25/11/2018
WŚRÓD SWOICH-dziękuję za każdą rozmowę-cenie sobie bycie z Wami.
Biegamy,tańczymy,ćwiczymy,chodzimy,jeździmy,pływamy-wszystko co DAJE RADOŚĆ :-)
25/11/2018
WŚRÓD SWOICH-dziękuję za każdą rozmowę-cenie sobie bycie z Wami.
11/11/2018
11/11/2018
CUDOWNIE.
24/10/2018
moje puchary doczekały się swojego miejsca-każdy jeden to cała paleta wspomnień najlepszych-pigułka najczystrzego szczęścia i radosci.
16/10/2018
toż to szok
29/06/2018
Robimy porządki🤣😍😀😉
28/06/2018
TAKA SYTUACJA PRZYJEMNA 😀
10/06/2018
DZIĘKUJĘ DĘBOWIEC,jak zwykle bezkonkurencyjni, nie wszystko jwst ujęte na zdjęciach,ale uwierzcie mi BYŁO WSPANIALE-grono pozytywnych i chętnych ludzi robią rok w rok SUPER ROBOTĘ!!!!! Dziękuję jeszcze raz.
10/06/2018
10/06/2018
NAJKRÓTSZE BIEGI SEZONU😘
03/06/2018
GRATULUJĘ WSZYSTKIM BIEGACZOM NIEZŁOMNYM.Mojej siostrze Anna Wójcik 2 razy pudla o jej córce Zuzi , mojemu mega bratu ,moim dzieciom kochanym ,Wiktori Anna Tadeniewicz Kociuba i Poli oraz wspaniałej grupie Stowarzyszenie na Rzecz Uwalniania Endorfin- WOLNOŚĆ ENDORFINOM Andrzej Ula Foltyn; Beatka;,Aga,;,Izunia ,Julia, Grzegorz Zbiciak . Koledze Witold Prill za to że jest; Markowi Drob za to ,że jest i reprezentują godnie naszą gminę. Dziękuję Tomasz Antoniuk - Wójt Gminy Urszulin za realizację i zaangażowanie -za rok nie pozwolimy na żadne niedociągnięcia.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC PRZY STREFIE KIBICA- nie mamy żadnego zdjęcia z biegu na 5 i 10 km bo pracy bylo sporo-ledwo transparenty rozlozylismy juz biegacze prosili o wode- Nasza byla ZIMNA 😁
19/05/2018
MOVERS UNION THE BEST !!!!