31/05/2026
Jutro Dzień Dziecka 🤩
Jeśli z tej okazji macie zajęte popołudnie, to skorzystajcie z zaproszenia na poranne zajęcia. 1 CZERWCA O 7.30 - dodatkowa grupa dla chętnych ;)
Możecie też spotkać się z Karoliną na matach, o 8.30
😘
30/04/2026
Jeśli planujecie rozpoczęcie przygody z pilatesem :D
I lubicie aktywne poranki 💪
To ta propozycja jest dla Was 🤩 Już od najbliższego poniedziałku zapraszamy osoby początkujące na lekcje pilatesu z Karoliną 💙 Karolina właśnie dołączyła do naszego zespołu i z radością podzieli się z Wami swoją pasją do metody Pilatesa, pozytywną energią i zrozumieniem dla ciała 🥰
Pytania? ▶️ Przez messengera lub telefon
Zapisy? ▶️ Jak wyżej ;)
27/04/2026
Dziękujemy za Wasze opinie :D
Każda z nich jest dla nas motywacją i inspiracją 🤩 Chcemy dbać o Was możliwie najlepiej, dlatego nie bójcie się mówić, czego potrzebujecie i oczekujecie 💙
03/04/2026
Życzymy Wam:
🐣 rodzinnego ciepła
🐣 słońca
🐣 przyjemności
🐣 oddechu od codzienności
i całkiem zwyczajnie 🐣 Wesołych Świąt 🐣
23/03/2026
Ostatni weekend Beata spędziła we Wrocławiu na szkoleniu REFORMER 3. To już zaawansowany stopień zaawansowania ;) Łatwo nie było, za to satysfakcjonująco.
Kto chętny poczuć poziom advance? 💪🤩💪
12/03/2026
Czujesz wiosnę i chcesz ją dobrze wykorzystać? ;)
Jeszcze nigdy nie miałaś / miałeś styczności z pilatesem na reformerach? 🤩
Dołącz do nowej grupy - właśnie dla początkujących, stawiających pierwsze kroki w pilatesowym świecie 💙💪💙
Start 18 marca (środa), godz. 8.30. Zapisy bezpośrednio u Beaty - zapraszamy ‼
08/03/2026
Nie pytajcie, kiedy to zleciało ;) Fakt jest taki, że 13 marca miną 3 lata od pierwszych zajęć, jakie Beata poprowadziła w studio 💙
Z tej okazji zapraszamy Was na party 🤩 Będzie muzyka, będą prezenty (dla Was oczywiście), będą balony i smakołyki 🎂🎂🎂
Bawimy się przez tydzień, od 11 do 17 marca ‼
05/03/2026
Dziś FB przypomniał mi, że mija już 10 lat od momentu, gdy zaczęłam prowadzić lekcje pilatesu 😱
10 lat pracy z ludźmi o bardzo różnych potrzebach.
10 lat uczenia się, jak działa ludzkie ciało.
10 lat czerpania od Was, od innych nauczycieli i od systemu, który okazuje się być uniwersalny.
I chętnie poświęcę pilatesowi kolejne 10 lat 💪Albo więcej, bo warto! / Beata