Bike Polo Lublin

Bike Polo Lublin

Udostępnij

Polo na rowerach na twardej nawierzchni:
https://www.youtube.com/watch?v=KAfy62mQdS0 Rowerowe polo to gra, która historią sięga końca XIX wieku.

My gramy w miejską odmianę (hardcourt), która narodziła się około 2000 roku w USA. W Polsce hardcourt bike polo obecne jest od około 2004 roku. W Lublinie pierwsze sygnały o bike polo pojawiły się jesienią 2010 roku. Drużyna z Lublina zadebiutowała na Mistrzostwach Polski w 2011r.

09/05/2026

Bike polo trening dla Federacji Rowerowej na zlocie w Świdniku. Jak widać już po pierwszym razie można złapać zajawkę 👍😁 chcesz grać? Po prostu daj znać

12/04/2026

Świętujmy razem 15lecie naszego klubu na turnieju Kaftan Open vol 6

24/01/2026

W 2016 roku świętowaliśmy powstanie naszego boiska 🤩 i pierwszy w Lublinie turniej bike polo 😁 był to piękny rok. Chyba nikt z naszej ekipy nie wierzył, że będziemy mieć TAKIE boisko. Budowa zaczęła się w 2015, a zimą 2016 już je testowaliśmy. Oczywiste dla nas było, że organizujemy turniej. Lublin Sportival to była moc! To była mega zajawka! Osoby tworzące ten festiwal i pomagające w organizacji zasługują na pozdrowienia ❤️ Nasze boisko powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego Obywatelski Lublin 👌 #2016
Film z tego turnieju zrobiła nam Kopalnia Snów 💗

Photos from Bike Polo Lublin's post 23/09/2025

To był świetny turniej! Taki był także dzięki Wam! Dziękujemy wszystkim za przybycie, za grę i za współtworzenie tej pozytywnej atmosfery polo-rodziny ❤️ zrobiliśmy wspólnie świetne wydarzenie, na które już w dwa dni mieliśmy komplet osób do gry 👌 i to jest niesamowite, dziękujemy 😁 przyjemny turniej, z letnią pogodą, bardzo bezpieczny - co trzeba przyznać, bo najpoważniejsze urazy to otarcia. Lubelska ekipa jest zadowolona i dziękuje Wam (już myślimy o kolejnym turnieju) 💚 dziękujemy oraz za nagrody 👍

20/09/2025

Normalnie do gry w polo potrzebny jest koń. A jak koń, to przydałaby się też posiadłość. Jednak jeśli się jest mieszczuchem to takimi atrybutami zazwyczaj się nie dysponuje. Co innego rower. Zwłaszcza, że niekoniecznie od razu musi być to rower specjalnie podrasowany. Jeszcze trochę entuzjazmu, ducha współzawodnictwa, gotowości do zadbania o kondycję i już można grać w polo, bike polo.
Zmagania zawodników na odpowiednio przygotowanym boisku można było oglądać dzisiaj, a będzie można jeszcze jutro. na terenie czechowskiej szkoły podstawowej nr 43.
O tegorocznym turnieju, wyzwaniach i przygodzie jaka może być udziałem tych, którzy chcieliby spróbować sił w uganianiu się za małą piłką na rowerze opowiada Szymon Furmaniak:
https://youtu.be/BCMkfB6yetY

15/09/2025

Turniej w rowerowe polo w Lublinie 20-21 września! Zapraszamy na wspaniałe widowisko z najlepszym polo w Polsce! Oczywiście, będzie można spróbować tej wspaniałej gry 👍 dziękujemy za grafikę i za polecenie tegoż artysty 👌 współpraca pierwszorzędna 🎖my dopinamy ostatnie guzik organizacji i już nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka 🤩 do zobaczenia na boisku 🥰

15/07/2025

Zapraszamy do gry 😁

14/03/2025

Cała do Lublina na zgrupowanie ❤️ mamy potwierdzenie z i 👌 dwa dni grania na relaksie i oczywiście 👍

16/10/2024

Nasza wrześniowa ekipa ze zgrupowania w naszym mieście ❤️

25/09/2024

Zgrupowanie 28-29 września:

-mamy 6+ osób na oba dni;
-w sobotę gramy OD 14:00;
-w niedzielę gramy ile sił 😁.

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Lublin?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Adres


Ulica Śliwińskiego 5
Lublin
20-861