26/01/2025
Dziękujemy ❤️ jak zawsze było super! Świetna organizacja, przyjemna trasa, nawet pogoda zamówiona! Bełżyce i okolice biegają do następnego razu😉🤩😍
Grupą biegowa z zamiłowania. Wrzucamy info o biegach, treninach, zdrowym odżywaniu. Chcesz się c
26/01/2025
Dziękujemy ❤️ jak zawsze było super! Świetna organizacja, przyjemna trasa, nawet pogoda zamówiona! Bełżyce i okolice biegają do następnego razu😉🤩😍
06/10/2024
Co tu się wydarzyło 🫣
My zaniemówiliśmy z wrażenia na cały tydzień !
Ania zrobiła nam ogromną niespodziankę, jednocześnie spełniając swoje największe biegowe marzenie.
MARATON WARSZAWSKI... aż brakuje słów 🤷🏻♀️ ogromne gratulacje za determinację i odwagę, to ogromny wysiłek ale również wielka satysfakcja.
BRAWOOO BRAWOOO BRAWOOO👏👏👏
20/09/2024
Ostatnio nas tu trochę mało... ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje😉
24 sierpnia Anna M-na pobiegła już kolejny raz w Półmaraton Chmielakowy 👏👏🫶
15 września dziewczyny Ania i Sylwia wzięły udział w Biegu Koziołka w Lublinie.
Dziewczyny przygotowują się również do kolejnego wspólnego startu 😉 trzymajcie kciuki.
Zachęcamy wszystkich, a szczególnie Iskry do aktywności! Pogoda sprzyja treningom... 🏃♀️🏃♀️
29/04/2024
Słoneczny, niedzielny poranek spędzony w Poniatowej 😉
Bardzo przyjemna impreza biegowa, byliśmy już trzeci raz i na pewno będzie kolejny! Bieg główny to 5km ale towarzyszył mu też Bieg Rodzinny na krótszym dystansie- 1962 m oraz Bieg Szkraba - 300 m. Trasę 5km pokonali również zwolennicy nordic walking 💪
Zwyciezcom i wszystkim startującym serdeczne gratulujemy 🫶💪
Iskry, choć już może nie w tak mocnym składzie, raz na jakiś czas gdzieś się jeszcze pokazują i będą startować 💪
We wczorajszym biegu udział wzięli:
😉
Jacek Rokita Monika Stachyra Sylwia Wójtowicz
O pyszny posiłek regeneracyjny zadbała nasza Asia Kal - było pysznie 😋
Marcin , wyjątkowo jako kibic dopingował synka Marcela , który startował w Biegu Szkraba 💪😘
21/04/2024
Wiosenna Dycha ❤️
I niezawodni Ania I Jacek 💕
Serdecznie gratulujemy wytrwałości w postanowieniu biegowym oraz startu w dzisiejszej imprezie 🫶
18/03/2024
17.03.2024
X Jubileuszowy Bieg Zielonych Sznurowadeł
Zdecydowanie najpopularniejszy puławski półmaraton . Zawsze perfekcyjnie zorganizowany . Malownicza ale i wymagajaca trasa . Pyszny poczęstunek po biegu i zawsze 100 % zadowolenie uczestnika.
W ostatnim czasie nasza grupa mało aktywna jeśli chodzi o bieganie i zawody, ale mamy kilka osób ciągle biegających, w tym Jacka ,który na szczęście biega półmaratony 🥰 i reprezentował wczoraj nasza grupę w Puławach! Żadnego narzekania , za to mega zadowolenie z uczestnictwa 🥰 Jackowi serdecznie gratulujemy😃 a my.... no cóż... trzeba wziąć się do roboty i ruszyć na nowo z wiosną 🏃♀️➡️🏃
29/01/2024
W niewielkim ,bo pięcioosobowym składzie wzięliśmy udział w Bieg, marsz nordic walking oraz spacer rodzinny WOŚP 2024 . Naszej piątce towarzyszył Franek, lat 9 😄, który lekko nas zawstydzając cały czas biegł na przodzie grupy 😳 brawo Franek ! Jak zawsze swietnie przygotowany bieg , pyszna zupka i ciasto ... jeszcze raz dziękujemy!
22/10/2023
Brawoooo Jacek Rokita !!!
Brawoooo Anna M-na !!!
Tak podsumował bieg Jacek :
Półmaraton lubelski . Pokonując własne słabości jesteś dumny z każdego ,nawet najmniejszego sukcesu😎😎💪💪.Na dzisiejszym biegu było wszystko czego potrzeba.Pękna pogoda, świetna atmosfera i dobra kondycja. Dziękuję dziewczyny Gajowiak oraz M-na za wspólny start i do zobaczenia w kolejnym biegu 💪💪💪💪🏃🏃🏃
Serdeczne gratulacje ❤️❤️❤️
18/09/2023
Jesienna Dycha i nasz iskrowy , niezawodny reprezentant Jacek Rokita 🥰🏃pogoda jak i atmosfera zawodów sprzyjała i mobilizowała - udało się wybiegać życiówkę 👍
Serdecznie gratulujemy !
Życzymy wytrwałości i czekamy na kolejne sukcesy !