19/05/2026
Dziś jest wyjątkowy dzień (chociaż pewnie główne świętowanie będzie jutro 😉)
Wielki to Dzień - Moje Dwie Wyjątkowe Dziewczyny kończą 3 lata! Irma i Ivi ❤️
Trzy lata pełne merdających ogonów, szalonych zabaw, miliona spacerów i wyjazdów (tych odpoczynkowych i zawodowych).
Każdego dnia wnosicie do mojego życia radość i energię.
Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych lat -zdrowych, szczęśliwych lat 🥰
jak co roku dziękuję za możliwość przeżycia z nimi cudownego życia❤️
10/05/2026
W Jumpingu jesteśmy słabe, inne pieseły skaczą po 200 pkt 😮😵💫🫨 my wyciągamy 80 🤪❤️
Ale !
Mamy poprawę, bo już coraz rzadziej muszę upuścić Pullera, dziewczyny już się tak nie szarpią i powoli ogarniają o co chodzi w tej dziwnej konkurencji 😅
Zawsze trzeba szukać pozytywów 💪
Dzięki za feedback 🥰
10/05/2026
W sobotę miałyśmy dzień pełen emocji, zaczynając od zawodów SprintDog organizowanych przez Puller Mania DOG Puller
Jedno zdjęcie bo miejsca takie same 😅
Na dystansie 30m
Irma 2.51s - MIEJSCE 1
Ivi 2.52s - MIEJSCE 2
Na dystansie 50m
Irma 3.8s - MIEJSCE 1
Ivi 3.96s - MIEJSCE 2
To był ogień 🔥
Dziękujemy organizatorom oraz sponsorom
Pokusa for Health
COLLAR Company
FURminator Inc.
Eukanuba Polska
Nature's Miracle
Best Dog - Gryzaki Naturalne
Czekamy na następną edycję i ... 🎁🔊
27/04/2026
Nasz Trzeci .pl 😍
W tym roku towarzyszyła nam moja siostra Zofia Jaruga , która skręciła sobie kostkę miesiąc wcześniej 😑 a ja w marcu "pękłam" żebro 😂 także Ekipa SOR-u 😅
Zrobiłyśmy WSZYSTKIE stacje, robiąc przysiady tylko z rzutem latarką 🎯
Jestem z nas dumna, jak widać zajęcia z pole dance przydają się też w psich sportach 😂 (w końcu udało mi się przejść "Leniwca"💪)
Dziękujemy naszej ekipie za wsparcie ❤️
pl .fluffy .and.white.squad .zalaski Agata Sadowska
14/04/2026
Wiecie jak to jest z Rodziną ?
-Najlepiej na zdjęciach jak się boki pozagina 😅
Wiadomo. Bywa różnie 😇 ale jak trzeba się wesprzeć to ZAWSZE na posterunku, czy to kolejna przeprowadzka (akurat w 40stopniowy upał 🤯) czy organizacja zawodów pieskowych 🥰
Wszystkie 3 siostry (braciszek musiał robolić z tatusiem)
Od najstarszej do najmłodszej.
Dziękuję i Aleksandra Jaruga
26/03/2026
Na ocieplenie dzisiejszego mroźnego wieczoru dostałam fotkę 😍
25.03 😊
Fot. piesmojamiloscia❤