11/05/2026
Sezon 2025/2026 za nami❤️💛💚 Liczba 16700km brzmi dumnie💪. Zespół BKS Bostik ZGO dał nam wiele radości, emocji i wzruszeń. Ten rok mocno zmienił trybuny i atmosferę w Hali pod Dębowcem. Zaczęło się od przekazania Klubowi Kibica prestiżowego Sektora VII przez Panią Prezes Aleksandrę Jagieło . To było ogromne wyróżnienie, a zarazem duża odpowiedzialność. Nie wszyscy byli zadowoleni z takiej sytuacji, ale się jakoś dogadaliśmy😉 Dużo zostało zrobione, ale jeszcze sporo pracy przed nami. Doping z meczu na mecz był coraz lepszy. Sektor VII pod koniec sezonu pękał w szwach, żeby zająć miejsce trzeba było przyjść sporo wcześniej. Dzięki sporej ilości flag, w naszych pięknych barwach, było wesoło i kolorowo. Bardzo nas cieszy duża ilość kobiet i rodzin z dziećmi dopingujących razem z nami🔥⚘️. Były mecze, że Do Boju BKS śpiewała cała hala. Sportowo były momenty bardzo dobrej gry, ale też zdarzały się słabsze mecze, a nawet wpadki. Byliśmy zawsze z Drużyną, na każdym meczu u siebie, ale przede wszystkim na wyjazdach. Odwiedziliśmy absolutnie wszystkie miejsca, gdzie swoje mecze rozgrywały nasze siatkarki. Przejechaliśmy praktycznie całą Polskę, a dzięki Pucharowi CEV również kawałek Europy. Zaliczyliśmy wszystkie wyjazdy, nie mamy w tym sezonie ani jednego „zera”. Z dumą dopingowaliśmy nasz Zespół w Zagrzebiu, Mariborze i Turynie. Biało – czerwona flaga z napisem Bielsko-Biała towarzyszyła nam wszędzie w Europie🇵🇱. Przejechaliśmy za Drużyną 16700km w tym sezonie! Przeżyliśmy piękną, emocjonującą przygodę. Mecz wyjazdowy to kwintesencja kibicowania i wspierania swojej Drużyny, a wyjazd zagraniczny to również odpowiedzialność za reprezentowanie swojego miasta i kraju. Wszędzie było nas widać i słychać, wstydu nie przynieśliśmy. Ogromne brawa należą się kibicom, którzy wstawali wcześnie w nocy, żeby dojechać w niedzielę na 12.30 do Bydgoszczy, albo wracali z Zagrzebia o 4.00, żeby pójść na 6.00 do pracy. Wszędzie, gdzie byliśmy koncentrowaliśmy się na dopingu naszych siatkarek. Nie przeszkadzaliśmy przeciwnikowi w zagrywce, nie gwizdaliśmy, niestety jeszcze dużo czasu upłynie, żeby tak było wszędzie. W rundzie rewanżowej, w większości hal wraz z miejscowymi Klubami Kibica, stworzyliśmy fajne widowiska. Zawsze, na każdym etapie organizacyjnym, mogliśmy liczyć na BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Począwszy od ogarnięcia biletów po pomoc w załatwieniu transportu. Bardzo to wsparcie doceniamy i za nie dziękujemy. Mamy teraz sporo czasu do kolejnego meczu, a już tęsknimy za emocjami. Z niecierpliwością oczekujemy na wiadomości z Klubu o składzie na przyszły sezon. Bardzo wszystkim dziękujemy za wspaniały doping i wytrwałość przez cały sezon. Nie możemy się już doczekać, kiedy wspólnie zaśpiewamy Marsyliankę...🇬🇳
01/05/2026
27/04/2026
25/04/2026
24/04/2026
24/04/2026
22/04/2026