17/05/2017
Kochani!
Zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia jogi,
które odbędą się :
30 maja 2017 roku
w Studio Tańca Artistic
ul. Juliusza Słowackiego 21
o godzinie 18.00
Pożegnamy piękny rok wspólnych spotkań na macie i wspólnie spędzonego czasu.
To był wspaniały rok!
za który bardzo wam wszystkim dziękuję!!!
Wakacje miną szybko, dlatego od razu zapraszam na przyszły rok szkolny. Proszę zwracać uwagę na informacje zamieszczane na facebooku.
Pozdrawiam serdecznie!!!
Monika Sączewska
28/02/2017
U nas małe zmiany...
ZAPISY NA GRUPĘ EKSPRESOWĄ!
Od dzisiaj ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a na grupę ekspresową zaczynają się zapisy. Wystarczy zadzwonić lub przyjść do Studia i poprosić o dopisanie do grupy.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
14/02/2017
Zimna zima z jogą!
W lutym koncentrujemy się na ćwiczeniach wzmacniających i rozciągających każdej części ciała po trochu.
Ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a ekspresowo, czyli mniej i wolniej o 17.00. Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
19/12/2016
Już niedługo zakończymy rok 2016. U nas nieprzerwanie trwają zajęcia z ćwiczeniami jogi! :)
Dwa ostatnie tygodnie grudnia otwieramy biodra.
Ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a ekspresowo, czyli mniej i wolniej o 17.00. Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
19/12/2016
Jesień z jogą!
Drugi miesiąc zajęć już za nami.
Listopad poświęcamy wzmocnieniu mięśni brzucha.
Ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a ekspresowo, czyli mniej i wolniej o 17.00. Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
09/11/2016
Jesień z jogą!
Drugi miesiąc zajęć już za nami.
Ten miesiąc poświęcamy wzmocnieniu mięśni brzucha.
Listopad już w połowie!
Ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a ekspresowo, czyli mniej i wolniej o 17.00. Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
Jesień z jogą!
Drugi miesiąc zajęć już za nami.
Listopad poświęcamy wzmocnieniu mięśni brzucha.
Ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a ekspresowo, czyli mniej i wolniej o 17.00. Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
03/09/2016
Jesień z jogą!
Drugi miesiąc zajęć już za nami.
Listopad poświęcamy wzmocnieniu mięśni brzucha.
Ćwiczymy we wtorek o godzinie 18.00 pełną sesję, a ekspresowo, czyli mniej i wolniej o 17.00. Studio Tańca Artistic ul. Juliusza Słowackiego 21.
Serdecznie zapraszam!
Monika Sączewska
20/03/2016
MAJÓWKA Z JOGĄ? czemu nie :) !!!!!!!
Wszystkich, którzy chcą popracować z własnym ciałem, dowiedzieć się czym jest Ashtanga Joga, czy po prostu miło spędzić czas serdecznie zapraszam na MAJÓWKĘ Z JOGĄ.
Dwa dni po 1,5 h ćwiczeń.
31. 04- godzina10.00-11.30
01.05.- godzina 10.00-11.30
Przyjdź z własną matą i kocykiem.
Zapisy pod nr telefonu 660-40-20-11
cena 25 zł za jeden dzień.
Majówka odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 48 przy ul. Burzyńskiego 10 na gdańskiej Zaspie.
Serdecznie zapraszamy do zapisów!
Nie możesz przyjść? udostępnij innym, może ktoś czeka właśnie na tą informację.
Bardzo dziękuję :)
Monika Sączewska
04/03/2016
Tak ćwiczyliśmy dwa dni temu ! :) Następne zajęcia w kolejną środę!
01/02/2016
Zaczynamy w środę o godzinie 19.30!
Będziemy się rozciągać i ćwiczyć oddech.
Poprawimy kondycję, elastyczność ciała i wzmocnimy mięśnie.
Wyjdziemy z uśmiechem, po piętnastominutowym relaksie.
Poza matą warto wziąć ze sobą koc, aby przykryć się na czas odpoczynku i nie zmarznąć :)
Serdecznie zapraszam.