LSK Kvinner

LSK Kvinner

Del

LSK-KvinnerC.J. Hansensvei 7,
Lillestrøm, Norway,
www.lsk-kvinner.no

Photos from LSK Kvinner's post 01/08/2026

Gårsdagens treningskamp mot Molde endte med 5-2 tap. Verdifulle minutter i beina, i tillegg til mye å bygge videre på💛🖤

Vi kjører på videre!

📸: xnorfootball

Aada Mäkelä selges til Vålerenga 31/07/2026

Vålerenga og LSK Kvinner har kommet til enighet om et salg av Aada Mäkelä

Vi takker Aada for innsatsen i LSK Kvinner, og ønsker henne masse lykke til videre i karrieren 💛

Aada Mäkelä selges til Vålerenga Vålerenga og LSK Kvinner er enige om en overgang for finske Aada Mäkelä.

30/07/2026

I morgen møter vi Molde FK Kvinner til treningskamp💛🖤

⏰ 12:15
🏟️ Strømmen Stadion

Nå kan du melde deg på OBOS LSK Kvinner Fotballskole 30/07/2026

𝐊𝐮𝐧 5 𝐝𝐚𝐠𝐞𝐫 𝐢𝐠𝐣𝐞𝐧⚽️

Om bare fem dager starter OBOS LSK Kvinner Fotballskole på Fedrelandet (Øyaveien 11A, 1900 Fetsund)🤩

Tre dager fylt med fotballglede, utvikling og morsomme opplevelser sammen med spillerne fra LSK Kvinner. Alle deltakere får blant annet egen ball, sekk og lunsj hver dag.

Fotballskolen er for jenter i alderen 9 til 13 år og arrangeres 3. til 5. august.

Det er et begrenset antall plasser, så sikre deg plass før det er fullt. Informasjon og påmelding👇🏻

Nå kan du melde deg på OBOS LSK Kvinner Fotballskole Nå kan du melde deg på OBOS LSK Kvinner Fotballskole Forsiden / Nyheter / Link til påmelding finner du herFotballskolen arrangeres på Fedrelandet i Fetsund (Øyaveien 11A, 1900 Fetsund) 3. – 5. august 2026 for 100 jenter i alderen 9–13 år.Deltagerne får egen ball, sekk og ikke minst mang...

Når det betyr mest, stiller gode partnere opp 28/07/2026

Det betyr mye for oss at Coop Øst har valgt å støtte klubben i en viktig periode 🤩

Tusen takk, Coop Øst SA 💛

Når det betyr mest, stiller gode partnere opp Når det betyr mest, stiller gode partnere opp Forsiden / Nyheter / Ingen klubb lykkes alene. LSK Kvinner er avhengig av gode samarbeidspartnere som tror på det vi gjør og som ønsker å bidra når klubben trenger det.Derfor betyr det ekstra mye at Coop Øst har valgt å støtte klubben i en vikti...

Øie er med på å sikre framtiden 27/07/2026

Øie er en av aktørene som har vist et stort engasjement for framtiden til toppfotballen for kvinner på Romerike ❤

Tusen takk, ØIE Eiendomsutvikling As 👏

Øie er med på å sikre framtiden Når klubben har stått i en krevende situasjon, har flere valgt å stille opp. Øie er en av aktørene som har vist et stort engasjement for framtiden til toppfotballen for kvinner på Romerike.

27/07/2026

Gratulerer så mye med dagen, Oddbjørg 💛🎁🎈

Kjøpe Et Fet LSK Kvinner høstsesongkort nå 26/07/2026

Høstsesongen nærmer seg, og i den forbindelse lanserer vi Et Fet LSK Kvinner høstsesongkort! 🔥

Bli med på den historiske avslutningen av LSK Kvinner 💛

Dere som allerede har kjøpt sesongkort tidligere i år, har tilgang til våre resterende kamper fra før

Kjøpe Et Fet LSK Kvinner høstsesongkort nå Høstsesongen nærmer seg, og i den forbindelse lanserer vi Fet/LSK Kvinner-høstsesongkort. Bli med på den historiske avslutning av LSK Kvinner. Laget har kun 5 hjemmekamper igjen, før de blir historie.

Photos from LSK Kvinner's post 25/07/2026

Første treningsuke gjennomført etter sommerferien🤩

Foto: xnorfootball

Vil du plassere din bedrift på toppen av Gym-listen i Lillestrøm?

Klikk her for å få din Sponsede Oppføring.

Adresse


C. J Hansensvei 7
Lillestrøm
2007