07/02/2020
2 LLF 2019/2020 (fot. OAKP Lublin)
Profil powstał z myślą o kibicach oraz sympatykach amatorskiego klubu piłkarskiego Atletico Lubl
07/02/2020
2 LLF 2019/2020 (fot. OAKP Lublin)
10/12/2019
Atletico Lublin - Royal Devils 6:3 (3:2)
27/11/2019
Lubelska Liga Futsalu 2019/20 Atletico - KWK 0-3 (0-1)
13/11/2019
9 lat minęło...
Viva Atletico!
04/01/2019
przekazujemy prośbę o wsparcie 🙏
Franciszek Kowalski Nasz syn Franciszek przyszedł na świat w listopadzie 2017 roku z rozszczepem kręgosłupa oraz ze współistniejącym wodogłowiem. O chorobie Franka dowiedzieliśmy...
15/11/2018
Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie OAKP Lublin przyznało naszej drużynie nagrodę Fair Play za sezon 2018 w Extralidze. W imieniu swoim oraz całej drużyny jeszcze raz dziękuję za to wyróżnienie, życzę dalszego rozwoju rozgrywek jednocześnie dziękuję naszym rywalom za sportową rywalizację.
24/06/2018
05/06/2018
Lotem pikującym kończymy pomału rundę wiosenną w 2 Extralidze, notując odpowiednio porażki zaskakujące, zasłużone i trudne do zaakceptowania. Ostatnie 2 mecze rozegramy z walczącymi o awans Szerszeniami oraz czerwoną latarnią ligi WNWA. Trzeba będzie się odbudować i powalczyć do końca. Recepta wydaje się być prosta: tracić mniej bramek niż się strzela lub strzelać więcej niż się traci😎🤔👨🎓. VIVA ATLETICO!
Seria: dwa zwycięstwa z rzędu i jedna porażka została podtrzymana. Tym razem gubimy punkty w starciu z drużyną Sezonowców.
To nie był dobry mecz w wykonaniu Atletico, na tle wymagających rywali zabrakło z naszej strony jakości, która choć w minimalnym stopniu pozwoliłaby nawiązać równorzędną walkę. Odzwierciedlał to wynik pierwszej połowy, którą przegraliśmy 3:0. Druga połowa już na remis😋 . Obie drużyny dołożyły po jednym trafieniu i ustaliły końcowy wynik na 4:1. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył w 32 min. Dawid Głuch.
Sezonowcy – Atletico Lublin 4:1 (3:0)
Bramki dla Atletico: Dawid Głuch (’32)
Skład Atletico: Paweł Niewiadomski, Bartłomiej Sroka (C), Igor Różański, Daniel Borzęcki, Dawid Głuch, Andrzej Dudziak, Artur Olbryk, Michał Grzesiak.
03/05/2018
Czyste konto w ostatnich 2 meczach. W szóstce kolejki po raz drugi. Brawo Zibi Zibi. Wjeżdża sodówa?:)
Opcji na przyjemne spędzenie pogodnego sobotniego wieczoru jest wiele ale najdzielniejsi z dzielnych i najwytrwalsi z zawziętych stawili się wczoraj na Felinie by zmierzyć się w tym czasie z drużyną Orląt. Ekipa rywali znajdowała się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie w tabeli dlatego szczególnie zależało nam na tym żeby rozegrać solidne spotkanie i obronić swoją pozycję.
Zawody rozpoczęliśmy zza szczelnej gardy, spokojnie rozgrywając i czyhając na błąd rywali. Taki nadarzył się w 5 min. Krystian Ponikowski odebrał piłkę przeciwnikowi na jego połowie i mocnym strzałem, nie dając szans bramkarzowi wyprowadził nas na prowadzenie. Przewaga nie zmieniła znacząco obrazu naszej gry a brak skutecznośc w ataku z obu stron wyniku do przerwy. W drugiej połowie uciekający czas wyraźnie zmotywował oponentów, którzy naciskali coraz mocniej. My również nie pozostawaliśmy dłużni. Bliski podwyższenia rezultatu był m.in. Paweł Niewiadomski, który wbiegając w pole karne zaskoczył strzałem z "pierwszej" jednak piłka zatrzymała się na słupku. Końcowe minuty trwały wieczność i zmusiły nas do "obrony Częstochowy". Na szczęście czyste konto w kolejnym spotkaniu zostało utrzymane co pozwoliło nam ostatecznie cieszyć się z ważnego zwycięstwa.
Atletico Lublin - Orlęta 1:0 (1:0)
Bramki: Krystian Ponikowski ('5 min)
Skład Atletico: Zbigniew Przekaza, Bartłomiej Sroka (C), Igor Wronowski, Andrzej Dudziak, Paweł Niewiadomski, Krystian Ponikowski, Michał Chrzonstowski, Alan Przekaza.