25/06/2023
Serdecznie zapraszamy do obserwowania strony Lubelskiego Klubu Obedience:)
ADOPSY Sport Club Lublin to strona poświęcona promocji psiego sportu wśród psów adoptowanych w Pomożemy też przejść Wam najtrudniejsze pierwsze wspólne chwile.
My, czyli Magda i Mourine, stworzyłyśmy tą stronę, gdyż chcemy pokazywać, że mieszańce adoptowane nawet w dorosłym wieku mogą doskonale sprawdzać się w pracy sportowej. Obie miałyśmy okazję poznać różne rodzaje psiego sportu od IPO, agility, frisbee, obiednce po dogtrekking. Nie raz miałyśmy okazję pracować z psami rasowymi z typowo użytkowych hodowli. Nie raz miałyśmy okazję obserwować pracę psów
25/06/2023
Serdecznie zapraszamy do obserwowania strony Lubelskiego Klubu Obedience:)
18/06/2023
Wczoraj miało miejsce spotkanie założycielek Adopsy Sport Club ❤️ Dziewczyny to już emerytki ale kondycja i samopoczucie nadal bez zmian 😁
Cola 😊
Latka lecą, już od dawna na emeryturze ale coś tam jeszcze pamięta z tego obi 😅.
23/12/2021
Atrakcje na emeryturze :)
20/09/2021
T R Ó J K I - mamy awans do najwyższej klasy MISTRZOWSKIEJ !!! Wow, wow, wow, szok i niedowierzanie 🙈🥰❤️
XAWI Korenov sad - nasza Rysia spisała się na 6 ! ❤️🔥💕
Plan na 2021 spełniony w 100%. Dziś na II Oficjalne Igrzyska Obedience w Sierakowie k. Warszawy mimo ogromnej ulewy i cieczki Rysi w której przyszło nam startować dobiliśmy swego!!! Otrzymaliśmy wymarzoną ocenę DOSKONAŁĄ w klasie drugiej z punktacja 292,5/320 pkt zajmując 3 miejsce na 13 psów i najważniejsze awans do NAJWYZSZEJ MISTRZOWSKIEJ klasy 3 !!!
Największe zaskoczenie w historii moich startów i największa jak dotąd duma z tego czarnego debilątka które dziś było perfekcyjne, rewelacyjne i nie można powiedzieć nawet jednego małego ALE 🥰
RYSKA TY MOJ GAMONIU JESTES WIELKA !!!
Wysiedziała dziś całe dwie minuty w kałuży wody z prysznicem na głowie 💕🔥
DZIEKUJE DZIEWCZYNY Z Psie Treningi za pracę z nami - teraz nadchodzi kolejna połowa życia z trójkami 😆
Agnieszka Leszczynska , Joanna Janiec , Sylwia Szugzda doprowadzilyscie tego owczarka do celu ❤️
W czwartek wyruszamy na daleka Słowację na krycie - prosimy o kciuki bo ja jako przyszwana mama stresuje się dużo bardziej niż ta prawdziwa 🙈🤷🤔
04/06/2021
Każdej gwieździe ⭐, każdemu sportowcowi 🤸i każdemu weterynarzowi 🧑⚕️należy się chill-weekend 👌🤪 Pół Polski już przejechane jutro drugie pol 😎
8 lat temu wybrałam się do Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu by adoptować Colę. Gdy po nią jechałam, myślałam, że o psach wiem już wszystko i że napewno sobie poradzę. Oj, bardzo się myliłam 😅 Cola szybko sprowadziła mnie na ziemię i nauczyła pokory. Ci, którzy nas bliżej znają, wiedzą, że nie zawsze było między nami kolorowo, długo szukałyśmy złotego środka by ze sobą nie zwariować. Przez ten czas obie przeszłyśmy ogromną metamorfozę. Ona i ja nauczyłyśmy się odpuszczać. Właśnie ta umiejętność odpuszczania, to najcenniejsza lekcja, jaką mogłam otrzymać od psa.
Życzę Coli zdrowia, by jak najdłużej mogła brykać jak na tym filmie z wczorajszego spaceru :)
30/05/2021
W piątek odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Obedience Owczarków Niemieckich.
Rysia (XAWI Korenov sad) wywalczyła tytuł Mistrza Polski Obedience 2 Owczarków Niemieckich. 🏆🏆🏆
Jestem bardzo zadowolona ze startu, lepiej bym sobie tego nie wyśniła ❤️
Dziękuje Rysiu za ten dzień 😊😊😊 Dziękuje tez moim trenerkom Agnieszce i Asi za wszystkie treningi, rady i wsparcie 🙂
Szczególne dzięki Oliwia za pomoc na ringu, zdjęcia, filmiki i cała pozostała oprawę medialna 🤩💕
🎥
Filmik:
https://youtu.be/7-VQyo4SNh8
Zaczynamy sezon pływacki 💪😀🐬
10/05/2021
Ten weekend dla Magdy i Ritty (XAWI Korenov sad) przebiegł bardzo pracowicie. W sobotę zdały egzamin IGP-1 uzyskując oceny A-91, B-90, C-90 natomiast w niedziele podczas oceny eksterieru Ritta pomyślnie przeszła kwalifikacje do hodowli uzyskując tym samym tytuł suki hodowlanej 😊