29/06/2017
Moi Kochani,
Idą wakacje, czas urlopów,wyjazdów, wycieczek pieszych, rowerowych, szalonych wypadów, imprez, spontanicznych eskapad, a przede wszystkim czas pięknej pogody, słońca, odpoczynku.
Zatem GPS zawiesza wszystkie zajęcia na czas wakacyjnych wojaży.
Odpoczywajmy, regenerujmy ciało, umysł, ładujmy baterie.
Wszystkim tym, którym zostały jeszcze niewykorzystane karnety, wejścia przechodzą na wrzesień.
Proszę się nie martwić brakiem ruchu, bo każdy z Was wie, że podczas wakacji, nie ma czasu na bezruch :-)
Wiem, że nie każdy będzie zadowolony z takiej decyzji, jadnakże proszę zrozumieć również tę drugą stronę medalu :-)
Z doświadczenia wiem, że nie można zapewnić wszystkim idealnych rozwiązań. W ostatnim czasie pojawiły się głosy za i przeciw takiemu obrotowi zdarzeń. Postanowiłam jednak zaufać moim przemyśleniom, wynikającym z obserwacji bieżących sytuacji i stąd moja decyzja. Zobaczcie zresztą sami:
Są osoby, które przychodząc na zajęcia w ostatnim czasie, były pojedynczymi i zwykle zajęcia odbywały się mimo, że regulamin klubu mówi inaczej.
Zdarzyła się sytuacja, że instruktor wyjechał i zastępstwo, mimo, iż ustalone, nie dotarło i zajęć nie przeprowadzono. - w tym przypadku Przepraszamy niezwykle gorąco za nasze błędy. Tak niestety może się zdarzyć, bo czerwiec, to czas niespodzianek i wyjazdów na spontanie, ale też czas zamykania roku szkolnego i wytężonej pracy.
Bywały różwnież sytuacje, że mimo, iż w ofercie widniały zajęcia, sala pozostawała pusta, pomimo, że instruktor czekał w pełnej gotowości.
Zatem widzicie moi Drodzy sami, że nie zawsze mogliśmy spełnić wasze oczekiwania, choć się bardzo staraliśmy, ale i Wam wypadały różne niespodzianki, lub zwyczajnie nie korzystaliście w pełni z naszej oferty.
Rozumiem życiowe zawiłości, szczególnie bliskie jest mi to, co dotyczy ludzkich zachowań, potrzeb, pragnień i wychodzenia im na przeciw, jednak, proszę również o wyrozumiałość i szersze spojrzenie na moje postanowienia.
Widzimy się po wakacjach, :-), z nowymi siłami i motywacjami, postanowieniami i celami. Liczę na Waszą, kochane klubowiczki, energię, zaangażowanie i chęci do pracy nad sobą i własnym ciałem, umysłem, dobrym samopoczuciem i własnym rozwojem. Przed nami nowe wyzwania!
Od września ruszamy z nową ofertą, i nową siłą!
Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy :-)
Tymczasem życzę Wam kochani wspaniałych wakacji, spełniajcie swoje pragnienia, realizujcie plany, wypoczywajcie, miejcie solidne przemyślenia. Nie rezygnujcie z siebie, bądźcie wierni swoim pasjom, pielęgnujcie najlepsze wartości, łapcie szczęście za obie ręce i idźcie z nim ramię w ramię!
Niech urosną Wam skrzydła, by dolecieć do swoich marzeń...
Hej przygodo!
:-*