Sekcja pływacka UMED Wrocław

Sekcja pływacka UMED Wrocław

Udostępnij

Strona poświęcona życiu Sekcji pływackiej Klubu Sportowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zapraszamy do śledzenia naszych poczynian i sukcesów!

21/10/2021

Ze względu na duże zainteresowanie uczestnictwem w sekcji pływackiej UMED Wrocław w dniach 25.10 o godzinie 19:00 i 27.10 o godzinie 21:00 zostaną przeprowadzone testy sprawnościowe na 50m stylem dowolnym. Po testach zostaną wyłonione 24 osoby, które będą mogły brac udział w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w podanych wcześniej datach na pływalnie hotelu GEM.

Photos from Sekcja pływacka UMED Wrocław's post 08/04/2019

W ubiegły weekend wystartowaliśmy na Akademickich Mistrzostwach Polski. Emocje już nieco opadły, więc pora na (dość długie, ale czytajcie koniecznie do końca!) podsumowanie, bo zdecydowanie ! 🐳

Zdobyliśmy aż 11 medali 🥇🥈🥉
Klaudia Jura - złoto 100m stylem grzbietowym, brąz 50m
Kuba Delfin Brodowski - złoto 100m stylem dowolnym, 4msc na 50m
Aleksandra Kaniak - dwa srebra - 50 i 100m stylem klasycznym
Magda Kurzyńska - srebro 50m stylem dowolnym i 4msc na 100m
Piotr Doktor Kierownik Żuczek - brąz 100m stylem zmiennym i 5msc na 100m grzbietem
Adrianna Buraczyńska - brąz 100m stylem grzbietowym i 4msc na 50m
Jacek Prezes KSUM Nicał - brąz 50m stylem klasycznym i 4msc na 100m
Rafał Chojak - 5msc 100m stylem dowolnym i 6msc na 50m
SZTAFETY 4x50m stylem zmiennym - srebro dla dziewczyn i brąz dla chłopaków. 🚀

Świetne wyniki pozwoliły nam również na zdobycie 2 miejsca w klasyfikacji generalniej kobiet wśród uczelni medycznych 🏆💪🏽

Mimo, że kończymy sezon startów we wspaniałym nastroju i dużą dawką motywacji do treningu w przyszłym roku akademickim, kręci się nam łezka w oku, ponieważ wielkim krokami zbliża się także pożegnanie się z drużyną naszej największej motywacji i wzoru do naśladowania, najwspanialszego zawodnika w historii sekcji pływackiej wrocławskiego UMEDU, zeszłorocznego Mistrza Polski Uczelni Medycznych, Mistrza Stalowej Woli, dumnego Mielczanina, naszego kierownika i przyjaciela - PIOTRA ŻUCZKA, który w tym roku kończy studia!
Jeśli tak jak my uważacie, że Piotr powinien rozpocząć doktorat, aby dalej mógł być członkiem naszej sekcji to koniecznie dajcie znać w komentarzach! 👨🏻‍⚕️🐗🏊🏼‍♂️💪🏽

Na sam koniec jeszcze specjalne podziękowania dla naszych sąsiadów z trybun - ekipie Uniwersytetu Rzeszowskiego za wsparcie, świetna zabawę i dzielenie się z nami swoją nieskończoną motywacją! 🙌🏼🎉

(Część zdjęć pochodzi z galerii AMP w Pływaniu fot. Bartłomiej Wójtowicz).

26/03/2019

Dzisiaj nasi zawodnicy wystąpili na drugiej edycji Dolnośląskiej Ligii Międzyuczelnianej AZS.
Drużyna jest właśnie w trakcie ciężkich przygotowań do najważniejszej imprezy sezonu - Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się już za nieco ponad tydzień w Lublinie. Nie przeszkodziło to jednak w osiągnięciu wysokich lokat oraz obiecujących wyników. 🏆
Najlepszym wynikiem zakończyła się rywalizacja w sztafecie 4x50m stylem zmiennym kobiet, gdzie nasze dziewczyny zdobyły srebrny medal. 💪🏽

Skład drużyny: Magda Kurzyńska, Klaudia Jura, Wiktoria Gibiec, Aleksandra Kaniak, Adrianna Buraczyńska, Piotr Żuczek, Jacek Nicał, Rafał Chojak, Kuba Brodowski, Jacek Tomaszewski, Bartłomiej Mrózek, Frederic Payet, Łukasz Lipka, Aleksander Truszynski, Karol Serafin oraz niezastąpiony trener Walter Foltyński.

Trzymajcie kciuki od przyszłego czwartku, o wynikach będziemy informować Was na bieżąco!

11/03/2019

🏊🏼‍♂️🏊🏼‍♀️🏊🏼‍♂️
Wielkimi krokami zbliżamy się do Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu , które odbędą się w Lublinie w dniach 4-6 kwietnia. Chcąc umożliwić członkom sekcji wyznaczonym przez trenera spokojne przygotowania sie do zawodów nabór do sekcji zostaje wstrzymany. Ponieważ regulamin basenu zakłada, że jednocześnie na jednym torze może znajdować się maksymalnie 6 osób nie ma możliwości, aby studenci niebędący członkami sekcji przychodzili na treningi bez uprzedniego zgłoszenia tego trenerowi.
Od 8 kwietnia serdecznie zapraszamy na basen pozostałe osoby i jednocześnie przypominamy, że warunkiem wstępu na basen jest posiadanie legitymacji AZS oraz wypełnienie i oddanie do sekretariatu studium wychowania fizycznego odpowiednich zaświadczeń (więcej informacji zainteresowanym udzielimy w wiadomości prywatnej).
🐳

26/09/2018

Od poniedziałku 1 października Sekcja Pływacka UMED Wrocław wraca do treningów! Zajęcia będą odbywały się tak samo jak w poprzednim roku akademickim - poniedziałki o 19 a także w środy o godzinie 21 na pływalni przy hotelu GEM, ul. Mianowskiego 2. Zapraszamy serdecznie studentów pierwszego roku do spróbowania sił w rywalizacji akademickiej, a także zawodników, którzy w zeszłym roku reprezentowali dumnie UMED!
Dozo na pływalni!😎

Photos from Sekcja pływacka UMED Wrocław's post 20/05/2018

Łódź zdobyta! Wracamy z 9 medalami! Do 4 wczorajszych dzisiaj dorzucamy 5 i w klasyfikacji medalowej zajmujemy 3 miejsce😎 dzisiaj 4 medale w kolorze srebrnym zdobyła sztafeta damska 4x50 zmiennym, Ada Buraczyńska na 50m stylem grzbietowym, Magda Samulik na 50m stylem klasycznym, Piotr Żuczek na 50m stylem klasycznym, a brąz na 50m stylem dowolnym wywalczyła Magda Kurzyńska. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy występów, życiówek i medali! Bardzo miło kończymy ten sezon i już nie możemy doczekać się startów po wakacyjnej przerwie, do zobaczenia!💪🏼😏

19/05/2018

Pierwszy dzień zmagań na Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych kończymy z dorobkiem 4 medali. Sprawcami zamieszania zostali Piotr Żuczek - złoty medal na 100 klasycznym, Adrianna Buraczyńska - srebrny medal na 100 grzbietem, Magda Samulik - srebrny medal na 100 klasycznym i Magda Kurzyńska - brązowy medal na 100 dowolnym. Niewiele do medalu zabrakło Kubie Brodowskiemu, który na 100 dowolnym ostatecznie zajął 4 miejsce. Jutro walczymy dalej!💪🏼

19/05/2018

Meldujemy się! Trzymajcie kciuki, będziemy Was na bieżąco informować o wynikach😎

UMED 07/02/2018

welcome to our world!
🤙

UMED This is "UMED" by Walter on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

28/11/2017

Lazurowe wybrzeże wersja studencka😎🌊

16/11/2017

Pierwsze zawody w sezonie wypadły lepiej niż dobrze! Kilka wyścigów totalnie zdominowanych przez naszych zawodników i dużo miejsc punktowych, co wróży bardzo dobrze na przyszłość. Jest team spirit, jest zabawa, jest drużyna a o to przecież w tym wszystkim chodzi!💪🏼😍

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Lublin?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Strona Internetowa

Adres


Al. Zygmuntowskie 4
Lublin
20 - 101