27/01/2021
Pandemia to nie tylko światowy strach przed chorobą... 🤕😷
Aktualna sytuacja powoduje, że wiele biznesów ma się ku upadkowi. 📉
Nie inaczej rzecz ma się z restauracjami. W samej Łodzi nie powrócimy już do wielu lokali, które cieszyły nasze podniebienia ... 🙎♀️🙍🏽🙎♂️
Nie miejmy zatem wyrzutów, by raz w tygodniu sięgnąć po ☎️ i zamówić posiłek z ulubionych restauracji.
My - spędzimy mile wieczór.
Restauratorzy- będą mogli kontynuować tę kulinarną podróż . ❤️ 🥡🥧🍕🥙❤️
26/01/2021
CZY WIESZ, ŻE... ❔
Już 2️⃣9️⃣ stycznia rusza tegoroczny Jemy w Łodzi Pizza Fest 2021! 🍕🍕🍕
Święto Pizzy zna pewnie każdy z Was! Łódź zamieni się aż na 1️⃣0️⃣ w światowe centrum 🇮🇹 świętości!
Jedzenie, konkursy oraz warsztaty - moc wrażeń czeka na Was w tym wydarzeniu.
Zajrzyjcie na Jemy w Łodzi i przekonajcie się sami!
A jaka jest wasza ulubiona pizza? 🍕 Podzielcie się swoimi smakami w komentarzu! ⬇️
24/01/2021
CZY WIESZ, ŻE....
minął rok od wykrycia COVID-19 w Europie? 🙄
❌ To właśnie tego dnia zdiagnozowano koronawirus u osób przebywających we Francji (Paryż i Bordeaux).
Jednak czy wszytko w tym czasie było złe❓
Podzielcie się w komentarzach, co dobrego was spotkało w tym roku🎆
Jednak my cały czas zachęcamy Was do zamawiania na wynos i SZAMANIA posiłków w domu. Uważajmy na siebie i wspierajmy gastronomię nie wychodząc z domu!
22/01/2021
Cześć!
Z tej strony ! Słyszeliście o nowym dostawcy jedzenia w Łodzi? 🧐 Do Uber Eats, Pyszne.pl innych dołączył ostatnio Wolt. 🛵
To kolejny dostawca jedzenia na wynos w Łodzi. W 🇵🇱 działa m.in. w Gdańsku, Gdyni, Katowicach czy Warszawie. Korzystaliście już z ich aplikacji? 🙄 Jak oceniacie usługi kurierów Wolt? 👌
A może jesteście przeciwni wspierania globalnych sieciówek i zamawiacie szamanie u restauratorów? 😉 Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach ⬇️
20/01/2021
CZY WIESZ, ŻE... ❔
Łódź to najbardziej zakorkowane miasta w Polsce? 🚗🚕🚌🚜🚙
Wedle TomTom Traffic Index 2020 📈 Łódź to najbardziej zakorkowane miasto w Polsce! 🤯 Każdy z nas zapewne doświadczył tego stanu na łódzkich drogach.
Jak to się wiążę z szamaniem?
Dłuuugi korek, godzina 16.00, siedzicie zmarznięci w samochodzie czekając aż sznur aut przed nami powolnie ruszy na zielonym 🚦 świetle. Wasz brzuch domaga się obiadu, ale w drodze spędzicie jeszcze godzinę? 😕
Nie możecie doczekać obiadu, a zakupów nie zdążycie zrobić? Chwycie w korku za telefon i zamówcie coś z ulubionej restauracji! 🙂
14/01/2021
Restauratorzy mówią DOŚĆ! 🛑
Z całej Polski słychać głosy, że coraz więcej organizacji postanawia wznowić swoją działalność - pomimo obowiązujących zakazów. Hotele, kluby, a także restauracje ponownie staną otworem przed klientami! ❤️
Słyszeliście, które restauracje zostaną otwarte w Łodzi? 😮
Co sądzicie o takiej decyzji restauratorów? 🧐
11/01/2021
Od wielu lat towarzyszą nam pytania, na które nie potrafimy jednoznacznie odpowiedzieć 🤔
Rosół czy pomidorowa❓
Kotlet schabowy czy orientalny kurczak❓
Pizza czy hamburger❓
Jak brzmi odpowiedź🔑
Zamów i przekonaj się sam 🛍️
09/01/2021
Nowy rok nowe możliwości! 😍
Każdy z nas zapewne ma swoje plany na ten nietypowy czas.
Warto jednak pomyśleć, jak przejdziemy ten rok. 🤓
My proponujemy... "smacznie"! 🥡🥢
A jak? To proste! Zamawiając swoje dania z ulubionych restauracji, bądź próbując nowych potraw z nieznanych nam miejsc.
05/01/2021
Cześć w Nowym Roku! 🥳
Jak dobrze, że 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ już za nami... 😑
Po świątecznym szamaniu w Waszych lodówkach pozostało pewnie tylko światło 💡
Za oknem deszcz, lodówka pusta, a Wy jesteście głodni...
Nie pozostaje zatem nic innego, jak zamówić coś z chińczyka obok! 🥡🥢
Wspierajmy gastronomię także w 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ roku. 😇 Otwarcie restauracji to nadal zew przyszłości...
29/12/2020
Święta, Święta i ...
Po świętach🎅
Teraz już tylko kilka dni i koniec roku 🎆
Czujecie już Sylwestrową atmosferę, a może chcecie jeszcze się nacieszyć tym czasem🥳
Każdy powód jest dobry, żeby zamówić twoje jedzonko z Twojej ulubionej restauracji i trwać dalej w swoich planach🤞
Jeśli nie macie pomysłu gdzie zamówić coś dobrego, to podrzucamy Wam parę "smaczków"🥂
🔸MagazynCaffe
🔸http://fajnababka.com.pl/
24/12/2020
Już za chwilę na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazda ⭐️
Zanim zasiądziemy do wigilijnych stołów, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia:
- Aby ten bożonarodzeniowy czas pozwolił Wam uśmiechnąć się choć na chwilę i zapomnieć o problemach całego świata 💝
- Byście mieli okazję spędzić ten czas w gronie rodziny, w cieple ogniska domowego 🔥
- A także byście wierzyli w lepsze jutro! 🎄
życzy ekipa : Alina, Ira, Michał oraz Bartek.
Wesołych Świąt, kochani!
24/12/2020
Już dzisiaj zasiądziemy do najważniejszej kolacji - Wigilii! 🎄
Te Święta będą wyjątkowe - inne od poprzednich... :(
Jak jednak wygląda Wasza perfekcyjna Wigilia? ;)
Przygotowujecie wszystko sami, a może korzystacie z popularnego w ostatnim czasie cateringu? 🍲
Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzu! ⬇️