14/06/2026
SPEED-UP Camp MTB 🇮🇹 Dolomity
Sobota 27.06 – Sobota 04.07.2026
https://speed-up.camp/speed-up-camp-mtb-wlochy-dolomity2026/
Dolomity robią kosmiczne wrażenie już od pierwszego dnia: epickie panoramy, flow trail’e, alpejskie single, SellaRonda MTB i klimat, którego nie da się opisać zdjęciami 👌
Do tego:
✔ 2 opiekunów i mechanik rowerowy 👊
✔ piękny hotel w samym sercu Dolomitów
✔ whirlpool bath + sauna + SPA dla nóg
✔ transport z Polski: Ty + rower + bagaż
✔ pełne wyżywienie
✔ gotowe trasy GPX MTB
✔ opieka organizatora
✔ foto/video z wyjazdu
✔ świetna ekipa i konkretna jazda
✔ pamiątka z Campu którą dostaniesz pocztą
To będzie premium MTB camp pełną gębą 🔥
Napisz jeśli chcesz dołączyć 👍
Paweł
🇮🇹🔥💪👌👊🦵
14/06/2026
Powiem Wam tak...
Objechałem Sellarondę na Treku Madone, objechałem Sellarondę na Treku Top Fuel i objechałem Sellarondę z rodziną Skodą SuperB.
W każdym wariancie ta trasa jest absolutnie urzekająca, piękna i niesamowita.
Nie bez powodu znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
To takie miejsce, gdzie po prostu jedziesz - nieważne, czy na rowerze, samochodem, czy czymkolwiek innym - i nie wiesz, gdzie patrzeć.
W każdym kierunku czekają absolutnie niesamowite widoki.
Co ciekawe, w każdym wariancie objazdu tej trasy miałem zupełnie inne odczucia. Rower szosowy, rower górski i samochód pozwalają dostrzec zupełnie inne rzeczy.
Za każdym razem zauważałem coś nowego, ale jedno pozostawało niezmienne.
Emocje były dokładnie takie same.
Myślę, że każdy powinien przynajmniej raz w życiu objechać tę trasę.
Obojętnie czym. 🤗
Pozdro!
Paweł
13/06/2026
Dzisiaj byłem w raju 🤗
Siemanko! 👊
Zakończyłem przygotowania do Campu MTB 🇮🇹 Dolomity, który już za 2 tygodnie, a zakończyłem go epicko...
Trasą SELLARONDA 🫡
To podróż po czterech przełęczach w samym sercu Dolomitów. To raj dla kolarzy górskich z całego świata. Akurat dzisiaj, 13.06 otworzyli wszystkie wyciągi i trasą można było - od dzisiaj - oficjalnie jeździć 😁
Myślę, że każdy kolarz górski przynajmniej raz w życiu powinien to przejechać. Ja w wielu miejscach w życiu byłem i sporo w życiu przejechałem, ale to, co przeżyłem dzisiaj, nie da się opisać.
Jechałem i nagrywałem, śmiałem się i płakałem ze szczęścia. To było absolutnie niesamowite przeżycie.
Po prostu niekończące się zjazdy, serpentyny, bike parki, widoki takie, że gdzie się nie odwrócisz, nie wiadomo, na co patrzeć.
To było absolutnie cudowne.
Przyjeżdżamy tu już za 2 tygodnie z ekipą - startujemy w sobotę 27 czerwca o 4 rano z Warszawy 👍
Pamiętajcie, że oferuję Wam full pakiet: dojazd, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, dwóch opiekunów, mechanika i wszystko, czego tylko potrzebujecie. Łącznie z pamiątką z Campu 😉
Niezmiernie cieszę się, że już wiem, iż z niektórymi z Was wspólnie przeżyję jeszcze raz tę trasę. Mało tego - dwa razy! Dzisiaj jechałem w kierunku tak zwanym anti-clockwise - 58 km z wykorzystaniem 7 wyciągów, około 50 km rowerem.
Natomiast druga wersja - clockwise, czyli ponad 60 km, to aż 4000 metrów obniżenia terenu... Pomyśl sobie - caaaały dzień zjeżdżania 😃🫣
Wpadajcie na Camp 👊
https://speed-up.camp/speed-up-camp-mtb-wlochy-dolomity2026/
A jeżeli nie możecie jechać na Camp, to po prostu - jeździjcie na rowerach. Nieważne gdzie, nieważne jaki rower - oby jeździć 👌
Elo!
Paweł
🇮🇹🫡👍👌🦵💪👊🔥🇵🇱
12/06/2026
SPEED-UP Camp MTB 🇮🇹 Dolomity
Sobota 27.06 - Sobota 04.07
‼️ Wyjeżdżamy z Warszawy o 4 rano i zgarniamy wszystkich po drodze ‼️
Epicka Sella Ronda MTB x2 ( w obydwie strony ), alpejskie trasy, cudowne panoramy i konkretna jazda w samym sercu Alp 🤗
Do tego:
✔ mechanik rowerowy i 2 opiekunów
✔ piękny hotel
✔ sauna + whirlpool bath + SPA dla nóg
✔ transport z Polski Ty + rower + bagaż
✔ pełne wyżywienie - obfite śniadania + 3-daniowe obiadokolacje
✔ foto/video na bieżąco
✔ świetna ekipa
✔ pełne ubezpieczenie
✔ pamiątka z Campu
To będzie jeden z najmocniejszych Campów sezonu 👊
27.06–04.07.2026 🇮🇹 Dolomity / Moena
https://speed-up.camp/speed-up-camp-mtb-wlochy-dolomity2026/
Napisz PRIV jeśli chcesz dołączyć 👍
Pozdro
Paweł
🇮🇹🖐👍🦵👊👌🔥🇵🇱
12/06/2026
Pocztówki z Dolomitów 🇮🇹 & przygotowania do SPEED-UP Campu wciąg dalszy 🖐
Witajcie 🙂
O ile wczoraj miałem ciekawie i wesoło, to dziś miałem naprawdę konkretny dzień.
Cieszę się, że objechałem tę trasę przed Campem, gdyż, krótko mówiąc, cała trasa nie nadaje się do tego, żebyśmy ją w normalny sposób przejechali.
Dużo było bardzo ciężkich, pionowych ścianek, gdzie na mocnym zmęczeniu walczyłem dosyć mocno, dlatego te fragmenty wytnę, a kilka innych mogę zamienić.
Dlatego tak ważne jest, żebym jako organizator zawsze przejechał trasę, zanim Was na nią zabiorę.
Co w przypadku takiego Campu jak Dolomity nie jest łatwe.
Jestem tu już drugi raz. Pierwszy raz przyjechałem objechać trasę na Camp szosowy wrześniowy, a teraz przyjechałem z zamiarem objechać trasy na Camp górski, który mamy już za dwa tygodnie.
A tak poza tym...
A tak poza tym zdjęcia mówią wszystko. Zobaczcie, jak tu jest cudownie 🥰🤗
Przeżyłem kolejny niesamowity dzień na rowerze. Myślę, że był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu na rowerze górskim, a już troszkę lat jeżdżę.
Ten klimat jest nie do podrobienia, naprawdę. Wodę piję tylko ze strumyków, wszędzie krówki, wszędzie potoki, wszędzie jeziora.
I ogromne pionowe skały Dolomitów 🫡
Jest niesamowicie.
Już za dwa tygodnie przyjeżdżamy tu na Camp. Zapraszam Was serdecznie 👊
https://speed-up.camp/speed-up-camp-mtb-wlochy-dolomity2026/
Pozdro!
Paweł 👊
🇮🇹🖐💪🦵👌👊🔥🇵🇱
11/06/2026
Przygotowania do Campu MTB Dolomity 🇮🇹
Powiem Wam jedno... dla takich dni, takich chwil i takich widoków warto żyć 🤗
Przeżyłem dzisiaj jedne z najpiękniejszych chwil na rowerze w moim życiu. 41 km i 1600m up zrobiło się prawie samo 🙃
Ale po kolei...
Wyruszyłem o 8 rano. Długim asfaltowym podjazdem wjechałem do Penii nad Moeną, skąd rozpościerał się przepiękny widok na całą Moenę. Potem cudowny alpejski zjazd, taki jak na pocztówkach z filmów o Alpach.
Następnie bardzo długi podjazd - najpierw asfalt, później szuter i leśne drogi wzdłuż rzeki Rio San Pellegrino aż do przełęczy San Pellegrino. Tam zrobiłem rundkę wokół jeziorka, później ponownie wspiąłem się na kolejną przełęcz i zakończyłem dzień bardzo długim zjazdem, podczas którego zjechałem prawie 700 metrów w dół do Moeny.
Po drodze były alpejskie łąki, krowy z dzwonkami, krystaliczne jezioro i panoramy, których nie odda żadne zdjęcie ani film.
Dodam że alpejska ( dolomicka? 😁 ) krówka OBLIZAŁA MI DZISIAJ GO-PRO ‼️😃🫣
Widok na całe Dolomity rozwala głowę. Tu jest po prostu pięknie.
Ogromnie cieszę się, że będę mógł Was tu zabrać. A przynajmniej niektórych z Was 😏
Już za dwa tygodnie ruszamy!
Mam jeszcze wolne miejsca. Bardzo chciałbym zapełnić busa do ostatniego miejsca, ale to już zależy od Was ➡️
https://speed-up.camp/speed-up-camp-mtb-wlochy-dolomity2026/
Powiem tylko jedno...
Jeżeli istnieje jakiś raj dla roweru górskiego, to jest właśnie tutaj 🥰
DAWAJ W GÓRY NA ROWER ‼️
Pozdro!
Paweł 👊
🇮🇹👍🖐💪🦵🫡🔥