24/09/2021
Dzień Dobry Wszystkim
Sensei Tomek wyraził gotowość do reaktywacji niedzielnych treningów.
Musi się tylko zebrać stała grupa min 20- 25 osób, które mają ochotę na regularne spotkania.
Stopień zaawansowania czy przynależność klubowa nie grają roli. Można więc zabierać ze sobą znajomych.
Liczy się tylko chęć do ciężkiej pracy.
Dajcie znać w komentarzach czy są chętni.
Miłego dnia dla Wszystkich
06/08/2020
Na chwilę obecną wygląda na to, że Puchar Polski Dzieci się odbędzie. I jest to teraz impreza dwudniowa 12-13 września.
Jeżeli więc zawody nie zostaną odwołane, to prawdopodobnie będzie trzeba przełożyć " Seminarium I " na 20.09.
Ale będziemy zastanawiać się konkretniej na początku września.
Miłego dnia dla Wszystkich
24/07/2020
Jeżeli niestraszne Ci dzierżyć łyżkę z niedzielnym rosołem drżącą ze zmęczenia ręką.
Jeżeli niestraszne Ci zdobyć w niedzielny poranek nowe siniaki, pęcherze
i otarcia.
Jeżeli niestraszne Ci wstawać, gdy niektórzy dopiero wracają.
To świetnie trafiłeś !!!
Już po wakacjach, w niedzielę 13 września, planujemy wznowienie naszych niedzielnych treningów w Bełchatowie.
Ponieważ kochamy karate i uwielbiamy przebywać wśród ludzi dzielących naszą pasję, zapraszamy wszystkich chętnych. Przynależność klubowa nie ma znaczenie. Serce do ciężkiej pracy ma znaczenie.
Szczegóły wkrótce.