Carnikavas Nafta

Carnikavas Nafta

Share

Sporta klubiņš, kas vieno cilvēkus! Carnikavas Nafta
Sporta klubiņš, kas vieno cilvēkus!

Mēs esam Carnikavas iedzīvotāju grupa, kurus aizrauj sportisks dzīvesveids. Ziemā mūsu galvenā aktivitāte ir hokejs un protams arī atsevišķi sporta veidi sezonā, starp ledus nokušanu un uzsalšanu no jauna. Galvenās mūsu vērtības
• pozitīva noskaņa visās sporta aktivitātēs, kuras organizējam un kurās piedalāmies
• sporta aktivitātes visām vecumu un meistarības grupām
• novada iedzīvotāju sadraudzīb

07/03/2026

Daba šo raundu ir vinnējusi un Naftas kausa izcīņa šogad nenotiks. 🌞
Toties sezona bija viena no bagātākajām mūsu dīķa hokeja vēsturē. Kopā piedalījāmies 6 turnīros, un rezultāti arī ļoti solīdi:
🏒 Saulkrasti – 1. vieta
🏒 Upesciems – kaut kur pa vidu, bet ar raksturu
🏒 Pabaži – 3. vieta
🏒 Ragana – 2. vieta
🏒 Ragana – 2. vieta
🏒 Vecpiebalga – 2× 1. vieta
Paldies visiem, kas piedalījās, ledus liešanā, laukuma tīrīšanā, bija gan treniņos, gan turnīros 💪 īpašs respekts Rihardam Caunem un Artūram Jaundžeikaram, kuri uzņēmās komandu organizēšanu uz turnīriem un paši arī grauza ledu.
Tagad savas dīķa slidas varam kārt uz naglas… bet ne ilgāk kā uz kādām dienām 240, jo tad jau atkal sāksies jaunā sezona. ⛸️

28/02/2026

Tici vai netici, bet šodienas atkusnī bija dīķa hokejs! 🏒
Uz Vecpiebalgas 3x3 turnīru Carnikavas nafta nokomplektēja divas komandas – pieaugušo un jauniešu sastāvu. Bijām neuzvarami un abas komandas savās grupās izcīnīja galveno trofeju, Alauksta revanša kausu! 💪🥇
Milzīgs paldies turnīra organizētājiem, šādos atkušņa apstākļos tas nebija viegli, bet jūs paveicāt lielu darbu, lai laukumi būtu slidojami un turnīrs izdotos! 👏
🏒 Vecpiebalga — paldies par hokeja Winterklasiku! Būsim ciemos arī nākamgad! Abu finālu pilns video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=uqspoR25G34

26/02/2026
Raganas hokeja čempionāta trešais posms no FK Carnikavas Nafta skatpunkta 25/02/2026

Carnikavas Nafta izcīna kārtējo 🥈2.vietu Raganas hokeja turnīrā!
Sīvās un spraigās cīņās hokeja komanda Carnikavas Nafta piedalījās Raganas hokeja turnīrā 3.posmā, demonstrējot raksturu, saliedētību un stabilu sniegumu visa turnīra gaitā, kā arī atrādija jaunās hokeja formas!👈👍 Novērtējiet, sniedziet komentārus!
Grupu turnīrā komanda aizvadīja pārliecinošas spēles, izcīnot uzvaras visos mačos un droši sasniedzot finālu. Izšķirošajā spēlē pret Valmieras pārstāvošo komandu šoreiz neizdevās revanšēties par iepriekšējā posma finālu, un nācās piekāpties spēcīgajiem pretiniekiem.
Turnīrs bija noorganizēts visaugstākajā līmenī, radot lielisku hokeja atmosfēru gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem. Komanda izsaka pateicību komandai par teicamo pasākuma organizēšanu.
Carnikavas Nafta var lepoties ar parādīto sniegumu un jau raugās uz nākamajiem turnīriem ar vēl lielāku motivāciju. 🏒

Raganas hokeja čempionāta trešais posms no FK Carnikavas Nafta skatpunkta Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

21/02/2026
Photos from Carnikavas Nafta's post 08/02/2026

Izbaudījām augsta līmeņa hokeja infrastruktūru un skaistu, saulainu ziemas hokeju Raganā. 10 komandu konkurencē Carnikavas nafta izcīnīja sudraba medaļas. Turnīra gaitā visas uzvaras, bet finālā piekāpāmoies pašiem labākajiem, komandai no Valmieras.
https://youtu.be/5717aLDyeN8?si=oYRA0RMQ6P8u7Fja

Photos from Carnikavas Nafta's post 06/02/2026

Ir pamanīts, ka kāds "Rūķis" pa dienu rūpējas par mūsu Carnikavas dabīgā ledus arēnu. Izrādās, tie ir mūsu pašu vietējie jaunieši, kuri regulāri pēc skolas dodas uz laukumu, lai ar ūdeni no āliņģa rūpīgi aizlietu katru plaisu un bedrīti.

Šodien apvienojām spēkus! Kopā kārtīgi notīrījām laukumu un uzlējām svaigu ledus kārtu, lai brīvdienās hokeja mači varētu iet vaļā uz pilnu klapi. 🏒

Milzīgs paldies Erlandam Bundzeniekam, Kristeram Kēnigsvaldam, Bruno Punkstiņam un Kristeram Pošeram. Paldies arī vecākiem – šāda jauniešu pašiniciatīva viennozīmīgi ir lieliskas audzināšanas rezultāts! Tikamies uz ledus! 🤝❄️

Ropažu Ripa 2026 25/01/2026

Šodien "Carnikavas Nafta" talanti piedalījās ar divam komandām Ropažu novada rīkotajā dīķa hokeja turnīrā "Ropažu Ripa 2026🏒". Abas naftinieku komandas aizcīnījās līdz Play-Off fāzei, bet līdz cīņām par medaļām nedaudz pietrūka. Skaties kā mums gāja 👇

Ropažu Ripa 2026 Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

19/01/2026

Dīķa ledus atjaunošana

Photos from Carnikavas Nafta's post 18/01/2026

Carnikavas nafta uzvar Saulkrastu hokeja turnīrā. Bijām labākie starp 8 komandām!

Hokeja entuziastu komandas "Carnikavas Nafta" 2025. gada kauss 23/02/2025

2025. gadā hokeja komandas Carnikavas Nafta rīkotajā kausā piedalījās akurāti 40 sportisti.
Tradicionāli par ceļojošo kausu cīnījās Centra komanda pret Sautiņu komandu. Arī šosezon ceļojošais kauss palika Centra komandai, kuri uzveica Sautiņu komandu ar rezultātu 17:14​.
Sportiskā gaisotnē konkursos tika noskaidroti arī veiklākie, precīzākie un ātrākie carnikavas hokejisti.

Īpaši pateicība:
🏒Carnikavas Nafta preses vīram Gundaris Kravalis 🏒Tirgus vīram Andrim par sagādāto Latgolas speķi un klaipu miežu plāceņa turnīra MVP.
🏒 Viesturam Božem par sagādāto NHL kluba Vancouver Canucks naģeni, kas tika izlozēta starp visiem dalībniekiem.
🏒Pārējiem Naftas draugiem, bez kuriem šis pasākums nebūtu izdevies.

Hokeja entuziastu komandas "Carnikavas Nafta" 2025. gada kauss 2025. gadā hokeja komandas Carnikavas Nafta rīkotajā kausā piedalījās akurāti 40 sportisti.Tradicionāli par ceļojošo kausu cīnījās Centra komanda pret Sautiņ...

17/02/2025

Laikus domājam, nākam uzasināt slidas uz velodoms darbnīcu. 🤟 Uz Naftas kausu visam jābūt štokos🤟

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Carnikava?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Website

Address


Smilšu Iela 1
Carnikava
LV2163