Viking HK

Veibeskrivelse Nettsted

Viking HK Viking Håndballklub, Stavanger.

Aktiviteten i Hetlandshallen vedvarer. Til helgen skal 18-årsgjengen vår i kvalik til Skarpnesserien. Bare å møte opp og...
29/09/2026

Aktiviteten i Hetlandshallen vedvarer. Til helgen skal 18-årsgjengen vår i kvalik til Skarpnesserien. Bare å møte opp og heie gutta våre frem😃

En ordentlig kjekk dag i Hetlandshallen når Hjerteligaen gikk av stabelen. Masse mål, masse smil, noen tårer, haugevis m...
28/09/2026

En ordentlig kjekk dag i Hetlandshallen når Hjerteligaen gikk av stabelen. Masse mål, masse smil, noen tårer, haugevis med kaker og et arrangement som gikk knirkefritt. Takk til alle involverte😀👏🏼👏🏽👏👏🏾

Sesongens første kamp gjennomført! Viking møtte Sandefjord 2, som kom til Hetlandhallen med tre vinn og en fin andre pla...
20/09/2026

Sesongens første kamp gjennomført! Viking møtte Sandefjord 2, som kom til Hetlandhallen med tre vinn og en fin andre plass i gruppa. Det ble en jevn og spennende kamp for hjemmepublikummet, og Viking trakk til slutt det lengste strået. Det endte 27-25, med Tore Nygård på scoringstoppen med 6 mål. Banens beste ble derimot vår sisteskanse, Leon Sunde Longva i mål. Leon vartet tidvis opp med storspill, sammen med en god forsvarsrekke. Dette lover bra for resten av sesongen. Vi gratulerer🙂👍🏻🤾🏼‍♂️ Kjekt med maskotene fra 2019-gutta våre😃😃😃

Første hjemmekamp står på trappene. Bare å møte opp🙂
17/09/2026

Første hjemmekamp står på trappene. Bare å møte opp🙂

Det er i Hetlandshallen det skjer👊🏻🙂@
03/09/2026

Det er i Hetlandshallen det skjer👊🏻🙂@

Velkommen til bortelagene kommende helg🙂👍🏻Kampoppsett 5. september12.00: Viking - Sotra13.30: Ski - HK72 Sande17.30: Sot...
01/09/2026

Velkommen til bortelagene kommende helg🙂👍🏻

Kampoppsett 5. september
12.00: Viking - Sotra
13.30: Ski - HK72 Sande
17.30: Sotra/Askøy - Ski
19.00: HK72 Sande - Viking

Kampoppsett 6. september
11.00: HK72 Sande - Sotra/Askøy
12.30: Viking - Ski

01/09/2026

Lyst å prøve Håndball? Viking starter opp med trening for 2020-modeller. Mandag 7. sept kl 16-17. Gratistilbud👍🏻🙂🤾🏻‍♂️

Dugnad er en av driverne i idrettsnorge. Så også hos Viking! Her er hele klubben i sving for Utopia, og det er veldig kj...
30/08/2026

Dugnad er en av driverne i idrettsnorge. Så også hos Viking! Her er hele klubben i sving for Utopia, og det er veldig kjekt å kunne bidra på en så fin festival i hjerte av Stavanger. Her et knippe Vikinger i aksjon😃🤾‍♂️💙🎸🎹

Kondolerer til hele kongeriket og idrettsnorge, som sto hans hjerte nær❤️
28/08/2026

Kondolerer til hele kongeriket og idrettsnorge, som sto hans hjerte nær❤️

Kong Harald sovnet stille inn på Rikshospitalet klokken 06.35 i morges, melder kongehuset. Kong Harald ble 89 år.

Adresse

Stavanger

Åpningstider

Mandag 10:00 - 13:00
Onsdag 10:00 - 13:00
Fredag 10:00 - 13:00

Varslinger

Bli den første som får vite det: Vi sender deg en e-post når Viking HK legger ut nyheter og kampanjer. E-postadressen din brukes ikke til noe annet formål, og du kan melde deg av når som helst.

Snarveier

Del

Kategori