Paweł Wardęcki - Kocham być w ruchu - Trener Personalny

Paweł Wardęcki - Kocham być w ruchu - Trener Personalny

Udostępnij

Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Paweł Wardęcki - Kocham być w ruchu - Trener Personalny, Sport, Gdansk.

Trener personalny | Coach | Gdańsk | Online

❤️ Świadomy tata i partner
💪🏻 Pomagam zacząć, gdy myślisz - to “nie dla mnie”
🏃🏻‍♂️ Ponad 25 lat w sporcie | Trener od 3 + lat
🎓 Certyfikowany trener
👉 Napisz „ZACZYNAM” po więcej

24/12/2025

Życzę Wam świąt w bliskości i spokoju.

Bez perfekcyjnych potraw.
Bez pośpiechu.
Bez krzyków.
Bez alkoholu.
Bez porównywania się.
Bez kłótni.

Życzę Aby docenić to z kim spędzamy te święta.
Być w tu u teraz życzliwym dla siebie nawzajem w pełnym szacunku.

Dla nas te święta będą wyjątkowe. To pierwsze święta z naszą córką. ❤️

Wesołych świąt,
Ja z rodziną. 😃

19/09/2025

Zanurzenie w wodzie to jeden z najprostszych sposobów na regenerację.
Ciśnienie hydrostatyczne wspiera krążenie, pomaga szybciej usuwać produkty przemiany materii i zmniejsza uczucie zmęczenia.
Dodatkowo pływanie czy ćwiczenia w wodzie odciążają stawy i mięśnie, co redukuje ryzyko przeciążeń.

🔹 Badania pokazują, że aktywność w wodzie:
• zmniejsza DOMS (potreningową bolesność mięśni)

• poprawia powrót krwi żylnej

• przyspiesza regenerację po wysiłkach interwałowych i siłowych.

Basen to więc nie tylko relaks, to także skuteczne narzędzie dla osób aktywnych. 💧🏊‍♂️

Ponadto świetnie sprawdzi się jako forma ruchu dla osób z nadwagą.

A ty w jaki sposób się regenerujesz?
Daj znać w komentarzu 👇

Po więcej takich ciekawostek, zaobserwuj mój profil. 💪🏻

18/07/2025

Też tak masz?

Ciągle działasz, robisz coś. Albo po prostu ostatnio dużo się dzieje i czujesz, że już nie ogarniasz.

To mogą być pierwsze oznaki przebodźcowania.

Warto dać wtedy chwile dla siebie, żeby nasz układ nerkowy się uspokoił, a ciało wróciło do siebie.

1. Akceptuję, że tak jest.

Może wydawać się banalne, ale wielu ludzi wypiera sygnały przebodźcowania. Albo nie dopuszczają myśli do siebie, że tak może być.

Bo przecież muszą być silny, ale odpoczynek nie ma nic wspólnego z słabością.

1. Uświadamiam jak się teraz czuję.

Bardzo ważne, aby uświadomić sobie jakie teraz pokazują mi się emocje. Co się ze mną dzieje? Dlaczego tak się czuję teraz jak się czuję?

Pozwól temu być, po prostu. Każdą emocje to jesteś ty.

1. Oddycham i słucham spokojnej muzyki.

Kolejna prosta czynność, jaki i oddech i spokojna muzyka regulują poziom kortyzolu w ciele. Mnie bardzo uspokaja muzyka instrumentalna, filmowa czy lo-fi. Dźwięk pianina czy handpana. ☺️

1. Spacer wśród natury.

Czasem łącze z poprzednim, a czasem idę na spacer po krótkiej sesji oddechowej.

Znowu natura mnie totalnie wycisza, czy to las czy morze.

Cisza, bo tego wtedy najbardziej potrzebuję.

1. Dziękuję za to co mam.

Praktyka zawsze nie zawodna w takich momentach, a mi przypomina co już mam teraz. Jak już przyłapię się, że gdzieś tam zacząłem gonić za mocno.

A ty? Jakie masz wtedy sposoby?

Podziel się proszę w komentarzu.

Trzymam kciuki, Paweł.

____________________

Paweł Wardęcki

Trener personalny. Coach. Gdańsk. Online.

Zacznij lub Wróć do ruchu z polaczeniem rozwoju mentalnego i głębszym połączeniem z ciałem.

16/07/2025

Nie ważne czy to w domu, na siłowni, nad jeziorem czy na wakacjach.

Czy to deszcz czy to upalne słońce.

Czy się chce czy się chce czy się nie chce.

Ja uwielbiam ćwiczyć i przekraczać dzięki temu swoje granice.

Nie oczekuję, że ktoś mnie zrozumie.

Nie oczekuję, że ktoś za mną podąży.

Chce, żeby ten film zainspirował Cię do działania.

Swoim tempem.

Zadbania o siebie.

Abyś przestał szukać wymówek.

Tylko zaczął działać.

Zaobserwuj po więcej takich inspiracji.

Trzymam kciuki, Paweł.

___________________

Paweł Wardęcki

Trener personalny. Coach. Gdańsk. Online.

Zacznij lub Wróć do ruchu z połączeniem rozwoju mentalnego i głębszym połączeniem z ciałem.

08/07/2025

Nie wiedziała jeszcze, co robimy. Ale wiedziała, że jestem.
Czułem, że jestem obecny w tej chwili.
W tej wodzie moja córka czuła więcej niż ruch. Czuła bliskość i zaufanie.

To były nasze pierwsze zajęcia na basenie.
I tak czułem stres przed nowym, ale poradziłem sobie z nim. Byłem przy niej obecny, a ona czuła się bezpiecznie. Ja w ten sposób też budowałem swoją pewność siebie jako rodzic. Daliśmy radę 💪🏻

Bardzo ważne jest, abyśmy już od małego budowali więź z naszymi pociechami. Oczywiście ja jako trener wybieram budowanie więzi poprzez ruch.

Emocje już opadły po pierwszych zajęciach i już nie mogę doczekać się następnych. 😍

A jak jest u Was?
Jak lubicie spędzać czas z swoimi dziećmi?
Podzielcie się w proszę w komentarzu.

__________________

Paweł Wardęcki

Trener personalny. Coach. Gdańsk. Online.

Zacznij lub Wróć do ruchu z nutką rozwoju osobistego i głębszym połączeniem z ciałem.

07/07/2025

Pamiętam jak chciałem zacząć jako trener personalny.

Pierwsze szkolenie i po 3 miesiącach egzamin zdany z najwyższą notą.

Przed kursem: lata doświadczeń z treningami i naturalnie zdobyta wiedza i doświadczenie w ten sposób.

Od dziecka kochałem ruch jak i sport.

A ja i tak bałem się zacząć, rok mi zajęło zebranie i odważenie, aby robić to co kocham.

Zawsze coś, wmawiałem sobie, że dalej za mało wiem, że przydałby się jeszcze jeden kurs. Jeszcze jeden papierek. Może sam powinien jeszcze więcej zacząć ćwiczyć. Że powinien jeszcze lepiej wyglądać jako trener. I jeszcze coś i znowu i znowu. Tak bez końca.

Znasz to?

To właśnie jest perfekcjonizm. Który bardzo sabotuje Ciebie, gdy chcesz coś zacząć. I to może być cokolwiek:

• Treningi

• Nagrywanie na social media

• Nauka śpiewania.

Perfekcjonizm u mnie mocno objawiał się jako poczucie bycia nie wystarczającym.

Że za mało wiem i ciągle i ciągle szukałem więcej. I nigdy tego więcej nie mogłem zapełnić.

Co mi pomogło?

Na wstępie: akceptacja, że taki jestem. Chociaż jest dużo lepiej, ja ciągle mam to w sobie, ale widzę to i sam teraz mogę decydować, czy mam za tym iść czy odpuścić.

Ja po prostu taki jestem, tak zostałem uwarunkowany od dzieciństwa.

Też widzę w tym potencjał, bo dzięki niemu niesamowicie się rozwinąłem, ale

gorzej jak ten rozwój ciągle był nie wystarczający. Głowa jak i ciało w końcu nie wytrzymywała.

Więc uczę się z tym żyć i funkcjonować, aby wyciągać z tego co najlepsze i odpuszczać.

Tutaj też napewno mi pomaga ogromnie praktyka wdzięczności. I widzenie tego co już mam i co w sobie rozwinąłem. Jednocześnie widząc też co mogę poprawić.

Taki już po prostu jestem i nie walczę z tym. Tylko uczę się z tym żyć. 😃

A jak jest u Ciebie?

Jak ty sobie z tym radzisz?

Będę wdzięczny jak podzielisz się w komentarzu.

Chętnie usłyszę jak to było u Ciebie.

Trzymam kciuki, Paweł.

___________________

Paweł Wardęcki

Trener personalny. Coach. Gdańsk. Online.

Zacznij lub Wróć do ruchu z nutką rozwoju osobistego i głębszym połączeniem z ciałem.

Photos from Paweł Wardęcki - Kocham być w ruchu - Trener Personalny's post 01/07/2025

Tak! Twoje ciało to nie tylko wygląd.
To narzędzie, które niesie Cię przez życie.
Więc warto o nie dbać, poprzez ruch, odżywianie i oddech.
Miłość do siebie to nie tylko słowa, to też czyny.
Jak możesz kochać siebie nie dbając w ogóle o siebie?
To się nie trzyma kupy.

Przestań siebie okłamywać i zacznij.
Małymi krokami. Swoim tempem.

Dla siebie, dla swojego zdrowia i swojej sprawności.
A wygląd będzie skutkiem ubocznym tego.

Trzymam kciuki, Paweł.

_____________________

Paweł Wardęcki

Trener personalny. Coach. Gdańsk. Online.

Zacznij lub Wróć do ruchu z nutką rozwoju osobistego i głębszym połączeniem z ciałem.

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Gdansk?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Gdansk