24/04/2017
Opuszczony dom zabity komuną i deskami.
Eksploracja miejsc opuszczonych i niedostępnych.
24/04/2017
Opuszczony dom zabity komuną i deskami.
10/04/2017
Z jakiego budynku były robione te zdjęcia? Kto zgadnie ten idzie z nami tam nocą.
10/04/2017
Stary dworek.
Kanały pod dawnym poligonem. Pod koniec miałem problem z wyjściem, właz okazał się za ciężki. Siła woli przeżycia zwyciężyła :)
Ułamek całej trasy.
17/04/2016
Gdzieś pod ziemią.
07/04/2016
04/04/2016
26/03/2016
Jednostka wojskowa sięga historią Królestwa Polskiego za cara Rosji. W XIX wieku cesarska armia miała na Dębówce skład amunicji. Potem przyszło wyzwolenie ziem polskich i II R.P. Jednostka pozostała w rękach Wojska Polskiego aż do 1939 roku. Po 'wyzwoleniu' tych terenów jednostka należała do Ludowego Wojska Polskiego i nadal składowano tam amunicje. W 1990 roku Wojsko Polskie przejęło te budynki. Obecnie teren został sprzedany uczelni KUL w tych budynkach do niedawna było sporo papierów z logiem uczelni i mebli. Obecnie popadają w kompletną ruinę, przyroda wydziera z rąk człowieka jej dawne tereny a wandale doprowadzają dzieło zniszczenia do końca.
26/03/2016
26/03/2016
Dawny skład skład amunicji w jednostce wojskowej na Dębówce. Wkrótce pojawi się zmontowany filmik.
P.S. kiedyś nie można było tam palić papieroska, dziś można rozświetlać pochodniami pustki.
13/03/2016
Połączenie dwóch pasji. Jednostka wojskowa w Dębówce. Najprawdopodobniej przed świętami zwiedzimy ją nocą.