24/11/2023
Zapraszamy !
Sekcja pływania w Uczniowskim Klubie Sportowym Międzyszkolnego Sportowego w Opolu.
24/11/2023
Zapraszamy !
12/11/2023
11.11.2024, na 50 metrowej pływalni w Gliwicach odbyły się zawody Night&lights
Impreza ściągnęła 500 zawodników (zawodniczek ) z Polski oraz Czech. Po porannych eliminacjach do wieczornych finałów dostało się 9ciu naszych. Pozostali dzielnie walczyli o wynik i miejsce ale zawody stały na wysokim poziomie i o awans do finału nie było łatwo. Przy wspaniałej oprawie świetlnej w finałach popłynęli :
Hania Rugała
50 mot -30,75 🥇
50 grzb -33,71🥇
50 dow - 29,04🥈
Paulina Jaśniecka
50 dow -28,05 🥈
100 dow -1.02,72🥉
Maks Topolnicki
50 dow-24,50🥈
100 dow-54,94🥉
Hania Mielnik
100 klas -1.17,83🥉
100 mot- 1.08,86 -5msc.
Oskar Kocoń
50grzb -39,04 - 4msc.
50 dow - 34,64 - 5msc.
Tomek Pasternak
50 dow- 25,31 - 5msc
Borys Rokicki
50 klas - 43,47 - 6msc
Emilia Jaśniecka
100 grzb - 1.20,41 - 9 msc
Kasia Janicka
100mot - 1.15,47 - 10msc
Sztafeta 4x50 dow mix w składzie
Dominka Polok,Paulina Jaśniecka,Tomek Pasternak
Maks Topolnicki - 4 msc
Obszerna foto galeria na stronie zawodów.
Gratulacje dla wszystkich startujących w tych zawodach 🏊♂️🏊♀️
09/11/2023
🏊♂🏊♀ Dumni z naszych pływaków! 🏊♀🏊♂
Drużyna UKS MOS Opole na zawodach w ramach Drugiej Rundy Mini Grand Prix Opolszczyzny 2023/24, które odbyły się 5 listopada 2023 roku, dała z siebie wszystko! Nasza ekipa stawiła czoła trudnym dystansom:
➡ 200m zmiennym
➡ 50m dowolnym
➡ 100m grzbietowym
➡ 400m dowolnym
➡ 800m dowolnym
Na tych poszczególnych dystansach łącznie zdobyliśmy aż 20 medali! To niesamowite osiągnięcie, które dowodzi ogromnego potencjału naszych pływaków. 💪
Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym niezawodnym trenerom, Jackowi Ptasznikowi oraz Radosławowi Nowkowi, za ich ciężką pracę i poświęcenie w przygotowaniu naszych zawodników. 🙌
Dziękujemy także Opolskiemu Okręgowemu Związkowi Pływackiemu oraz SWIM Team MOSIR Kędzierzyn-Koźle za doskonałą organizację i przeprowadzenie zawodów. To dzięki Wam mogliśmy pokazać, na co nas stać!
Gratulacje dla naszych pływaków i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! 🏆🌊
Ale to dopiero początek! Nie zwalniamy tempa i już 11 listopada 2023 roku ruszamy na kolejne zawody do Gliwic. Będziemy tam reprezentować naszą drużynę i Opolszczyznę z jeszcze większym zapałem.
Nasi medaiści:
Król Wojciech 🥇🥈
Glapiak Antoni 🥇🥉🥉
Glapiak Jagoda 🥉
Jaśkowska Julia 🥈
Jaśniecka Paulina 🥉
Kocoń Oskar 🥇🥈
Pasternak Tomasz 🥇
Rokicki Borys 🥇🥉
Rugała Hanna 🥇🥈🥇
Siewiński Mateusz 🥇🥉
Szczygieł Nikodem 🥉
Topolnicki Maksymilian 🥇
Fot. by: Grzegorz Glapiak ❤️
18/10/2023
Serdecznie dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie w progach PSP 5 w Opolu. Jesteśmy zmotywowani wizją współpracy🤝👍.Wskakujemy na dobre tory i teraz już tylko do przodu 🤞💪!
10/10/2023
Z przyjemnością informujemy, że nasi zawodnicy w dniu 08.10.2023 W Kędzierzynie-Koźlu wzięli udział w pierwszej rundzie Otwartego Mini Grand Prix Opolszczyzny 2023/2024!🏊💪
W tym prestiżowym cyklu zawodów wzięło udział aż 22 zawodników UKS MOS Opole – sekcja pływacka, a nasza drużyna zaprezentowała się naprawdę znakomicie. Zawodnicy mieli okazję zmierzyć się w różnych konkurencjach takich jak:
👉 100m zmiennym,
👉 200m klasycznym,
👉 100m dowolnym
👉 50m grzbietowym.
Podopieczni trenera Radka oraz Jacka zdobyli łącznie 8 🥇 złotych, 5 🥈 srebrnych i 8 🥉 brązowych medali, co pozwoliło nam zająć 2️⃣ miejsce w klasyfikacji medalowej klubów. Gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników.
To niesamowity rezultat, który jest owocem ciężkiej pracy i determinacji naszych pływaków. Walczyli dzielnie, bijąc własne rekordy życiowe i dając z siebie wszystko na basenie.
Dziękujemy naszym podopiecznym za ogromny wysiłek i za to, że reprezentują nasz klub w tak imponujący sposób!
Drodzy kibice trzymajcie kciuki za naszych utalentowanych pływaków w kolejnych rundach cyklu Otwartego Mini Grand Prix Opolszczyzny!
Ogromne podziękowania za wspaniałą organizację i sprawne przeprowadzenia zawodów dla Opolski Okręgowy Związek Pływacki - OOZP oraz SWIM Team MOSIR Kędzierzyn-Koźle.🏊🏊🏊
Serdecznie również dziękujemy fotografowi Grzegorz Glapiak za pięknie zachowane momenty 📷📷📷
03/09/2023
Obóz Szczyrk LATO 2023
Założony plan zrealizowany. Były góry i doliny , krew, pot oraz łzy. Wracamy gotowi do nadchodzącego sezonu.
Jesteśmy z Was dumni
Pozdrawiamy kadra trenerska
Jacek Ptasznik, Mateusz Szal, Radosław Nowak,
Michał Prosowiecki ( kierownik obozu)
COS OPO Szczyrk dziękujemy
21/08/2023
❗️❗️❗️nasz zawodnik Maksymilian Topolnicki srebrnym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów w ratownictwie wodnym , sztafeta 4x50 z przeszkodami ❗️❗️❗️Gratulacje dla całej ekipy
🥇Włochy
🥈Polska
🥉Hiszpania
05/07/2023
Czas na kolejny post z serii "Poznaj Naszych!" 😁
🏊Kacper Wasztyl🏊
-Jakiej są Twoje największe osiągnięcia sportowe?
-2 miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14 lat w pływaniu Olsztyn - 200m stylem klasycznym
-Jakie są Twoje zainteresowania?
-Informatyka oraz klocki lego
-Jakie masz plany na przyszłość?
-Zostać powołanym na zgrupowanie kadry narodowej
-Jaki jest Twój ulubiony film?
-„Wojownicze Żółwie Ninja”
-Jakie jest Twoje największe marzenie?
-posiadać całą kolekcję klocków Lego
21/06/2023
Jesteście gotowi?! Startujemy z serią "Poznaj Naszych!" 😁
🏊♀️Dominika Trentkiewicz🏊♀️
-Jakiej są Twoje największe osiągnięcia sportowe?
-30 medali Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów, udział w Olimpiadzie Młodzieży EYOF w Azerbejdżanie, udział w Mistrzostwach Europy Juniorów we Włoszech
-Jakie są Twoje zainteresowania?
-Sport, zwłaszcza pływanie, dietetyka, muzyka, podróże, czytanie książek.
-Jakie masz plany na przyszłość?
-Podjęcie studiów i trenowanie pływania na University of Nevada w Las Vegas.
-Jaki jest Twój ulubiony film?
-"Mamma Mia"
-Jakie jest Twoje największe marzenie?
-Móc trenować w profesjonalnych warunkach, startować w zawodach rangi światowej.
19/06/2023
W ubiegły weekend, podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików, w Ostrowcu Świętokrzyskim, nasza zawodniczka - Izabela Gaca, zajęła 1 miejsce, w kategorii 200m, stylem grzbietowym! 🏊♀️
Gratulujemy! 👏👏
02/06/2023
Stypendia dla naszych zawodników, przyznane przez Marszałka Województwa Opolskiego! Stypendia otrzymali Dominika Trentkiewicz, Julia Jaśkowska, Hanna Mielnik oraz Kacper Wasztyl!
Gratulacje! 👏
28/04/2023
| Poniedziałek | 05:45 - 20:30 |
| Wtorek | 05:45 - 20:30 |
| Środa | 05:45 - 20:30 |
| Czwartek | 05:45 - 20:30 |
| Piątek | 05:45 - 20:30 |
| Sobota | 07:45 - 22:30 |