W sobotę 28 czerwca trening w Ogrodzie Saskim odwołany.
Zapraszamy w następną sobotę do Ogrodu albo już w najbliższą niedzielę o 8ej nad Zalewem Zemborzyckim razem z grupą Lublin chodzi z kijkami
ChodzęBoLubię Lublin
ChodzęBoLubię to ogólnopolski projekt dedykowany sympatykom chodzenia z kijkami.
Zapraszamy na wspólny spacer z kijkami.
Sobota 7 czerwca godzina 10:00.
Wracamy do naszych cotygodniowych zajęć.
Spotykamy się w Ogrodzie Saskim przy wejściu od strony Amfiteatru.
Nie nasz kijków? Użyczę 😃
Nie umiesz chodzić z kijkami ? Nauczę😜.
Zabierz wygodny strój, dobry humor i butelkę wody.
Do zobaczenia !
24/04/2024
Kolejne zajęcia Ogrodzie Saskim za nami 🥰.
Uśmiechy rozgoniły chmury 😃
Do zobaczenia za tydzień
Ministerstwo Sportu i Turystyki
BGK - Bank Gospodarstwa Krajowego
Rough Radical
Fundacja Wychowanie przez Sport
22/04/2024
Jutro kolejne zajęcia Nordic Walking w ramach projektu .
Zapraszamy.
Tak było tydzień temu 😍
Ministerstwo Sportu i Turystyki
BGK - Bank Gospodarstwa Krajowego
Rough Radical
Wszystkich chętnych zapraszamy na spacery z kijkami prowadzone w ramach projektu ChodzęBoLubię .
Spotykamy się we wtorki o godzinie 17ej w Ogrodzie Saskim przy wejściu od strony ul. Leszczyńskiego ( na wysokości Muszli Koncertowej)
Początkujących uczymy, kijków użyczamy.
Bezpłatne zajęcia pod opieką instruktora Nordic Walking .
Gwarantujemy dobrą zabawę 😃
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Lublin