01/10/2017
Jeszcze znalazły się 3 zdjęcia z Wrowiska, potwierdzające z było dużo wody, i nie tylko diesel dział pod wodą.
Michał - syn Wojtka z Polskigooffroadu, więc offroad we krwi. Konstruktor, mechanik, który uważa, że nie ma słowa "NIE DA SIĘ", ale wszytko wymaga czasu.
01/10/2017
Jeszcze znalazły się 3 zdjęcia z Wrowiska, potwierdzające z było dużo wody, i nie tylko diesel dział pod wodą.
25/09/2017
Nie udał się stanąć na podium, ale jesteśmy w na 4 miejscu. Nie jest źle, może zabrakło ducha walki i trochę sprzętu. Jadąc do Bełchatowa musieliśmy zmienić wyciągarkę na tyle auta. Grzechotnika na dragona, więc prędkość zwijana była kilka razy wolniejsza niż zazwyczaj.
Nauczyliśmy się też jeździć w bardzo głębokiej wodzie, więc da się uszczelnić ślini benzynowy.
Wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do domu szykujemy się teraz do Pułtuska.
30/03/2017
Udała się załapać. Relacja z H6.
http://katowice.tvp.pl/29588043/21032017-godz-1850
27/03/2017
Udał załapac się na film w okolicach 8 i 12 minuty.
https://www.youtube.com/watch?v=qCbSym-wqCk
I Runda PM Penrite H6 2017 by 4x4 Event PL Chcesz nam pomóc? Przekaż 1% podatku na utrzymanie i rozbudowę naszego toru. To nic nie kosztuje! Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 or...
20/03/2017
Pierwszy start w tym roku:
Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H6
Żeby nie popełnione błędy, byłoby lepiej, ale 15 miejsce też nie jest złe, jak na pierwszy raz na H6.
https://www.youtube.com/watch?v=GP6aiu19tTo
Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H6 onboard 1 pętla 3 OSy Team Polskioffroad.com Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H6-I Runda Łazy 2017, Klasa ADVANCE onboard 1 pętla 3 OSy Team Polskioffroad com
27/11/2016
Kolejnym osiągnięcie które gdzieś pominąłem to II miejsce na
IX Pułtuska Integracja w klasie Extrem. Byliśmy jedyną załogą która posiadało auto wyposażone w wyciągarki elektryczne. Nasza konkurencja składało się z mechanicznych wyciągarek, więc satysfakcja miejsca na pudle dużą.
27/11/2016
Wywalczyliśmy II miejsce w generalce w klasie walka na
Inter Cars 4x4 Lajtowy Puchar samochodów turystycznych.
07/11/2016
10/07/2016
Za bardzo nie ma się czym chwalić.
Awaria na odcinku nocnym (pęknięty przewód paliwa) i nie dokończony swap silnika, przed rajdem. Nie pozwolił na walkę o najwyższe trofea, ale chociaż się wyjeździliśmy i na pewno wrócimy za rok do RESZLA.