B&W K-1 Klub Lublin to pierwszy tego typu klub sportów walki w mieście. Wiecie co? Każda z nich, chociaż inna, pielęgnowała w sobie miłość do sportu.
Przez lata poruszania się po świecie sportów walki, poznaliśmy niezwykle dużo wyjątkowych osób. To sprawiało, że nasze wspólne treningi były wartościowe, różnorodne i rozwijały nie tylko naszą i Waszą motorykę. Po pewnym czasie zaczął nam mocno doskwierać brak regularnych spotkań na macie w szerszym gronie – i to takich w starym stylu. Dlatego też chcemy wrócić do gry. Trochę pod prąd dzisiejszych
trendów, ale z pasją i gwarancją ciężkiej pracy. Nie będziemy stawiać na obiekt, w którym jeden karnet upoważni Was do przeskakiwania między najwymyślniejszymi zajęciami sportowymi – od zgrabnej pupy po kształtne łydki. Chcemy zaprosić Was do treningów w pierwszym klubie stricte K-1 w naszym mieście. Obiecujemy pot, łzy i ogromną satysfakcję po każdej, nowo zdobytej umiejętności. Chcemy też, samym modelem działania, wrócić do korzeni, czyli sprawić, że na trening będziecie przychodzić, ponieważ tego chcecie, a nie dlatego, że znowu zadziałało polecenie zapłaty, z konta zniknęły środki, a do tego jeszcze ten miesięczny okres wypowiedzenia… U Nas nie ma opłaty wpisowej, nie potrzebujemy wiązać się umową czy też programem lojalnościowym – jedyna lojalność, jakiej oczekujemy i jaką oferujemy, to Wasze i nasze pełne zaangażowanie na macie oraz trud, jaki wspólnie włożymy w osiąganie jak najlepszych efektów. Skąd – oprócz nostalgicznych zapędów i deficytu takiej formy treningów na rynku – pomysł na reaktywację naszych sekcji? Uważamy, że mamy mandat do tego, aby przekazywać specjalistyczną wiedzę swoim studentom na każdym poziomie zaawansowania. Lata zdobywanego doświadczenia na obozach, seminariach i szkoleniach w kraju i za granicą, czy też podczas walk zawodowych, pozwalają nam się uzupełniać. Dzięki temu stajemy przed Wami, jako kompetentni i kompletni specjaliści. Wiemy jak, a w dodatku kochamy to robić. Jesteśmy świadomi mankamentów różnych formuł walki, ich złożoności i problemów dydaktycznych, jakie ze sobą niosą w trakcie szkolenia. Chcemy zagwarantować Wam, że K-1 jest - naszym zdaniem - najlepszą fuzją tego, co robiliśmy przez ostatnie kilkanaście lat. W tym kierunku chcemy iść i taki mamy na to pomysł. Gwarantujemy skuteczność i dobrą, kameralną atmosferę na macie. Do zobaczenia na sali! Maciek i Łukasz
28/06/2024
Ostatni trening w toku...
Fajnie, że byliście! 👊 Dziękujemy. 💪
Sporo się działo.
P.S. Nie przekreślajcie tego profilu, bo niewykluczone, że pojawimy się jeszcze kiedyś z jakimiś pojedynczymi eventami! 🙃
18/06/2024
UWAGA!!!
Drodzy klubowicze, w dniach 24.06 i 26.06 klub będzie nieczynny.
17/05/2024
Dwa lata za nami.
Pojawiły się głosy, że trzeba zrobić integrację… ale tym razem połączoną z pożegnaniem!
📣Sekcja B&W K-1 Klub Lublin działa tylko do końca czerwca! 📣
Przez dwa lata inspirowaliście nas i mamy nadzieję, że my Was też. 👊
To był bardzo intensywny czas dla nas – prywatnie i zawodowo. 🤯
Wiecie, jak to mówią: spodziewaj się niespodziewanego. 🤓
Dlatego też, nauczeni doświadczeniem, nie spodziewaliśmy się aż takich zmian. 😉 Oczywiście bierzemy je na klatę, jednak zdecydowaliśmy się zamknąć sekcję, ponieważ nie jesteśmy w stanie dawać z siebie już 110%. 😓
Nie była to łatwa decyzja🥹, bo sport zawsze znaczył mega dużo w naszej codzienności.
Ale jesteśmy dumni! 😊
🧡 Że mieliśmy okazję spotkać tak wielu turbo pozytywnych ludzi.
🧡 Że dzięki sekcji na macie zawiązało się tyle przyjaźni – widzimy to!
🧡 Że zrobiliście gigantyczne postępy – to chyba widzicie też sami!
🧡 Że za nami (chyba) sporo wartościowych wydarzeń, z których dużo wynieśliście (mamy nadzieję).
🧡 Że dzielnie i z satysfakcją zostawialiście morze potu i trochę łez na macie.
😅 Że inspirowaliśmy inne kluby do podobnych inicjatyw.
Dlatego też: DZIĘKUJEMY. ❤️🧡💛
Wszystkim naszym studentom i partnerom.
Działamy do końca czerwca i w ostatnim miesiącu karnet będzie kosztował 50 zł.
Partnerem wydarzenia „Lubelskie święto zdrowia i aktywności” jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!” i Fundacja Aktywnie z Kulturą.
25/04/2024
Jakie macie plany na długi weekend? 🥳
⚠️ 1, 2 i 3 maja klub będzie nieczynny! ⚠️
Odpoczywajcie. 👊
22/04/2024
A w piątek...💥💥💥
Z kim się widzimy? 🔥
Lubelskie Święto Zdrowia i Aktywności zaczęliśmy od dni otwartych, czyli dwóch dni bezpłatnych treningów dla dwóch poziomów zaawansowania, pod okiem 3 trenerów. 😎
W ubiegłą sobotę był main event i kawał dobrej szkoły od Dawid Kasperski. 💪
Najbliższy piątek to zakończenie projektu międzyklubowymi, bezpłatnymi, otwartymi sparingami. 🥊 Poprowadzi je oczywiście Trener Łukasz Kudłaty Bartnik a i słyszeliśmy z pewnego źródła, że nawet ma ochotę się trochę z Wami poruszać.
26.04 (piątek) o godzinie 20:00 "wymieniamy grzeczności" na naszej sali sportów walki przy hali GLOBUS. Zapraszamy wszystkie kluby, w kupie raźniej. 👊
Zasady niezmienne: ⬇️
➡️ Komplet wyposażenia zawodnika,
➡️ Stan ciała i umysłu pozwalający na rywalizację,
➡️ Dobry humor i szacunek,
➡️ Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Partnerem wydarzenia „Lubelskie święto zdrowia i aktywności” jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!” i Fundacja Aktywnie z Kulturą.
20/04/2024
Jak wrażenia?
Druga część Lubelskiego Święta Zdrowia i Aktywności za nami. 🔥
Robert stanął na wysokości zadania i przedsmak całej galerii zdjęć macie już dziś! 🙃
Miłego oglądania!
A my dziękujemy:
Uczestnikom. Lubimy dla Was robić wydarzenia. Lubimy, jak jest gwarno i tłoczno. Lubimy, jak się Wam podoba.
Partnerom. Bez Was nie byłoby TAKICH wydarzeń. Ludzie i miejsca, z którymi współpracujemy, zawsze wnoszą "to coś". Coś wyjątkowego.
Dawid Kasperski Fundacja Aktywnie z Kulturą ManualMed Klinika Twojego Dietetyka Fit-Store.pl Lublin - specjalistyczny sklep sportowy Beltor New Basketon
Partnerem wydarzenia „Lubelskie święto zdrowia i aktywności” jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”.
P.S. Odpowiedź na pytanie: "Czemu nie mogłem/mogłam znaleźć piłki do koszykówki", znajdziecie w galerii. 😅
17/04/2024
Całość projektu 💥💥💥. W sobotę SEMI a kończymy międzyklubowymi sparingami w piątek 26.04 o godzinie 20:00. ZBIERAJCIE siły i do zobaczyska na macie 😎.
Tylko tydzień i widzimy się na kolejnym wydarzeniu, organizowanym razem z Fundacją Aktywnie z Kulturą.
Gotowi?!
07/04/2024
20 kwietnia będzie (jeszcze) WIĘCEJ i (jeszcze) LEPIEJ! 🔥🔥🔥
Do naszego Lubelskiego Święta Zdrowia i Aktywności dołączył nowy partner👊, dzięki któremu…
Ale to za chwilę! 😎⬇️
Głównym punktem programu będzie seminarium z Dawid Kasperski i dwa bloki wartościowego treningu K-1. 💪🥊
Pamiętajcie, że nasze święto 🥳 zaczynamy dużo wcześniej i będą na Was czekać mega specjaliści 🤓, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą:
💥 Klinika Twojego Dietetyka ze swoim sprzętem do analizy składu ciała.
💥 Manual-Med ze swoją ogromną wiedzą z zakresu fizjoterapii (i łóżkiem!).
💥 Fit-Store.pl Lublin - specjalistyczny sklep sportowy gotów dzielić się wskazówkami odnośnie do suplementacji i sprzętu sportowego.
💥 Waleczna Lubelszczyzna z know-how zawodniczym i anegdotami ringowymi.
A do tego wszystkiego:
💥 Pamiątkowe kubasy i inne rarytasy od Fundacji Aktywnie z Kulturą. 🤩
Seminarium odbędzie się oczywiście na sali sportów walki B&W K-1 Klub Lublin na hali Globus.
Za to część pierwsza wydarzenia w ...🥁... New Basketon ❕❕❕
Dlatego aktualizujemy przewidziane atrakcje 😏 o:
💪 Aż 3️⃣ (❕🤯❕) stoły bilardowe do Waszej wyłącznej i bezpłatnej dyspozycji.
💪 Kosz do koszykówki (piłka też🏀), dzięki któremu poćwiczycie celność i precyzję przed treningiem – oczywiście full gratis. 👍
💪 Piłkarzyki oraz dart (tu już wrzucamy monety swoje własne prywatne! 🫣 A może nie? Zobaczymy. 😅)
💪 Wygodne fotele i kanapy 🛋, na których zbierzecie siły.
Czy ktoś się jeszcze nie zdecydował?! Bo będzie to dzień wyjątkowy!🥳
Zapisy do 13 kwietnia przez wiadomość prywatną.
Koszt: 70 zł członkowie klubu, 120 zł pozostali uczestnicy.
Lokalizacja: New Basketon i sala sportów walki na Hali Globus w Lublinie.
Partnerem wydarzenia organizowanego przez Fundację Aktywnie z Kulturą „Lubelskie święto zdrowia i aktywności” jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”.