11/02/2026
Dziś 2 Turniej Basketmanii 🏀⛹️♀️⛹️ 2025/2026 konferencji "północ" w ramach Projekt Basket.
Za nami trzy emocjonujące spotkania, które odbyły się w Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach. Tym razem mamy 2 wygrane mecze i 1 przegrany. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za pokaz świetnej zabawy, zaangażowania, chęci rywalizowania zgodnie z zasadami Fair Play.
Koszykówka łączy, uczy i daje energię – 💪🏽 Dziękujemy
Wyniki wszystkich konferencji:
http://projektbasket.pl/basketmania/tabela-etapow-i-i-ii/
16/01/2026
W wielkim stylu dziś nasza szkoła Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach wygrywa eliminacje z piłki ręcznej dziewcząt 🤾 z rocznika 2011/2012, pokonując kolejno szkoły SP53, SP12, SP51.
W każdym meczu pokazaliśmy 💪 siłę, motywację, zaangażowanie i dzięki temu meldujemy się w finałowych rozgrywkach o Mistrzostwo Katowic 🏅jako niepokonany zespół.
Jesteśmy z Was dumni. 👏
Maja, Roksana, Natalia, Weronika, Natalia, Milena, Blanka, Zuzia, Emilia, Julia, DZIĘKUJEMY
18/12/2025
Tydzień poz znakiem siatkówki 🏐. Tym razem w roli głównej wystąpiły dziewczyny z rocznika 2013 i mł. Dziś nasza szkoła Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach wzięła udział w zawodach eliminacyjnych z siatkówki jakie odbyły się w SP 44. Dziewczyny dzielnie walczyły, były zaangażowane, motywowały się wzajemnie. Niestety do dalszych rozgrywek awansuje tylko jedna zwycięska drużyna. Dziękujemy dziewczyny za reprezentowanie naszej szkoły. Czasami trzeba przegrać aby później wygrywać. 💪
17/12/2025
Z radością informujemy, że drużyna dziewcząt z rocznika 2011-2012 wzięła udział w eliminacjach o Mistrzostwo Katowic w piłce siatkowej, które odbyły się w dniu dzisiejszym i zajęły I miejsce w grupie.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerom wspaniałego wyniku, zaangażowania i sportowej walki.
Trzymamy kciuki za dalszy etap rozgrywek i życzymy kolejnych sukcesów! 💪🏐
12/12/2025
Wygrywamy turniej eliminacyjny w piłce ręcznej dziewcząt klas 4-6.
💪💪💪🤾🤾 🤾
Dziś w naszej szkole Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach rozegraliśmy emocjonujące zawody sportowe z piłki ręcznej dziewcząt. Dzięki tym zwycięstwom awansowaliśmy z 1 miejsca do finałów, gdzie będziemy walczyć o medale Mistrzostw Katowic.
Dziewczyny dziękujemy za walkę i emocje.
Wielkie gratulacje.
05/12/2025
W dniu 05.12.2025 r. nasza drużyna wzięła udział w eliminacjach o Mistrzostwo Katowic w siatkówce chłopców rocznika 2011-2012. W turnieju uczestniczyło łącznie 5 zespołów, które prezentowały bardzo wysoki poziom sportowy. Rywalizacja była zacięta, a każdy mecz dostarczał wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom.
Nasza drużyna wywalczyła zaszczytne 3 miejsce, pokazując ogromne zaangażowanie oraz determinację. Chłopcy walczyli o każdą piłkę, do samego końca nie poddając się nawet w najtrudniejszych momentach. Na boisku wykazali się nie tylko umiejętnościami, ale także duchem zespołowym i sportowym charakterem. Gratulujemy im osiągniętego tego wyniku oraz dziękujemy za emocje, które nam dostarczyli. Życzymy im dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne turnieje!
27/11/2025
Dziewczyny walczyły dziś w półfinale Mistrzostw Katowic w 🏀 koszykówce jak równy z równym i to w dosłownym znaczeniu. Z klasą sportową 💪 nasze zawodniczki z Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach przegrały tylko jednym małym punkcikiem 🫣. Pozostałe mecze wygrane 👏. Szkoda że do finału awansuje tylko 1 drużyna. Były emocje, zaangażowanie, siła i godne reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy.👍🏀💪👏💐
26/11/2025
Kolejny raz w naszej szkole Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach odbywały się zawody sportowe z koszykówki 🏀. Tym razem do rywalizacji przystąpili chłopcy ⛹️ z klas 4-6. Emocji 😱 zaangażowania, walki o każdy punkt nie było końca. Poziom wśród szkół był bardzo wyrównany. Niestety tym razem nie udało się nam awansować do dalszych rozgrywek 🥉. Chłopakom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły 🏫 i życzymy dalszych sukcesów. Gratulujemy.
20/11/2025
Dziś w naszej szkole Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach odbywały się zawody sportowe z koszykówki dziewcząt z klas 4-6 w ramach Mistrzostw Katowic. Naszym reprezentantkom dziękujemy za udział, wolę walki i zaangażowanie na boisku. Niestety tylko najlepsza drużyna awansowała do finału. Naszym rywalkom gratulujemy awansu
04/11/2025
Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Katowic w Tenisie Stołowym w kategorii rocznik 2011–2012. Zawody odbyły się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a nasi reprezentanci wykazali się dużym zaangażowaniem, ambicją i duchem fair play.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych występów i godnego reprezentowania szkoły! 👏🏓
28/10/2025
Mistrzynie w Szkołach 2025 Katowice - zdjęcia - Fundacja Otylii
Mistrzynie w Szkołach to projekt mający na celu zachęcenie dziewcząt w wieku licealnym, do zwiększenia aktywności fizycznej.