12/02/2026
Zgodnie z ustaleniami po spotkaniu mieszkańców z Panami Prezydentami oraz przedstawicielami MZD, które odbyło się 12 stycznia br., przekazaliśmy konkretne rozwiązania dotyczące przebudowy ulicy 1 Maja, których celem jest przede wszystkim wygospodarowanie dodatkowych miejsc parkingowych oraz uspokojenie ruchu samochodowego w tej okolicy. Wiemy, że MZD pracuje nad koncepcją dodatkowych miejsc parkingowych w ciągu ulicy 1 Maja, nasza propozycja jest jej uzupełnieniem. Po analizach odbędzie się kolejne spotkanie z mieszkańcami.
-------------------------------------------
Treść wniosku:
WNIOSEK
dotyczący optymalizacji organizacji ruchu pojazdów oraz zwiększenia zasobów parkingowych
w rejonie ul. 1 Maja w Bielsku-Białej
Niniejszy wniosek jest kontynuacją rozmów, które odbyły się podczas spotkania władz Miasta Bielska-Białej i przedstawicieli Miejskiego Zarządu Dróg z mieszkańcami rejonu ul. 1 Maja w Bielsku-Białej w Domu Kultury Włókniarzy w dniu 12 stycznia br.
W związku z trwającą przebudową ulicy 1 Maja na odcinku pomiędzy ul. Sukienniczą a ul. Zamkową oraz planowanym remontem dalszej jej części pomiędzy ul. Sukienniczą, a mostem nad rzeką Biała (rejon Spółki Aqua), niniejszym przedkładamy propozycje rozwiązań uzupełniających obecny projekt. Naszym celem jest poprawa funkcjonalności komunikacyjnej pojazdów tego obszaru dla mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców oraz klientów pobliskich instytucji, co przyniesie realne korzyści wizerunkowe dla miasta – zadowolenie mieszkańców, osób przyjeżdżających i przedsiębiorców, poprawi bezpieczeństwo, obniży emisję zanieczyszczeń. generowanych przez pojazdy oraz przede wszystkim wpłynie na komfort i jakość życia lokalnych społeczności zamieszkujących rejon ulicy 1 Maja, co w perspektywie będzie jednym z elementów przeciwdziałania procesom wyludniania się centrum miasta Bielska-Białej.
Poniższe postulaty wynikają z wieloletnich obserwacji, doświadczeń lokalnej społeczności oraz potrzeby zrekompensowania ubytku miejsc postojowych po wyłączeniu z użytkowania Placu Żwirki i Wigury oraz likwidacji znacznej liczby miejsc postojowych wzdłuż ul. 1 Maja w związku z prowadzoną przebudową ulicy 1 Maja, która na znacznym odcinku przekształci się w tzw. woonerf.
Proponowane zmiany mają na celu:
1. upłynnienie ruchu i redukcję zatorów (co przełoży się na obniżenie emisji spalin),
2. zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu manewrowania,
3. zabezpieczenie interesów mieszkańców i przedsiębiorców poprzez racjonalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.
Proponowane rozwiązania:
1. Zmiana organizacji ruchu (przejście na system jednokierunkowy). Proponujemy wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na kluczowych odcinkach, co pozwoli na odblokowanie wąskich gardeł na poszczególnych ulicach:
Ulica 1 Maja: wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej długości, kierunek ruchu od strony mostu na rzece Biała (z wyłączeniem odcinka ulicy rejon Aqua – most na rzece Biała – tutaj ruch dwukierunkowy jak dotychczas). Następnie ruch jednokierunkowy odbywałby się w kierunku
ul. Zamkowej (Teatr).
Ulica Sukiennicza pełni funkcję wyjazdową, ruchem jednokierunkowym w kierunku
ul. Partyzantów/Zamkowa (na odcinku Partyzantów/Zamkowa – Przekop ruch dwukierunkowy)
Ulica Przekop z ruchem jednokierunkowym od strony ul. Sukienniczej w kierunku ul. Powstańców Śląskich, co umożliwia powrót pojazdów na ul. 1 Maja, K. Miarki, Inwalidów i Sukienniczej.
Ulica Powstańców Śląskich na odcinku Przekop – 1 Maja z ruchem jednokierunkowym
w kierunku ul. 1 Maja, co umożliwia powrót na ul. 1 Maja, K. Miarki, Inwalidów i Sukienniczą oraz na odcinku Przekop – Partyzantów z ruchem jednokierunkowym w kierunku ul. Partyzantów, który będzie pełnił funkcję wyjazdową na ul. Partyzantów (umożliwienie skrętu w prawo i w lewo, propozycja uwzględnienia w projekcie planowanej przebudowy ul. Sikornik w ramach inwestycji deweloperskiej).
Ulica Karola Miarki: pozostawienie ruchu jednokierunkowego od ul. 1 Maja w kierunku
ul. Inwalidów.
Ulica Inwalidów: wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od ul. K. Miarki w kierunku
ul. 1 Maja.
Wprowadzenie zakazu skrętu w lewo z ul. Zamkowej/Partyzantów w ulice: Powstańców Śląskich oraz Sukienniczą, co znacznie upłynni ruch jednej z głównych ulic w mieście. Aktualnie tworzą się tu duże zatory. Dojazd do ulic: Sukienniczej, Przekop, Powstańców Śląskich, Inwalidów oraz Karola Miarki odbywałby się wyłącznie od strony w rejonie firmy Aqua/PCK/1 Maja na wysokości mostu na rzece Biała.
Wprowadzenie zaproponowanego ruchu jednokierunkowego na ww. ulicach pozwoli na ruch kołowy pojazdów w celu umożliwienia poszukiwania miejsca postojowego, sprawnego opuszczenia obszaru i wyjazd na ulicę Partyzantów i Zamkową oraz przyczyni się do płynności ruchu (aktualnie dochodzi do blokowania ruchu w momencie konieczności minięcia się pojazdów jadących w przeciwnych kierunkach – jezdnia jest zbyt wąska).
2. Optymalizacja sposobu parkowania. Wnioskujemy o zmianę sposobu parkowania
z równoległego na parkowanie skośne (pod kątem) na następujących odcinkach (ulicach):
ul. Karola Miarki, ul. Inwalidów, ul. Sukiennicza, ul. Powstańców Śląskich, ul. 1 Maja (na odcinku zachodnim ul. 1 Maja od ul. Powstańców Śląskich do rejonu firmy Aqua). Parkowanie skośne pozwala na zwiększenie liczby dostępnych miejsc postojowych na tej samej długości jezdni oraz znacznie ułatwia i przyspiesza manewr parkowania, co minimalizuje tamowanie ruchu przez pojazdy szukające postoju. Stworzenie możliwości parkowania skośnego na odcinku 1 Maja odbędzie się kosztem jednego pasa ruchu oraz wymagać będzie obniżenia planowanego, w ramach remontu ulicy krawężnika z chodnikiem, a wprowadzenie ruchu jednokierunkowego pozwoli zarezerwować zachodni pas jezdni pod parkowanie skośne.
3. Wytyczenie dodatkowych miejsc postojowych. Wnosimy o wyznaczenie nowej strefy parkowania na odcinku od firmy Aqua do prawoskrętu ul. 1 Maja w kierunku skrzyżowania z ul. Partyzantów. Wykorzystanie tego terenu pozwoli na częściowe pokrycie deficytu miejsc parkingowych dla mieszkańców budynków zlokalizowanych w tej okolicy, a także klientów Aqua oraz osób korzystających z obiektów: Cavatina, Stadion Miejski, Teatr.
Wierzymy, że powyższe sugestie, oparte na praktycznej wiedzy użytkowników tej przestrzeni miejskiej, zostaną poddane wnikliwej analizie przez ekspertów Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej i Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i uwzględnione w docelowym planie organizacji ruchu, po zakończeniu przebudowy ulicy 1 Maja. Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w celu omówienia szczegółów powyższych propozycji. Prosimy o pilne dalsze konsultacje
i decyzje w związku z faktem, że remont ul. 1 Maja już się rozpoczął .
Z poważaniem,
Sylwia Rusin-Balicka
Przewodnicząca Rady Osiedla
Śródmieście Bielsko
Do wiadomości:
Prezydent Miasta Bielsko-Biała
Radna Miejska Katarzyna Balicka
Radny Miejski Nikodem Ankudowicz
Przemysław Kamiński - Zastępca Prezydenta Bielska-Białej Katarzyna Balicka DoBBre Miasto