01/09/2019
BTW Ultimate Frisbee Bełchatów
Zapraszamy każdego chętnego! :)
Aktualnie terminy treningów ustalane są indywidualnie w postach bądź grupie do której podajemy link: https://www.facebook.com/groups/1441288456141776/edit/?source=edit_privacy.
01/09/2019
19/05/2019
Brawo GKS
UDAŁO SIĘ! GKS Bełchatów wraca do Fortuna 1 Liga!
21/08/2017
Tak było na dzisiejszych warsztatach dla dzieciaków z Pracowni Nitka. Bawiliśmy się super, dzieciaki uczyły się podstawowych rzutów, posłuchały trochę o ultimate frisbee no i na koniec po kilku ćwiczeniach rozegraliśmy mecz.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszego dnia i już teraz zapraszamy na jutro na godzinę 18.00 do parku Olszewskiego na swobodne rzucanie dyskami. Kto tylko ma ochotę to musi tam być z nami.
Pozdrawiamy!
17/08/2017
W najbliższych dniach będziecie mieli kilka możliwości nauczenia się rzucania dyskiem frisbee i poznania jak fajna jest zabawa i sport :-)
- Już dziś spotykamy się o godzinie 17:00 przy boiskach na Wawrzkowiźnie aby wraz młodzieżą przebywającą na Ultimate Camps i pod okiem trenera nauczyć się podstaw ultimate frisbee;
- W niedzielę 20.08 o godzinie 14 spotykamy się ponownie na Wawrzkowiźnie na pikniku z frisbee!
- Natomiast w poniedziałek 21.08 o godzinie 13 widzimy się na boisku przy szkole podstawowej nr 9 gdzie poprowadzimy warsztaty dla dzieci. Odbędą się one dzięki fenomenalnej Pracowni Nitka :-)
Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek!
Do zobaczenia :-)
Warsztaty rzucania frisbee!
Po raz pierwszy w Pracowni Nitka przeprowadzimy bezpłatne warsztaty z rzucania dyskiem frisbee. Prowadzone będą przez doświadczonych zawodników ultimate frisbee. Rzucanie frisbee to nie tylko wyśmienita rekreacyjna zabawa na plaży czy w parku, ale też zespołowa dyscyplina sportowa, o której głośno zrobiło się po ostatnich igrzyskach The World Games we Wrocławiu. Chcielibyśmy Wam ją przybliżyć organizując te warsztaty. Jedyne czego potrzebujesz to strój sportowy i wygodne buty oraz uśmiech na twarzy.
Zapraszamy!
Dzieje się!
Dzięki uprzejmości trenera Ultimate Camps (www.facebook.com/ultimate.oboz) jednego z najlepszych zawodników w Polsce oraz reprezentanta naszego kraju w ultimate frisbee - Tomasza Zatonia - chcielibyśmy zaprosić Was w najbliższy czwartek (17.08) o godzinie 17:00 do ośrodka Wawrzkowizna gdzie odbywa się właśnie obóz sportowy łączący pływanie i ultimate frisbee. Pod okiem tego wybitnego zawodnika oraz jego podopiecznych będziecie mogli nauczyć się rzucać dyskiem frisbee oraz zagrać mecz ultimate. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat. Osoby starsze jak najbardziej również mile widziane :-) Świetna zabawa i atmosfera gwarantowana :-). Zbieramy się na polance koło domków nad wodą. Potem idziemy na główne boiska.
Ultimate Camps Strona poświęcona obozom sportowym - głównie z zakresu ultimate (frisbee), pływania i przygotowania m
Dziś jest dobry dzień na rzucanie, dlatego zapraszamy każdego na godzinę 18.30 do parku olszewskiego na małe rzucanko. Miłe spotkanie, podstawy frisbee, super spędzony czas.
Od razu info, że jutro robimy tak samo, 18.30 w olszaku. Kto nie będzie mógł być dziś ma okazję być jutro ;))
Widzimy się wieczorem!
28/07/2017
Już jutro!
Otwarty trening Ultimate Frisbee w Bełchatowie.
Nie wiesz co to takiego? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy :-)!
Czeka na Ciebie rzucanie, łapanie i mnóstwo dobrej zabawy :-)
Sobota godzina 14:00, Orlik za Liceum J. Kochanowskiego.
Czołem ludzie!
Odpalamy po dłuższej przerwie spowodowanej przyczynami osobistymi graczy treningi. I tak właśnie już jutro zapraszamy na otwarty trening każdego kto chciałby spróbować swoich sił w dyscyplinie zwanej Ultimate Frisbee. Być może część z Was miała okazje zobaczyć jak ten sport wygląda podczas rozgrywanych meczy na The World Games 2017, które odbywają się we Wrocławiu. Mecze były transmitowane na antenach Polsatu, co było dużym zaskoczeniem i krokiem milowym w promowaniu tego sportu. A kto nie miał takiej okazji to zapraszamy na wspomniany wcześniej trening aby zobaczyć na własne oczy jak to wygląda.
Aby zagrać w ultimate frisbee na początek wystarczą wygodne buty i ciuszki. To tyle. Chociaż warto zabrać ze sobą też dużą dawkę energii i pozytywnego nastawienia!
To co, trening planujemy jutro tj. 25.07 o godzinie 19.00 na Orliku na osiedlu binków. Niestety może okazać się, że nie będzie miejsca żeby pograć wtedy poszukamy innej miejscówki. Kilka osób od nas przyjedzie autami więc napewno każdy się zabierze w inne miejsce z nami!
Do zobaczenia jutro!
👊🏻👊🏻👊🏻
05/04/2017
Mecz Polska v Holandia : Wielkie wydarzenie rugby w Łodzi. KS Rugby Club Bełchatów
18/07/2016
Debiut turniejowy BTW - Warzka 2016 :-)
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Bełchatow