GTS Nowa Wygoda Białystok

GTS Nowa Wygoda Białystok

Udostępnij

Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od GTS Nowa Wygoda Białystok, Drużyna sportowa, Ulica 42 Pułku Piechoty, Białystok.

19/05/2026

Mamy wyróżnienie. Jeden z moich ulubieńców. Jego imię niesie się podczas gry częściej, niż którekolwiek razy pięć. Intrygujący, wymagający egzemplarz, nieokiełznany Pegaz, który potrafi robić różnicę. Tym razem dublet ⚽⚽ w debiucie ligowym i dopisane 3 oczka drużynowe.

✍️AW6

A było to tak ...

Photos from GTS Nowa Wygoda Białystok's post 18/05/2026

Mamy to, ugotowano przełamanie naszego zespołu. Wygrywamy z młodzieżą z KS Lider 2-1. Nie było to przekonujące stylem zwycięstwo, ale jakże potrzebne, znaczące ponad punkty dla naszej paczki. Fakt małej remontady z stanu 0-1 do przerwy i zakończenia zawodów z 2-1 na tablicy mówi o konsekwencji, wykazaniu determinacji za co należą się gratulacje licznie zgromadzonej drużynie. Aura zespołu była na lepszym poziomie i chcemy jeszcze więcej pozytywnego vibe" w budowaniu jednostki i zespołu. To również pomoże w odzyskaniu formy i ma z nami pozostać na dłużej.
W meczu? Zaczynamy grając wyrachowanie piłką. Powyżej 2/3 boiska zauważamy pierwsze strome schody. Okazji jak na lekarstwo, pomysł nie idzie w parze z wykonem. W kontrze sprawdzono czujność także naszego portero, radzi. Po chwili niestety rzut rożny rywala kończy się szpilą w sieci poprzez przegrany pojedynek w powietrzu. Próbujemy odpowiadać, marnujemy okazję na 1-1. Szukamy drogi, kuleją decyzje, precyzja. Zachowujemy spokój. Jest dużo czasu. Wkońcu łamiemy rywala po przerwie, odpalił wrotki nieszablonowy Wito. Najpierw wykończył sytuację sam na sam pozostawiony bez opieki. I parę minut później precyzyjnie posłał piłkę szczurem po długim rogu w akcji dwójkowej. Jego premierowy występ w tej kampanii znalazł uznanie w top6 kolejki, brawo. Oprócz tego debiutuje Łukasz Grygo w oficjalnych rozgrywkach, notując solidny występ, a Mariusz Warszycki wraca między słupki i znacznie pomaga swoimi interwencjami drużynie być w grze o 3 oczka. Nie łatwy mecz rozstrzygamy in+. Jest małe uff, jest światło, ale i spory margines poprawy. Jeśli uwolnimy potencjał będzie słychać. Tak łatwo się nie zadowalamy. Pracujemy dalej.

✍️AW6

17/05/2026

3 kolejka 2 dywizji. Młodość, szybkość, czyli KS Lider u bram. Godzina 13:00, Zawady. Gramy o coś więcej, niż o 3 punkty.🫡

✍️AW6

Photos from GTS Nowa Wygoda Białystok's post 10/05/2026

Zgodnie z zapowiedzią remis (1-1) nas nie zadowala, ale należy szanować zdobyty punkt. Istotnym dla nas elementem jest to, że przyszły refleksje po uprzednim meczu. Wiemy co dolega pacjentowi i bierzemy się do leczenia, "placu od-budowy". Na większe efekty chwilę trzeba poczekać jednak już w tej rywalizacji zobaczyliśmy zdrowe sygnały. Organizacja drużyny była na zdecydowanie lepszym poziomie, dzięki czemu większość gry rywala przez ciasne zasieki sprowadzała się do "lagi na Roberta". Odnotowano minimalizm w okazjach przeciwnika co świadczy o dobrej pracy zespołu. Niestety daliśmy się zaskoczyć w kryciu radarowym przy rzucie różnym na stan 0-1. Próbowaliśmy odpowiadać. Słupek, boczna siatka, nad poprzeczką czy też unblock rywala. Mecz jest do zrobienia. Niestety problem tkwił w wielu niedokładnościach, braku precyzji i niekiedy decyzjach przez co nie było odpowiedniej płynności gry, co generowało często piłki zwrotne czy walkę o drugie piłki. Sygnał dał dobrze dysponowany Lukash. Dziobalem zza pola karnego trafił do sieci na 1-1. Idziemy za ciosem! Po chwili mamy pustaka na 2-1, gdzie arcy kluczowym wślizgiem rywal wszedł na "być albo nie być" i wygrał to potencjalną interwencją kolejki. Do końca spotkania kilka wymian uprzejmości chcąc przechylić szalę, w tym wszystkim nabijamy poprzeczkę i na koniec mała kontrowersja wolnego pośredniego z którego wychodzimy obronną ręką okupując cochones bramkarza. Po chwili rozbrzmiewa ostatni gwizdek. Schodzimy w poczuciu, że byliśmy stroną przeważającą , choć to nie jest jeszcze to co potrafimy w piłkę. Spróbujemy za tydzień. Na mapie KS Lider.

✍️AW6

08/05/2026

Czas odkurzyć BLSy. Inauguracja w papę z Planetarnymi 1-3. Dalej pauza na grillowanie majów i nadchodzi czas na potyczkę z Osmar. Obie ekipy z niedoborem kalorycznym po pierwszej kolejce i zwiększonym apetytem na zebranie 3 punktów. H2H po stronie Garażowych 2-1 na zeszłym orliku. Remis zadowoli tu..nikogo. 15:00🔥

✍️AW6

👇👇👇

27/04/2026

Przegrywamy 1-3 na inaugurację. To nie był dobry dzień dla GTS. Jakże dziwny mecz w naszym wykonaniu. Poniżej poziomu jednostki i drużyny. Dawno tak nijakiej gry Garażowych nie widzieliśmy. Aż ciężko stwierdzić co dokładnie było tego przyczyną kiedy to nie poznajemy samych siebie. Marazm, stójka, straty, brak jakości i chwiejne decyzje. Pierwsze połowa na hamulcu i solidny plecak 0-3 na własne życznie. Rywal się ruszał, my jak nie my nawet po stracie opornie jakoś i to wystarczyło, żeby nas skarcić . W przerwie oczekujemy resetu mamy obudzić się, zmienić postawę, która jest nie do przyjęcia. Rozpoczynamy dobrze. Już inaczej z mobilnością, zaczynamy przejmować kontrolę. Po chwili rzut karny zamieniamy na gola. Dalej kreujemy, jesteśmy całkiem blisko, przeciwnik już tylko lagą i po chwili moja osoba kończy zawody z skręconym kolanem.. Dalszy przebieg gry, pamiętam jak przez mgłe. Sporo minut uciekło w bólach zza linią. Liderzy próbowali szarpać, ale nie dziś, nie szło nam kompletnie pod bramką, były setki niewykorzystane i bardzo dobry mecz portero Planetarnych, który łapie MVP bezdyskusyjnie. Wynik zostaje utrzymany. Popełniono błędy, nikt nie zagrał to co potrafi, trzeba odpowiadać na boisku w kolejnych rywalizacjach. Pokazać, że to był wypadek, nieporozumienie. Takiego GTSu nie chcemy oglądać choć pozytywny zrw i walki w drugiej odsłonie odmówić nie można. Ostatecznie bierzemy zimny prysznic i należy wyciągnąć wnioski, aby nie powielać takich sytuacji.

✍️AW6🚑

25/04/2026

Rusza druga dywizja! Jutro, 17:00, Podziemie vs Kosmos 😉 🏟️⚽🔥

Kadra na inaugurację👇👇👇

✍️AW6

24/04/2026

Wraca królowa amatorskiej piłki w Białymstoku, BLS. Nasz "awans" do drugiej dywizji zaczniemy od spotkania z Planetarnymi. H2H sięgając pamięcią to dwa wysokie zwycięstwa halowe naszej drużyny i niespodziewana jednak porażka na orliku Pułaskiego. Od tego momentu ciekawa przygoda pierwszoligowa GTSu i szlify Planetarnych na znanym już drugoligowym terenie. Obie ekipy lekko podrasowane. Natomiast my nie odkryjemy jeszcze kart na samą inaugurację. Zobaczymy prawdopodobnie tylko Eryka między słupkami z narybku. Jak odpowie rywal? Ocenimy na boisku. Pojawiły się szumne zapowiedzi o prawdopodobnie najwyższym poziomie ligi od dawien dawna. Zatem idziemy w to. Czas ponownie poczuć emocje małego dziecka w dorosłym już ciele. 17:00, niedziela "Zawady Stadium". Zaczynamy sezon!

✍️AW6

20/04/2026

"Takie chwilę jak te, to nasze zwycięstwo!"

I cyk +3pkt w tabeli przedsezonowej..z kategorii mentalnej.

Ciężko powiedzieć inaczej o wspólnym grillowaniu na RODos przed startem ligi. Te "małe rzeczy" budują zawsze drużynę, atmosferę , relacje i wspomnienia. Kto wie ile czasu?, ile razy to się jeszcze nam zdarzy?. Każda drużyna tego potrzebuje. Nas mniej czy więcej potrafimy w to cyklicznie. To był udany event Garażowych. Mati nam się nie załapał na foto..

Ps. Odnotowano nawet meczyk w totalnej ciemni w ramach okresu przygotowawczego, sportowe świry..🙆😆

Loading...
26.04 - 17:00 - Planetarni ⚽🏟️🔥

✍️AW6

Photos from GTS Nowa Wygoda Białystok's post 12/04/2026

Kadra GTS NW, orlik BLS 2026.

Karty na stół, a z nimi klika informacji dotyczących zespołu. Sylwetka oraz statystyki ofensywne w postaci asyst i goli oraz ilość występów dla Garażowych tylko w organizacji BLS. Na wstępie zaznaczymy istotny fakt, że nie patrzymy jedynkowo. To kategoria smaczek, ciekawostki świata i dane cząstkowe. Nie zobaczymy tutaj jakości defensywnej graczy, jakości bramkarzy oraz innych cenionych wartości zawodników kadry.
I tutaj,
Najwięcej występów w barwach Wygody zanotowali kolejno Kaczan 40, Włodzio 37 i Lukash 36. Goleadorzy zespołu to Lukash 26, Kaczan 18 oraz Wito 15. W asystach lubują się Lukash 14, Artur i Thomas po 13. W kanadyjce br+as vs występy widzimy Wito 23/18wys, Lukash 40/36wys , Thomas 27/26wys. W kategorii zebrane kartki przewodzi Wito z 10Ż +2R bezp., Lukash 7Ż oraz Artur i Rataj 6Ż. Najstarsi Panowie to Rataj 85r, Warszycki 87r i Lukash 88r. Najmłodsi gniewni to Lulewicz 05r Cimochowski 04r Szyszka 03r.
Epicka zabawa w "Transfermarkt Wygody" Lulewicz 05r, Sieńko 99r i Cimochowski 04r. wyrzucają kolejno Kiwiora z jedynki" reprezentacji. Do młodzieży świat należy. Lukash 88r. z statusem RL9, a Rataj 85r. zagra jak nic u Becksa w Miami, Warszycki GK 87r drogą Bułki poszuka dollarów u Arabów. I tu się zatrzymamy choć wątek k**i..
W poprzednim sezonie wsparł nas Lulewicz oraz Szyszka. Na orlik 2026, wpłynęło słynne "Here we go x2" Cimochowski GK z Ludki oraz Sieńko z FC Mień do ofensywy. Na debiut ligowy czekają kolejne znane nam dobre grania czyli Łukasz Grygo oraz Seba Normantowicz.
Kadra jest bogatsza o zdobyte doświadczenie. A gdzie nie gdzie ubyło kilogramów, z tym ,że i pesele skaczą co raz o oczko. Do tej konterki nowe młodsze serducha dochodzą do drużyny. I tym sposobem już od początku marca kopiemy w tą piłkę przy Fredry. Co ważne, nie ma szerszego znanego nam tematu kontuzji. Odnotowano też powroty. Odpukać i tak trzymać w zdrowiu. Liga rusza za niespełna 2 tygodnie. Czekamy jeszcze na detale, stronę i informacje, reszta to bojo i drużynowy grill przed startem??

✍️AW6

Photos from GTS Nowa Wygoda Białystok's post 27/03/2026

Byliśmy tam🖐️🏟️⚽. Reprezentacja Polski w składzie, Artur 6, Lukash 10, Wito 20, Kaczan 21, Rataj 23.. Na szczęście nie trzeba było pomóc naszym na boisku, choć kilka spraw nie zagrało tego wieczoru tj hymn? czy pierwsza połowa w wykonaniu biało-czerwonych. Pozostałe sztosy. Kolejny udany wyjazd w wyborowej ekipie. Jedziemy z tym życiem🚬😉

✍️AW6

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Białystok?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Ulica 42 Pułku Piechoty
Białystok