08/04/2026
2026 Diákolimpia
UTE Ökölvívó Szakosztály box-küzdelem-megmérettetés napi szinten!
08/04/2026
2026 Diákolimpia
25/03/2026
20/08/2025
💜
Isten éltessen Magyarország, 2025. augusztus 20.
29/07/2025
A napközis tábor az ökölvívó teremben💜
29/07/2025
02/07/2025
02/07/2025
Kiss Levente: A kondícióm fejlesztésén dolgoztunk az elmúlt hetekben
Kiss Levente kihagyta a tavaly decemberi országos bajnokságot a Hell Boxing Kings döntői miatt, de a 102. „Papp László” felnőtt magyar országos bajnokságon, Tatabányán, ő is természetesen visszatér.
Kiss Levente 2016 óta versenyez nemzetközi szinten, és junior Eb-ezüstje után az ifik között világbajnoki bronzéremmel mutatta meg az oroszlánykörmeit. Az U22-esek között is szerzett Eb-érmeket a sok sérülése ellenére, és idén 23 esztendősen már csak a felnőtt versenyekre kell összpontosítania.
Kiss Levente a 90kg-os súlycsoport legnagyobb esélyese Tatabányán, és következő magyar bajnoki címére tör.
„A csehországi Grand Prix Usti nad Labem nemzetközi versenyt követően nem volt egy percre sem megállás, azonnal folytattuk a felkészülést a további eseményekre, így a magyar bajnokságra. A verseny után átbeszéltük a hibákat edzőmmel, Erdei Zsolttal, és azok kijavításán kezdtünk el dolgozni. Úgy éreztem, hogy kondicionálisan tudnék még hova fejlődni, így annak fejlesztésén kezdtünk el elsődlegesen dolgozni. Az ökölvívó specifikus tréningek mellett a futás, lépcsőzés, és úszás is a napi programomba, rutinomba került be. Hetente két-három alkalommal kesztyűztünk a nemzetközi edzőtáborokat, és versenyeket követően. A technikai iskolázásnál próbálunk minél több kombinációt, sorozást ütni, hogy az országos bajnokságon nagyobb ritmust tudjak diktálni az ellenfelekkel szemben. Próbáltunk minden edzést úgy csinálni, hogy elkerüljük a túlterhelést, amitől bármilyen jellegű sérülés fakadhat, így szerencsére egészségesen várom a rajtot.
Nagyon várom az országos bajnokság kezdetét, minden alkalommal szeretek Magyarországon ringbe lépni. A tavalyi évben nem tudtam indulni az országos bajnokságon, de idén természetesen ott leszek, és a legfényesebb érem a cél.” - nyilatkozta Kiss Levente az országos bajnokság rajtja előtt.
Hajrá, magyar ökölvívás! 🥊🇭🇺🥊
| Hétfő | 09:00 - 11:00 |
| 14:00 - 19:30 | |
| Kedd | 08:00 - 11:00 |
| 13:00 - 18:00 | |
| Szerda | 09:00 - 11:00 |
| 14:00 - 19:00 | |
| Csütörtök | 09:00 - 11:00 |
| 14:00 - 18:00 | |
| Péntek | 08:00 - 11:00 |
| 12:00 - 13:00 | |
| Szombat | 09:00 - 11:00 |
| Vasárnap | 09:00 - 11:00 |