05/01/2026
Boldog új évet kívánok mindenkinek !
Amennyiben életmódváltáson gondolkozol és szükséged lenne segítségre, most van lehetőség velem dolgozni. Referenciáimat az oldalon találod.
Felszabadult néhány időpont, szeretettel várlak az alábbiakban:
🕒 Időpontok:
6:00 • 7:00 • 8:00 • 15:00 • 16:00 • 17:00 • 18:00
📍 Helyszín:
T-Rex Fitness – Nagyvárad tér
1089 Budapest, Batsányi utca 2.
📩 Jelentkezés:
Üzenetben 💬
25/10/2025
Első három hónap eredménye 💪
14/10/2025
Miért nem fogysz?
Például mert nem számolsz bele a kalóriákba olyan kis mennyiségű élelmiszereket amiről azt gondolod hogy az nem számít ezért számolni sem kell. Pedig ezek viszik el a deficitedet pozitívba és legtöbbször nem is kicsit. A képen jól van illusztrálva hogy egy sima szendvics milyen magas kalóriával is rendelkezhet , persze ezt a feléből is ki lehet hozni ha kicsit tudatos az ember.
Ugye a “hazudozás” ( nem vallom be hogy amúgy eszegetek csomó mindent és azt mondom hogy mindent jól csinálok ) mellett a rossz számolás szokott gond lenni vagy a rossz tápanyagok össze válogatása , vagy az imént említett “ nem számolom bele mert kis mennyiség “
De az is előfordul sokszor hogy öt napig meg van a deficit aztán a hétvégén több ezer kalóriával túl lepi az illető és emiatt elbukik a diéta.
Egyszer kell jól megtanulni hogyan is kell számolni és utána a fogyás egyszerű és eredményes.
06/10/2025
Egy újabb részeredmény 💪
Ha nem csak mozogni hanem eredményeket is szeretnél , várlak edzésemen 😊
01/09/2025
Sziasztok!
Szabadultak fel helyek nálam személyi edzésre , kb 4-5 helyem van az alábbi időpontokra :
6:00,7:00,8:00,15:00,16:00,17:00,18:00
Aki még nem ismerne Forrás Ádám vagyok 12 éve dolgozom edzőként , eredményorientált vagyok , több száz eredménnyel ( képen látható például ) , több versenyzőt készítettem már fel fitness versenyre ( az oldalon megtekinthető minden referencia )
Nálam az edzések nem könnyűek , mindig a maximumra megyünk rá és progresszíven edzünk, a táplálkozást mindig megbeszéljük és fokozatosan építjük fel.
Aki ismer az tudja hogy szigorú vagyok és őszinte ez sokaknak nem tetszik , nem szeretnék megváltozni mert csak így tudunk hatékonyan dolgozni , az hogy megdicsérlek a semmiért vagy a minimumért az nem fog téged az eredményed felé vinni, és mindkettőnk érdeke hogy jól haladj mindenben.
Amennyiben szívesen dolgoznál velem vedd fel velem a kapcsolatot üzenetben és megbeszéljük a részleteket.