Power Boxing - Podgorica

Power Boxing - Podgorica

Share

Osjetite snagu, povećajte izdržljivost, unaprijedite svoj fitnes nivo uz žestoki Power BOXING

19/08/2026

Ako želiš da treniraš sa najboljima, dođi tamo gdje se šampioni stvaraju. Od 6. septembra otvaramo vrata nove sezone i počinjemo sa grupnim boks treninzima!

Bilo da imaš 10 ili 40 godina, da li krećeš od nule ili već znaš šta je ring – ovdje se gradi gard, snaga, fokus i nesalomiva koordinacija. Podigni svoju fizičku spremu na viši nivo, nauči plemenitu vještinu i postani dio pobjedničke ekipe najuspješnijeg kluba u Podgorici.

📅 Termini treninga:

17:00 h

18:00 h

19:00 h

20:00 h

21:00 h

Izaberi svoj termin, zakorači u salu i pokaži od čega si napravljen! 🥊🔥

Photos from Power Boxing - Podgorica's post 16/08/2026

Vuk Dabović je na svom prvom Evropskom prvenstvu ostvario sjajan start i u prvom kolu dominantno, jednoglasnom odlukom sudija, savladao predstavnika Albanije! 🇲🇪🥊

Nažalost, njegov put je zaustavljen u osmini finala, gdje je pružio vrhunsku borbu protiv neporaženog engleskog boksera i osvajača evropskog zlata. U ringu se nijedne sekunde nije moglo primijeniti da je protivnik bolji – Vuk je pokazao nevjerovatan karakter i dokazao da može da se nosi sa apsolutno svakim na međunarodnoj sceni.

Ovaj meč je pokazao da kvalitet postoji, ali je presudila mentalna snaga – ključni segment na kojem se radi i koji odlučuje ovakve mečeve na najvišem nivou. Nema stajanja, jer nas već za dva mjeseca čeka Svjetsko prvenstvo! Iskustvo s ovog prvenstva je neprocjenjivo, glavu gore, idemo da jačamo mentalnu snagu i spremni čekamo nove izazove! 💪🔥

TeamMontenegro

Photos from Power Boxing - Podgorica's post 11/08/2026

Loznica je spremna, a spreman je i Vuk! 🥊💪

Nakon paklenog pripremnog perioda, jakih turnira i bespoštednih treninga, Vuk Dabović je stigao na Evropsko prvenstvo za mlade u Loznici. Vrijeme je da se sav trud, znoj i odricanje naplate u ring-u.

Idemo jako, idemo do kraja! Srećno, Vule! 🇲🇪🔥

IdemoJako

Photos from Power Boxing - Podgorica's post 31/07/2026

Nema povlačenja pred najboljima. 🥈🦾

Vuk Dabović i Danilo Marković su osvojili srebrne medalje na jakom međunarodnog turniru u Sarajevu! 🥊

U finalu su boksovali protiv olimpijaca i osvajača evropskih medalja. Pokazali su vrhunski boks i potvrdili da za njih nema nedodirljivih. Vrhunski borci više nisu nedostižan cilj – sada su direktna konkurencija!

🎯 Sledeća stanica:
Pripreme se nastavljaju jače nego ikada. Pred nama su Evropsko prvenstvo U19 i U23.

Čestitke momcima i stručnom štabu! Idemo dalje! 🚀

28/06/2026

Poraz koji donosi iskustvo. 🥊🇲🇪

Naš Vuk Dabović pružio je odličan otpor, ali je u veoma kvalitetnom meču poražen rezultatom 2:1 od reprezentativca Rumunije, boksera koji je u mlađim kategorijama osvajao medalje na evropskim, balkanskim i svjetskim prvenstvima.

Za Vuka je u ovom periodu najvažnije da odradi što više kvalitetnih mečeva protiv vrhunskih protivnika, jer upravo ovakvi izazovi donose najveći napredak. Svaki izlazak u ring predstavlja novo iskustvo i korak naprijed.

Fokus ostaje na onome što slijedi – Evropskom prvenstvu i Svjetskom prvenstvu, gdje je najvažnije da Vuk pokaže svoj puni potencijal i bude u najboljoj formi kada je to najpotrebnije.

Idemo dalje, još jače! 💪🥊🇲🇪

Photos from Power Boxing - Podgorica's post 30/05/2026

🥊 Sjajan nastup naših boksera na međunarodnom turniru! 🥊

Veselin Dedić ostvario je impresivan učinak od tri pobjede u tri meča, a posebno raduje činjenica da je sve svoje protivnike savladao prekidom. Na putu do zlatne medalje bio je bolji od predstavnika Švedske, Mađarske i Rumunije, pokazavši kvalitet, snagu i takmičarsku zrelost.

Ovo je Veselinov prvi ozbiljniji međunarodni turnir, na kojem je potvrdio da posjeduje veliki potencijal i da je sazrio za borbu za najviša odličja. Njegove odlične partije predstavljaju važan korak u pripremama za Evropsko prvenstvo, koje ga očekuje u oktobru.

👏 Vuk Dabović je takođe imao zapažen nastup. Ostvario je jednu pobjedu i pretrpio jedan poraz, ali je u oba meča prikazao veoma kvalitetan i borben boks. Njegov nastup pokazao je da se nalazi na dobrom putu razvoja i da je ovo vrijedno iskustvo u procesu priprema za velika takmičenja.

Za Vuka je ovaj turnir prije svega dio procesa uigravanja i sticanja neophodnog međunarodnog iskustva pred Evropsko i Svjetsko prvenstvo, koja slijede u narednom periodu.

💪 Čestitke našim borcima i stručnom štabu na odličnim nastupima. Nastavljamo vrijedno da radimo i spremamo se za izazove koji dolaze! 🥊🇲🇪

30/05/2026

🥊 BOKS TRENINZI NA OTVORENOM OD 1. JUNA! 🥊

Od ponedjeljka, 1. juna, treninge nastavljamo na otvorenom!

📅 Ponedjeljak, srijeda i petak
🕕 Termin: 18:00 i 19:00
📍 Park kod spomenika, preko p**a Doma zdravlja Pobrežje

Napomena: Danima kada je kiša treninzi će se održavati u sali.

Treninzi su prilagođeni svim nivoima spremnosti. Cilj nam je da kroz rad, disciplinu i dobru atmosferu napredujemo zajedno i iskoristimo lijepe vremenske uslove za kvalitetan trening na otvorenom.

🎒 Šta je potrebno ponijeti?

✅ Bokserske rukavice
✅ Bandaže
✅ Gumicu za zube
✅ Flašu vode
✅ Presvlaku nakon treninga

💬 „Nije stvar u tome koliko jako udaraš. Stvar je u tome koliko možeš da izdržiš i nastaviš da ideš naprijed.“

Vidimo se u parku! 👊

OutdoorTraining FightFitness Discipline Snaga Izdržljivost BoxingTraining MontenegroBoxing 🥊☀️👊

26/04/2026

🥊 Danas je održano kolo lige na kojem smo nastupili sa 10 takmičara.
Odrađeno je 8 uvodnih borbi, dok smo u glavnim mečevima upisali jednu pobjedu i jedan poraz.

Najvažnije od svega je da su naši momci stekli novo iskustvo, koje je u ovom sportu neprocjenjivo. Idemo korak po korak – rad, disciplina i što više mečeva su put ka napretku.

Nastavljamo dalje još jače! 💪🔥

Photos from Power Boxing - Podgorica's post 25/04/2026

🥈Srebrna medalja za Veselina Dedića! 🥊

Na međunarodnom turniru Greatest Open, na kojem je učestvovalo 109 boksera iz 7 zemalja (Crna Gora, Srbija, Mađarska, Slovenija, Grčka, Italija i Slovačka), naš Veselin Dedić osvojio je sjajno drugo mjesto.

Iako nije imao protivnika u svojoj kategoriji do 75 kg, Veselin je pokazao hrabrost i prešao u višu kategoriju. U prvom meču savladao je Viktora Mijastorovića prekidom u drugoj rundi.
U finalu je ukrstio rukavice sa Andrijom Trajkovićem, osvajačem medalja sa evropskih i balkanskih prvenstava. Nakon velike borbe, meč je završen podijeljenom odlukom sudija u korist protivnika, iako je Veselin upisao i nokdaun — po mnogima nezasluženo izgubio.

Ovo je njegov prvi meč nakon duže pauze i svakako smo zadovoljni prikazanim, bez obzira na ishod. Ovakvi mečevi su od velikog značaja za dalju pripremu i tempiranje forme za Evropsko prvenstvo koje nas očekuje krajem godine u Budvi.

Nažalost, Vuk Dabović je zbog povrede koljena morao da otkaže nastup u posljednjem trenutku.
Idemo dalje, još jače! 💪🥊

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Podgorica?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address


Kralja Nikole 108
Podgorica
81000