Regenero - Fizjoterapia i Osteopatia

Regenero - Fizjoterapia i Osteopatia

Udostępnij

Właścicielem marki Regenero jest Fizjoterapia Maciej Szczygłowski. NIP: 6342706404.

27/05/2026

Dorobiliśmy się z Kinią naszego prywatnego testu na wielkość czy też powagę bólu u pacjentów… 🤪

Jak to wygląda zapytacie? Proszę bardzo, scenka:

Dzień dobry! Ratuj pan, błagam 🙏 🥹 Od 2tyg myślałem, że przejdzie, a od dziś rana wstać ciężko, chodzić nie mogę, a żyć trzeba!

Ok, to się pan wstrzelił pięknie, mam lukę o 12.30, także zapraszam poratujemy.

Aaaa tak to nie, ja najwcześniej o 17.00…

Nooooo, czyli nie boli, aż tak 😅😅😅😅

Pacjent cierpiący tak na amen fest zawsze odpowiada:

Jasne, będę, całuję stópki, dziękuję bardzo! Cokolwiek biorę! 😅😅😅

Haha, to się zbyt często powtarza, żeby nie zauważyć tej prawidłowości 😛

Miłej środy moi drodzy! 🤩

Photos from Regenero - Fizjoterapia i Osteopatia's post 25/05/2026

W miniony piątek byliśmy zapowiadanym wcześniej FizjoWsparciem na MP w Padlu w 🙂
Trochę popracowaliśmy, ale też trochę odpoczęliśmy od codziennego nawału pracy i mieliśmy okazję skorzystać z rękawów do drenażu limfatycznego od Fizjo kadry narodowej Janka Dobiesa. Pogadaliśmy sobie z Kinią, na co nie ma czasu w zasadzie nigdy 😛

Fajny czas w fajnym miejscu 🔥💪

Polecamy się na przyszłość, a już dziś wracamy do intensywnej pracy 😁🔥

Boli? Dzwoń na 507334233 i spróbuj się wbić… czasami się udaje z dnia na dzień 😛

Miłego tygodnia!

18/05/2026

Trzeba będzie się pokazać z dobrej strony, ale w końcu to my, więc jakość gwarantowana 😍🔥

Z dumą informujemy, że Regenero został Partnerem Międzynarodowych Mistrzostw Polski 2026 organizowanych przez Polski Związek Padla 🎾

Dziękujemy za zaufanie i wspólne wsparcie rozwoju padla w Polsce. Razem tworzymy wydarzenie na najwyższym poziomie! 💪🔥

Fizjoterapia Osteopatia

Photos from Regenero - Fizjoterapia i Osteopatia's post 11/05/2026

Za mną 12 trening Hyrox. Uważam osobiście, że lepiej tygodnia nie można zaczynać, niż solidny wpier… 😍😍😍
Po weekendzie najwięcej energii + hormonalnie po treningu nabywasz ultra sił na resztę tygodnia 😍

Dziś krótko, ale też treściwie:

RUSZAJ SIĘ już teraz, bo to tylko odkładanie w czasie tego co nieuniknione 😀

Jak się zaniedbasz to i tak od nas usłyszysz RUSZ DUPĘ, bo tylko aktywność fizyczna wpływa kompleksowo i korzystnie na cały układ ciała i na wszystkie jego systemy i elementy 🔥💪

Polecam,

Maciej Szczygłowski 😇🏖️

07/05/2026

W maju oprócz codziennych wizyt pojawimy się również na MP Padla w w Katowicach 🥹
Będziemy tam z Kinią w godzinach 9.00-15.00 i będziemy oferować króciutkie masaże czy jakieś drobne naprawy ciał sportowców 🤩🥰

Ogromne wydarzenie, kilkuset zawodników rywalizujących o tytuł i pierwszy raz w historii tej dyscypliny finał będzie transmitowany w TVP Sport w niedzielę 🙂

Już się robi Roll Up’ik, wizytówki podrukowane, ręce naostrzone, więc będziemy działać szerząc nasz fame i umiejętności 🔥💪😎

04/05/2026

Pomajówkowane?

Pogrillowane?

Pospane?

Zresetowane?

Oby, bo my tak! 🥹😇

Gotowi na kolejne bombardowanie kalendarza i rozwiązywanie Waszych zagadek zdrowotnych 😀
Ania będzie teraz 8go, także chętnych na konsultacje dietetyczne zapraszamy do kontaktu 🙂

A my z Kinią jak zawsze zapraszamy na nasze kozetki 🙂

01/05/2026

Normalnie tym urządzeniem, czyli falą uderzeniową leczymy, bądź wspomagamy leczenie bólu podeszwy czy pięty w 90% przypadków… 🫣

Natomiast czasami, jak to w pracy z ludzkim ciałem, ból pięty nie jest równy bólowi pięty 😛

Posłuchajcie 😋

Pacjent lat 47, ból pięty po stronie przyśrodkowej. Robota: wykończeniówka, facet orkiestra, od gładzi, przez kafle po meble. Na swoim, czyli działamy pod presją, bo nie pracuje to nie zarabia, a żeby wyleczyć ból pięty to nie można przebywać za długo w pionie, nie mówiąc o dźwiganiu czy stawaniu na palcach.
Zanim trafił do mnie to odbył gdzieś tam próby leczenia Indibą, falą, laserami itd, ale efektów brak. Nikt mu nie powiedział, że ma na czas leczenia przestać pracować, więc ja na początku poleciałem po klasyku, czyli rozluźniamy podeszwę, Achillesa, łydkę, ale dodajemy nakaz odpoczynku przez 2tyg + basen. Po 2 wizytach efektów brak 🧐☹️

No więc we wtorek 3 dni temu już wiedziałem, że przypadek jest niestandardowy, a tzn, że trzeba zacząć myśleć niestandardowo 😛
Mówię sobie tak, przyśrodkowa strona pięty? To sprawdźmy przywodziciele - nabite fest. Mamy trop? Jeszcze nie, idźmy dalej. Przywodziciele przyczepiają się do kości łonowej od dołu, a od góry do spojenia łonowego nasz kaloryfer - mięsień prosty brzucha. Zasugerowałem pacjentowi, że problem może być w tym mięśniu i wtedy nasz bohater połączył kropki mówiąc, że od pół roku 3x w tygodniu wisząc na drążku ćwiczy brzuch dźwigając kolana do góry.

BINGO!!! 🤩🤩🤩

Rozluźniłem wewnętrzną stronę uda, uwolniłem nerw zasłonowy z otworu zasłonowego, rozluźniłem prosty brzucha i wszystkie twardości, które znalazłem w okolicy i czekałem na feedback do wczoraj.
Usłyszałem, że dzień po wizycie rano bólu pięty brak. Potem w ciągu środy lekko wrócił, ale dało się normalnie chodzić. Wczoraj poprawiliśmy to samo i myślę, że powinno się wyciszyć do końca. Jesteśmy w kontakcie, bo być może jeszcze jedna poprawka będzie konieczna, ale mamy winowajcę 🔥💪

Hipoteza: zajechany prosty brzucha podciągnął delikatnie kość łonową w górę, a tzn, że również rozciągnął przywodziciele, które pociągnęły powięź i okoliczne tkanki po stronie przyśrodkowej nogi do góry i wylądowanie, czy też akumulacja rozdzierania tkanki miękkiej odbyła się na guzie piętowym od środka. Uwolniliśmy szarpiące od góry napięcie i ból na dole przeszedł.

Zalecenia:

Zakaz brzuszków!!! Brzuszki same w sobie to generalnie zło, ale ten hardcore, który uprawiał nasz bohater to już w ogóle przegięcie 😛

To był pierwszy raz na 12 lat mojej kariery, kiedy piętę wyleczyłem brzuchem 😅😅😅

Dla takich przypadków robię Fizjo i Osteo i dla takich przypadków nie wolno popadać w rutynę, a wręcz przeciwnie trzeba być super czujnym i szybko wyciągać wnioski 💪🤩🔥

P.S. W końcu miałem chwilę się skupić i sensownie opisać jakiś przypadek, także proszę korzystać 😅

13/04/2026

W ostatnim tygodniu odpoczywałem sobie w Świnoujściu, realizowałem to co wymagało korekty i wyrównania, czyli sen i czas z Igorem 🙂 Samo Świnoujście mnie nie porwało, a wręcz przeciwnie, ale o tym pogadamy przy kozetce, natomiast wracam wyspany, wypoczęty, zadowolony z tego, że wziąłem czynny udział w namówieniu Igora na jazdę na 2 kółkach rowerowych, potrenowałem sobie 3x i zacząłem czytać Historię LEGO 🙂
Pamiętaj, że danie organizmowi szansy na reset to podstawa powrotu do homeostazy. Nikt Ci tego nie zorganizuje, jeśli sam sobie tego nie ogarniesz 😇

A w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się, bodajże w jedynym takim miejscu na świecie, Krzywym Lesie, który przypomina mi niektóre wasze kręgosłupy i mówię muszę sobie strzelić tam foteczkę 😛

Do zobaczenia przy kozetce!

10/04/2026

Załóżmy, że udaje się w miarę szybko znaleźć przyczynę Twojego bólu i go zlikwidować. Czy patrzyłeś/aś kiedyś na to z drugiej strony, że to tak naprawdę początek terapii, a nie koniec? 🧐

Po roku walki z bólem przestaje Cię boleć, ok. Nazywasz nas cudotwórcami itd, ale musisz wiedzieć, że teraz dopiero największa i najtrudniejsza robota przed nami ☝️Musimy się domyśleć, czasami wykorzystać metodę prób i błędów, czasami zregresować, aby dowiedzieć się co robisz na co dzień od lat, że ten ból się pojawiał. Jest jeden plus tej sytuacji, pozytywna strona - nieważne jaką robotę wykonujesz - w 90% przypadków to zawód wykonywany od lat i pozycje wymuszone z nim związane są główną przyczyną objawów 🤌 No to teraz czas wprowadzić zmiany i po sprawie!!!

No też nie do końca, bo miałem przypadki, że ciało pacjenta miało już tak serdecznie dość tej jednej konkretnej pracy, że dopiero przejście na emeryturę lub radykalna zmiana pracy spowodowały całkowitą likwidację powrotu objawów 😛

Nie ma lekko, ale my jesteśmy od tego, aby Was przez ten proces przeprowadzić 🫡🔥

Czasami pójdzie gładko, czasami nie, ale bądź cierpliwy/a, daj się poprowadzić, słuchaj, a znajdziemy tego pierona, który Cię nerwuje i niszczy 😅💪

08/04/2026

No dzień dobryyyyyy! 🥳

Święta, święta… szałot był w nadmiarze, bo nadal jesz oczami zamiast zjeść wystarczająco i poczekać, aż autonomiczny układ nerwowy zareaguje na pokarm w żołądku i przekaże mózgowi, że jesteś full? (Do 20min)
To może najwyższy czas się nauczyć tego stosunkowo prostego triku, żeby nie tyć w głupi sposób? 🫣

Ania, jej porady, dobór diety, motywacyjne maile, a na końcu efekty sprawią, że znajdziesz swoją ścieżkę i zobaczysz, że to nie takie trudne 😎🤩

Zrzucisz 1kg, potem kolejne 3kg, a potem będzie ci szkoda wracać do tego samego i zaczniesz nabywać nawyków żywieniowych, które staną się nowy standardem 🙂

Na początku daj sobie szansę, zadzwoń i się umów —-> 603 069 908 💪🔥

Potem daj się poprowadzić, nie wymądrzaj się, nie bądź osłem, a po paru miesiącach zobaczysz jak waga leci ⬇️✅

Ania będzie u nas w najbliższy piątek 10go. Zadzwoń i zapytaj o wolny termin 🙂

Just saying… 😇

02/04/2026

Oto my, gotowi na przyjęcie was 🥳
Na naszych pięknych, czyściutkich i ekskluzywnych włościach 😎😍

Co zrobić, żeby się u nas znaleźć?

1. Miej pecha i ulegnij wypadkowi/urazowi.
2. Nie dbaj o siebie przez dłuższy czas.
3. Wykonaj telefon/napisz przez FB.

Na co możesz liczyć po przybyciu na pierwszą wizytę?

1. Dokładna analiza Twojego przypadku.
2. Szukanie przyczyny bólu do skutku.
3. Wytknięcie dotychczasowych błędów i propozycja wprowadzenia zmian, aby było dużo lepiej.
4. Jak posłuchasz to pójdzie gładko, jak będziesz oporować to dłużej, a jak będziesz ultra oparty/a i nadal będziesz robić po swojemu to się żegnamy 😀
5. U nas już na pierwszej wizycie przystępujemy do leczenia wstępnego. Na drugiej wizycie analizujemy progres. Jeśli jest tzn, że diagnoza była trafna i idziemy w to dalej. Jeśli coś nam się nie podoba w Twojej relacji z ostatniego tygodnia to kombinujemy, tak aby Ci pomóc 💪🔥

Ja - Orzeł oraz Kinia - Mój Kurczaczek staniemy na skrzydłach, aby było Ci lepiej, ale musisz się nam oddać w 100%. Inaczej to jest bez sensu.

Nie zachęcamy do robienia sobie krzywdy, ale zachęcamy do wyciągania wniosków, dbania o siebie wielopłaszczyznowo, a gdy poczujesz ból to do jak najszybszego wybrania nr tel 507334233 i zarezerwowania sobie u nas wizyty, tym bardziej, że terminów „na już” brak 🫣

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Chorzów?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Armii Krajowej 99
Chorzów
41-506

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 11:00 - 18:00
Środa 08:00 - 15:00
Czwartek 13:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 12:00