20/12/2020
Dzisiaj zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie.
Były to ostatnie starty w 2020.
Rok trudny, ale zakończony z uśmiechem na twarzy 🙂
Biorąc pod uwagę możliwości treningowe oraz okres przygotowań na ten moment, możemy być zadowolone z osiągniętych rezultatów startując we wszystkich finałach A w stylu klasycznym, na swoim ulubionym dystansie Angelika zajęła pechowe dla każdego sportowca 4 miejsce.
Podsumowując wyniki można stwierdzić, że napawają on na przyszły letni sezon ;)
Ostrołęka Fight Academy
FizjoNatka - strefa zdrowia
Komodo Ostrołęka
Uczelnia Łazarskiego Sport na Łazarskim
Medical Day Spa
Miasto Ostrołęka
06/11/2020
Mała zapowiedź weekendowych zmagań Angeliki na Grand Prix Polski w Łodzi
Nadzieje Angeliki Wilkieł: chcę zbliżyć się do rekordów życiowych
W najbliższy weekend w Łodzi odbędą się zmagania z cyklu Arena Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu. Swój start w centralnej części kraju zapowiedziała reprezentantka Narwi Ostrołęka. Angelika Wilkieł powalczy na trzech dystansach. 22-latka będzie mierzyć się na swoich koronnych konk...
19/10/2020
Na chwilę obecną wznawiamy treningi od jutra, tj. 20.10.2020.
Do zobaczenia ! 🏊🏻♀️
12/10/2020
Akademickie Mistrzostwa Polski. Angelika Wikieł obroniła tytuł
Angelika Wikieł z sekcji pływania Narwi Ostrołęka, reprezentująca Uczelnię Łazarskiego Warszawa, została akademicką mistrzynią Polski w pływaniu. W wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym nie miała sobie równych.
12/10/2020
https://sport.moja-ostroleka.pl/m,art1602503504,wikiel-obronila-zloto
Wikieł obroniła złoto
Zawodniczka sekcji pływackiej Narwi Ostrołęka świetnie spisała się podczas Akademickich Mistrzostw Polski. Angelika Wikieł obroniła zeszłoroczny tytuł mistrzyni kraju w wyścigu na 100 m stylem klasycznym. Ostrołęczanka jest studentką trzeciego roku zarządzania na Uczelni Łazarskiego ...
11/10/2020
Bardzo dobry, aczkolwiek pechowy start na 50m klasykiem.
Cieszy czas, który uzyskała Angelika (32.88) i mimo, że została i wytraciła reakcję startową udało się dopłynąć jako pierwsza zawodniczka.
Ostrołęka Fight Academy Arek, Manuela
Uczelnia Łazarskiego Sport na Łazarskim
Miasto Ostrołęka
FizjoNatka - strefa zdrowia Medical Day Spa Komodo Ostrołęka
10/10/2020
Angelika Akademicka Mistrzynią Polski na 100 m. stylem klasycznym.
Tym samym obroniła tytuł Akademickiej Mistrzyni Polski z roku 2019 🙂
Ostrołęka Fight Academy Arek Manuela 💪
Uczelnia Łazarskiego Sport na Łazarskim
FizjoNatka - strefa zdrowia
Medical Day Spa
Miasto Ostrołęka
Komodo Ostrołęka
27/09/2020
Ostrołęka Fight Academy 💪🏻
Krótkie podsumowanie sobotnich startów
Sport na Łazarskim eOstroleka.pl SPORTowa Ostrołęka
Angelika Wikieł na pierwszym miejscu! Ale... tym razem nie w pływaniu
Angelika Wikieł na najwyższym stopniu podium - ten fakt nie powinien nikogo dziwić, ale można być zaskoczonym, jeżeli usłyszymy, że nie chodzi wcale o pływanie, a... zawody crossfitowe. Utalentowana pływaczka wygrała swoją kategorię w Power Challenge w Ostrowi Mazowieckiej.
26/09/2020
Mała odskocznia od basenu 👊🏻
02/09/2020
Cześć! Zapraszamy wszystkich na instagrama Angeliki, gdzie właśnie trwa konkurs. Do zgarnięcia są 3 zestawy kosmetyków (czepek i żel, który ma na celu zniwelować zapach chloru)
Instagram: angelika.wikiel
08/08/2020
Kolejny sprawdzian na wodach otwartych Angeliki. Tym razem w Rajgrodzie na dystansie 5 kilometrów. Zwyciężyła w kategorii wiekowej (18-29 lat) i w kategorii OPEN.
Ostrołęka Fight Academy
Uczelnia Łazarskiego Sport na Łazarskim