28/05/2026
Ez a kis tigristekintetű fekete párducmacska még mindig szerető gazdát keres. Kint és bent egyaránt feltalája és nagyszerűen érzi magát. Egy marék boldogság az egész macska, ha kell, csak szólj és a Tiéd!
A megosztásokat köszönöm!
07/05/2026
Kedves Mindenki!
Ez a kis kacor keresi gazdáját. Háromhetes, egyszem kölyök. Ennek megfelelően erős és kövér. Kiscsaj, az állán és a nyakán egy nagyobbacska fehér folttal. A hátsó lábai végén a karmoknál szintén van egy kis fehérség. Budapesten és annak észszerű közelében házhoz is viszem. Vagy 3-4 hét múlva lehet érte jönni.
Akár horgász macska is lehet belőle!
Hálás leszek ha megosztod ezt a bejegyzést és jó helyre kerül a macsek. Köszönöm!
15/02/2026
Ăśdv, Mindenkinek!
Kellene egy kis segĂtsĂ©g. A mai HorgászbörzĂ©n cserĂ©ltem egy wobblert egy emberkĂ©vel, aki azzal adta oda a Rapalát, hogy majd jön, Ă©s választ valamit az Ă©n cuccaim közĂĽl. De sajna nem jött, Ă©n meg nem tudom a nevĂ©t, csak látásbĂłl ismerem. Pár dolgot tudok rĂłla, tehát be tudom azonosĂtani, mert nĂ©hány Ă©ve dumálgattunk, azt is tudom, mit szeretett volna a wobblerĂ©rt cserĂ©be. Ha valaki magára ismer, esetleg ismerĹ‘se, cimborája mesĂ©lte neki ezt a törtĂ©netet, akkor kĂ©rem, keressen meg, nem szeretnĂ©k várni a következĹ‘ börzĂ©ig.
Köszönettel,
Ottó bá'
12/02/2026
Nagy örömmel mondhatom, hogy az idei FeHoVán, a közönség szavazatai alapján Műcsali kategriában az általunk forgalmazott termékek lettek a LEGKEDVELTEBBEK!
Köszönet minden egyes szavazatért!
És hát azt hiszem érdemes elnézni a webshopba is:)
06/02/2026
Sziasztok! Akad egy kevés mandula is, irány a FeHoVa!
05/02/2026
Sziasztok! Akad egy kevés mandula is, szóval irány a FeHoVa!
05/02/2026
Sziasztok! Készültünk egy kevés szivacshallal, akit érdekel, irány a FeHoVa!
16/09/2025
Kis kanál, nagy hal - mindig tudtam, hogy az Ebi jó kanál. Pontosabban az első hal után tudtam, amikor a semmiből elővarázsolta az első balint. Azóta sokan, sokféle halat fogtak vele, de most ez a legnagyobb. Nagy gratula érte Péternek, és köszönet a képekért.
Small spoon, big fish - I always knew that the Ebi was a good spoon. Since then, many people have caught many types of fish with it, but this is the biggest one. Big congratulations to Péter, and thanks for the pictures.
https://ottobacsivillantoi.hu/Ebi-47g-ezust/silver
07/09/2025
Nem kell mindig horgászni, persze törekedhetünk rá :)
01:59:09.
30/05/2025
Here is the pike of my life, I hooked it on 2025.05.28 on the Baja section of the Danube. It is 106cm long and 11kg, and the bait is a 9 silver pike. After a few pictures, it regained its freedom, accompanied by a video.
Íme életem csukája. 2025.05.28 csaltam horogra a Duna bajai szakaszán egy öbölben.
106cm hosszĂş Ă©s 11kilĂł. A csali pedig lutra 9 ezĂĽst szĂnben. Pár kĂ©p után vissza nyerte szabadságát, egy videĂł kĂsĂ©retĂ©ben.