒆́𝒓𝒏𝒊 𝒂𝒛 𝒆́𝒑𝒊́𝒕𝒌𝒆𝒛𝒆́𝒔 𝒖́𝒕𝒋𝒂́𝒓𝒐́𝒍. 𝑨 𝒄𝒆́𝒍 𝒕𝒐𝒗𝒂́𝒃𝒃𝒓𝒂 𝒊𝒔 𝒂𝒛, 𝒉𝒐𝒈𝒚 𝒂 𝒄𝒔𝒂𝒑𝒂𝒕 𝒔𝒕𝒂𝒃𝒊𝒍𝒂𝒏 𝒗𝒊𝒔𝒔𝒛𝒂𝒕𝒆́𝒓𝒋𝒆𝒏 𝒂𝒛 𝒆𝒍𝒔𝒐̋ 𝒐𝒔𝒛𝒕𝒂́𝒍𝒚𝒃𝒂, 𝒆𝒉𝒉𝒆𝒛 𝒂𝒛𝒐𝒏𝒃𝒂𝒏 𝒂 𝒎𝒐𝒔𝒕𝒂𝒏𝒊 𝒊𝒅𝒆́𝒏𝒚 𝒉𝒊𝒃𝒂́𝒊𝒕 𝒓𝒆́𝒔𝒛𝒍𝒆𝒕𝒆𝒔𝒆𝒏 𝒌𝒊 𝒌𝒆𝒍𝒍 𝒆𝒍𝒆𝒎𝒆𝒛𝒏𝒊” – fogalmazott.
A következő hetek egyik legfontosabb feladata a keret egyben tartása lesz. A vezetőedző elárulta, a klub már megkezdte az egyeztetéseket a játékosokkal, és elsődleges céljuk, hogy a keret meghatározó részét sikerüljön megtartani. Ugyanakkor azt is elismerte: lesznek olyan futballisták, akiket az NB II.-ben nem tudnak megtartani.
A felkészülés vélhetően július második felében kezdődik. Szurkolóinkat arra biztatjuk, hogy a következő szezonban is buzdítsák a lányokat, hiszen emlékezhetünk: legutóbb százszázalékos mérleggel nyerték meg a másodosztályt.
📲 https://shorturl.at/O3mOn
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 💚🤍🖤
25/05/2026
𝐈𝐦𝐫𝐢𝐤 𝐋𝐚́𝐬𝐳𝐥𝐨́ 𝐞́𝐫𝐭𝐞́𝐤𝐞𝐥𝐞́𝐬𝐞 𝐚 𝐁𝐢𝐜𝐬𝐤𝐞 𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐢 𝐦𝐞́𝐫𝐤𝐨̋𝐳𝐞́𝐬𝐭 𝐤𝐨̈𝐯𝐞𝐭𝐨̋𝐞𝐧
Ezzel a győzelemmel az egész szezont keretbe foglaltuk. Fiatal kapusunk ismét nagyszerű teljesítményt nyújtott, az első 15-20 percben, több nagy védést is bemutatott. Minden játékosom előtt le a kalappal, óriási munkát t***ek a mérkőzésbe. Egységesek voltunk, szervezettség jellemezte a csapatot, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Több lehetőségünk is volt arra, hogy hamarabb lezárjuk a találkozót. Sajnálom, hogy ma sem tudtam mindenkinek játéklehetőséget adni, mert a keret minden tagja megérdemelte volna, hogy pályára lépjen. Sokan nem tudják, de a bajnokságot az anyagi lehetőségeink miatt úgy kezdtük meg, hogy a klub elsődleges célja a bennmaradás volt. Éppen ezért különösen nagy értéke van annak, amit ez a csapat ebben a szezonban elért. Nagyon bízom benne, hogy a klubnak sikerül megteremtenie a megfelelő feltételeket a következő idényre, és a csapat tovább tud fejlődni. Köszönöm a játékosoknak, a stábomnak és a vezetőknek az egész éves munkát!
📲 https://shorturl.at/3rJar
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️
24/05/2026
𝐍𝐁 𝐈𝐈𝐈 | 𝐁𝐢𝐜𝐬𝐤𝐞𝐢 𝐓𝐂 - 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬 𝟎-𝟏
📸 Lukács József
𝐇𝐚𝐣𝐫𝐚́ 𝐁𝐮𝐝𝐚𝐨̈𝐫𝐬! 🟩⬜️⬛️