Nordic Walking Lublin Stokrotka

Nordic Walking Lublin Stokrotka

Udostępnij

Zapraszam serdecznie do wspólnego treningu Nordic Walking. Tu zaangażujesz ponad 90% swoich mię? Obecnie trenujemy w niedziele i środy.

Proszę o kontakt na Priv - wiadomości

19/11/2020

Moi drodzy tworzę grupę na massangerze celem informowania i mobilizowania Was do treningów. Kto chętny by do niej dołączyć proszę o info w komentarzu👍💪😊

24/10/2020

Moi drodzy reaktywuję grupę Nordic Walking.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt na Priv
Piszcie do mnie w wiadomości👍👊

Photos 07/06/2017

Zapraszam serdeczne na Nordic Walking w poniższych terminach.
Chodzimy chodzimy chodzimy 😊

Photos 01/06/2017

Wspieramy lubelskie - "Rodzina Trzy Plus"

Photos from Apetito's post 20/02/2017

Smacznego

Photos 17/02/2017

Wszystkie nasze dania przygotowujemy z szczególną starannością tak aby smakowały jak domowe, eksperymentujemy ale stawiamy na sprawdzone przepisy. Chcemy aby potrawy przyrządzane przez nas kojarzyły się ze smacznym jedzeniem po które warto wracać. Staramy się spełniać prośby i życzenia naszych klientów, dlatego z większą częstotliwością powtarzamy dania które smakują a także ograniczyliśmy ilości soli i cukru do wystarczalnego minimum. Rano przed daniami obiadowymi polecamy również śniadania na które w domu zabrakło czasu a do tego wszystkiego aromatyczna kawa będzie stanowiła całość zadowolenia. Zapraszamy wszystkich, zarówno obecnych jak i przyszłych naszych klientów.

Zatańcz zumbę - Telewizja Polska SA 26/07/2013

ZUMBA Z AGĄ :) NA ŚWIEŻYM POWIETRZU !!!
SZUKAM CIEKAWYCH PROPOZYCJI MIEJSC DO ZUMBOWANIA NA POWIETRZU - MACIE JAKIEŚ POMYSŁY ?

Zatańcz zumbę - Telewizja Polska SA Zatańcz zumbę

05/01/2013

I co moi drodzy - wyruszamy jutro?

28/12/2012

W niedzielę Nordic Walking - ostatni w tym roku!!!
10.00 Stokrotka
Zapraszam!!!

08/12/2012

Moi kochani jutro nie chodzimy - imrezę zumbową mam :)
Zapraszam Was do Fantazy Parku dziś na godzinę 21.00.

17/11/2012

Jutro idziemy - zapraszam na 10 - Stokrotka jak zwykle :)

27/10/2012

Moi kochani z uwagi na pogodę i mój nie do końca dobry stan zdrowia - jutro nie wyruszymy ( tj.28.10.2012r) Miejmy nadzieję, że za tydzień damy radę :)

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Lublin?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Poręba
Lublin