24/12/2025
Życzę Wam świąt w bliskości i spokoju.
Bez perfekcyjnych potraw.
Bez pośpiechu.
Bez krzyków.
Bez alkoholu.
Bez porównywania się.
Bez kłótni.
Życzę Aby docenić to z kim spędzamy te święta.
Być w tu u teraz życzliwym dla siebie nawzajem w pełnym szacunku.
Dla nas te święta będą wyjątkowe. To pierwsze święta z naszą córką. ❤️
Wesołych świąt,
Ja z rodziną. 😃
01/07/2025
Tak! Twoje ciało to nie tylko wygląd.
To narzędzie, które niesie Cię przez życie.
Więc warto o nie dbać, poprzez ruch, odżywianie i oddech.
Miłość do siebie to nie tylko słowa, to też czyny.
Jak możesz kochać siebie nie dbając w ogóle o siebie?
To się nie trzyma kupy.
Przestań siebie okłamywać i zacznij.
Małymi krokami. Swoim tempem.
Dla siebie, dla swojego zdrowia i swojej sprawności.
A wygląd będzie skutkiem ubocznym tego.
Trzymam kciuki, Paweł.
_____________________
Paweł Wardęcki
Trener personalny. Coach. Gdańsk. Online.
Zacznij lub Wróć do ruchu z nutką rozwoju osobistego i głębszym połączeniem z ciałem.