14/09/2025
Jedna z punktowanych rybek na zawodach o Puchar Karpika.
Łowię Karpie bo.. Lubię. Chciałbym w tym miejscu podzielić się swoją życiową pasją, 👍
14/09/2025
Jedna z punktowanych rybek na zawodach o Puchar Karpika.
26/08/2025
Jakiś czas mnie tu nie było co nie znaczy że nie siedzę za karpiami . Zawsze coś tam się powiesi coraz częściej myślę by ograniczyć ilość startów.w zawodach może tylko rzutowe ,hmm🤔.choć z drugiej strony zawody to niezły poligon doświadczalny dla przynęt dla zanęt. Ale 10x w roku zawody to trochę przegięcie pały 🥴.
Wrzucę wam tego rodzynka fajnie fota wyszła,na tej zasiadce był też znacznie większy, niestety zdjęcia w nocy słabo wyszły ..tzn. ja je spierdolilem 😱 Druga rybka to Karp mojego serdecznego kolegi jego pierwszy 20+ ,złowiony na nasze Dark Delight..taki sukces kumpla daje dużą satysfakcję 👍
18/07/2025
Ach dawno mnie tu nie było czerwiec minoł pod znakiem zawodów.. I w końcu po tych wszystkich potyczka po tej rywalizacji wyprawa na dzikusy... Prawie tydzień zmagań w zatopionych drzewach... Znowu miałem okazję połowić odległościówką 👍 złapać oddech i dystans do świata.. A to nasze efekty. Dzięki za wspólny wyjazd Panowie.
11/04/2025
Dawno nic nie wrzucałem a rok już rozpoczęty. Pierwszy wyjazd a już dał ładne ryby oczywiście złowione na naszego Dark Delight. Sporo ciekawych przemyśleń i nowych planów. Ale o tym może następnym razem...
10/01/2025
Trochę wspomnień z 2024. Czemu nie podpisuje wielkości ryb hmm.. A jakie to ma znaczenie ile ważą. 😉
09/11/2024
Wszystko co dobre szybko się kończy.. Ten tydzień minoł jak by to były tylko 2 dni.. Na koniec jeszcze jedna ryba którą 2 godziny szukałem i odchaczałem z powalonych konarów. Epicki pojedynek.
13/09/2024
Gdy dostatecznie nie słuchasz na rozpoczęciu że to zawody Karpiowe nie sumowe🤣🤣.
15/08/2024
Hej nie wiedziałem że Zig Rig wywoła takie zainteresowanie.. Nie miałem za dużo materiału filmowego i zdiec ale coś tam się udało wydukać🫣. Nie wiem czy w zrozumiały sposób udało mi się coś w telegraficznym skrócie przekazać. Liczę na Wasze szczere opinie i odrobinę wyrozumiałości. Jeśli nie zanudzę was tym filmem. To postaram się temat rozwinąć o łowienie na Zig Rig z zastosowaniem spławika, o łowienie przy pomocy łódek zanętowych. Postaram lepiej przygotować materiał filmowy. I coś tam wspólnie z chłopakami z FCT zrobimy bardziej profi.. A teraz zapraszam zróbcie sobie drinka🥃 bo na trzeźwo nie wiem czy dacie radę. 🤣🤣🤣.
Zig Rig łowienie karpi w toni wodnej. wg. FCT Film powstał dość spontanicznie na życzenie moich kolegów. Temat dotyczy metody łowienie karpi metoda Zig Rig w toni i z powierz wody. Film nie wyczerpuje t...