29/02/2020
DO:ST:AR:TU Dostartu - platforma zawodów sportowych
Walczymy o drugi skatepark w Bielsku-Białej w ramach budżetu obywatelskiego 2016. Projekt chcemy z
29/02/2020
DO:ST:AR:TU Dostartu - platforma zawodów sportowych
01/09/2017
Ktoś, coś? ;-)
Uwaga muzyczne Komorowice! 30 września na placu Niemczyka organizujemy Festyn Charytatywny dla Joanny Hoffmann. Już niebawem więcej o samej imprezie. Tymczasem poszukujemy muzycznych talentów z Komorowic, które chciałyby zaprezentować się na scenie! Zgłoszenia przez FB! :-)
PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE POSTA! 🎶🎸🎷🎺🎹🎻🥁
02/06/2017
Tworzymy monografię Komorowic! Poszukiwani wolontariusze Komorowice nie doczekały się swojej monografii. Czas to zmienić! Z inicjatywy grupy mieszkańców Komorowic zawiązała się nieformalna grupa, która ma na celu stworzenie monografii naszej dzielnicy. Każda pomocna dłoń mile widziana!
08/04/2016
Zapowiada się świetny film i to o naszej zajawce w BB! Emotikon smile Lajkować, udostępniać!
Świetna reklama naszego miasta! - wideo Sądząc po krótkiej, niespełna trzyminutowej zapowiedzi, to będzie jeden z najlepszych filmów promocyjnych Bielska-Białej. W sieci ukazała się zapowiedź filmu "Bielsko-Biała / Miasto Ruszyło się", który w oryginalny, deskorolkowy sposób, przestawia wędrówkę po naszym malowniczym mieście.
Dziś poznaliśmy wyniki głosowania na projekty budżetu obywatelskiego 2016. Nasz projekt zdobył niespełna 300 głosów i niestety nie będzie realizowany. Do wszystkich, którzy poprali projekt budowy oraz pomogli w promocji wydarzenia, kierujemy podziękowania! Pozostajemy w przekonaniu, że północnej części miasta należy się również strefa aktywności z prawdziwego zdarzenia. Być może uda się za rok!
16/11/2015
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w propagowaniu naszego projektu i głosy na . Teraz czekamy na oficjalne wyniki. Te mamy poznać dopiero na początku grudnia.
13/11/2015
Dziś kończy się głosowanie. Ostatni apel do osób, którym najbardziej zależy na realizacji ! Wiemy, że każdy z was już głosował i najpewniej namówił do tego całą rodzinę. To ciągle mało. Niech dziś każdy namówi kilka, a może nawet kilkanaście osób do głosowania. Bądźcie natarczywi i uparci. Żeby wygrać musimy walczyć, a dziś ostatnia bitwa! Do zwycięstwa! :-)
Budowa Skateparku na Osiedlu Rosta Projekt budowy Skateparku na Os. Rosta jest odpowiedzią na realne zapotrzebowanie miłośników deskorolek, role, rowerów BMX z północnej i wschodniej części Bielska-Białej. W stolicy Podbeskidzia znajduje się zaledwie jeden skatepark, do tego w południowej części miasta, co w z związku z dynamicznym r…
09/11/2015
Rolki to nasza pasja. Żeby ją realizować musimy tułać się po okolicznych miastach... W 175-tysięcznym Bielsku-Białej jest tylko jeden, do tego archaiczny, rozlatujący się i ciasny skatepark na Błoniach. Czas to zmienić! Prosimy o głosy i udostepnienia posta! - https://obywatelskibb.pl/projekty/ogolnomiejskie/budowa_skateparku_na_osiedlu_rosta.html
Głosuj na #skateparkrosta! Głosowanie na stronie www.obywatelskibb.pl. Więcej o projekcie na stronie www.skateparkrosta.pl
09/11/2015
Nasz projekt poparła spora grupa polityków i samorządowców z Podbeskidzia. Najważniejszy jest jednak Wasz głos. Pamiętajcie o głosowaniu i namawianiu innych do oddania głosu na ! POZOSTAŁO JUŻ TYLKO PIĘĆ DNI! https://obywatelskibb.pl/projekty/ogolnomiejskie/budowa_skateparku_na_osiedlu_rosta.html
08/11/2015
GŁOSOWANIE: https://obywatelskibb.pl/projekty/ogolnomiejskie/budowa_skateparku_na_osiedlu_rosta.html
A oto miejsce, na którym może powstać . Tuż obok parking dla zmotoryzowanych. :-)
| Poniedziałek | 10:00 - 19:00 |
| Wtorek | 09:00 - 20:00 |
| Środa | 09:00 - 20:00 |
| Czwartek | 09:00 - 20:00 |
| Piątek | 09:00 - 20:00 |
| Sobota | 09:00 - 20:00 |
| Niedziela | 09:00 - 19:00 |